Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: ping

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    30


    ping

    Ahoj, mám problém s pingem, normálně jsem měl 10-15 +- a z ničeho nic mám 50, nic jsem nestahoval a hraju jen na kotelně, takže netuším co se mohlo stát. Nemáte někdo tušení co by to mohlo způsobovat?

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985


    Re: ping

    poslední 3 dny mám taky problém s pingem a mé okolí (kamarádi a znamý) to mají stejně.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321


    Odpověď: ping

    Povypína si nepotrebné programy ako skype, internetový prehliadač (Google Chrome, Mozzilla atď.), nastav si raty a skús toto: www.speedtest.net



  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    30


    Re: Odpověď: ping

    Citovat Původně založeno _AnGeL_ Zobrazit příspěvky
    Povypína si nepotrebné programy ako skype, internetový prehliadač (Google Chrome, Mozzilla atď.), nastav si raty a skús toto: www.speedtest.net
    http://www.speedtest.net/my-result/2873782032 A v ratech se moc nevyznám, ale předtím šlo všechno v pořádku

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: ping

    Podle výsledků na speedtestu ti vyšlo ms 26, takže v netu to nebude. Určitě si neměnil žádné nastavení v cs? Když tomu nerozumíš, tak by to mohla být každá maličkost. Zkontroluj jestli máš tyto hodnoty (v případě, že máš 100 fps):
    rate 30000
    cl_cmdrate "101"
    cl_updaterate "101"
    Pokud máš updatovaný steam, tak jestli to pořád platí, nastav místo 101 99.5. Ale v drtivé většině jsou lagy způsobene internetem (aktualizace, stahování, vytížení jinými programy).
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    30


    Re: ping

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Podle výsledků na speedtestu ti vyšlo ms 26, takže v netu to nebude. Určitě si neměnil žádné nastavení v cs? Když tomu nerozumíš, tak by to mohla být každá maličkost. Zkontroluj jestli máš tyto hodnoty (v případě, že máš 100 fps):
    rate 30000
    cl_cmdrate "101"
    cl_updaterate "101"
    Pokud máš updatovaný steam, tak jestli to pořád platí, nastav místo 101 99.5. Ale v drtivé většině jsou lagy způsobene internetem (aktualizace, stahování, vytížení jinými programy).
    Steam jsem si neupdatoval takže fps mám na 101, ale jinak ty raty jsem si nastavil jak jsi napsal a vypl jsem prohlížeč, skype i všechno co by to mohlo nějak brzdit a nepomohlo to. Napadlo mě, že jsem si před pár měsícema dělal zálohu na steamu CSka, tak že bych to zkusil nahodit, ale nenašel jsem jak to udělat. Myslíš, že by to mohlo pomoct nebo to nemam zkoušet.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: ping

    No cs na steamu se ti updatovalo určitě samo. S tou zálohou bych to nezkoušel, zkus rovnou reinstall.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    30


    Re: ping

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    No cs na steamu se ti updatovalo určitě samo. S tou zálohou bych to nezkoušel, zkus rovnou reinstall.
    Mám na steamu zakázané updaty pro csko, takže bych neměl mít ten novej update, ale když to teď smažu a znova stáhnu, tak se mi to snim stáhne ne?

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: ping

    Citovat Původně založeno ele Zobrazit příspěvky
    Mám na steamu zakázané updaty pro csko, takže bych neměl mít ten novej update, ale když to teď smažu a znova stáhnu, tak se mi to snim stáhne ne?
    No většině se to stáhlo ikdyž to měli zakázáno. A ano, teď s novou instalací se ti to nainstaluje s těma updateama, avšak už to funguje jak má a téměř nikdo s tím nemá problém. Je tu pak ještě možnost downgradu s tzv. oldpackem.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    30


    Re: ping

    Teď jsem zjistil, že když nehraju na serveru kotelny, tak mám svůj normální ping 15 -+ tomu nerozumim.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: ping

    Citovat Původně založeno ele Zobrazit příspěvky
    Teď jsem zjistil, že když nehraju na serveru kotelny, tak mám svůj normální ping 15 -+ tomu nerozumim.
    V tom případě zkus s tím opatrně otravovat Kotla. Pošli mu PM, tady se sám na to nepodívá.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    30


    Re: ping

    Dobře, děkuju ti moc za rady a tvůj čas. :)

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    30


    Re: ping

    Tak myslím, že to můžete locknout. Psal jsem Kotlovi a ten mi řekl, že kdyby to byla chyba serveru, tak to mají všichni, takže nevěděl co s tim, ale dneska jsem přišel na Kotelnu a normálně to šlape jako dřív. :)

    E: Beru zpět, šlo to jen jeden večer ...
    Naposledy upraveno ele; 17-08-13 v 13:02.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele 514Pro
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    325


    Odpověď: ping

    Zkus pouzit prikaz tracert v doc okne (cmd do spustit a napsat tracert adresa), koukej jak to skace a kde mas navyseni odezvy. Pokud je to stale v tvoji siti, tak by treba ISP stim mohl neco udelat. Asi by pomohlo, kdybys napsal, jaky mas pripojeni, tj. rychlost, technologie a poskytovatel a jestli to treba nemas sdilene s nekym. Predpokladam, ze router atp. jsi uz zkousel restartovat.
    Problémy po updatu steamu, zkuste: http://csko.cz/forum/showthread.php?14228
    Nefunguje /server ? alternativa zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?14291

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    30


    Re: Odpověď: ping

    Citovat Původně založeno 514Pro Zobrazit příspěvky
    Zkus pouzit prikaz tracert v doc okne (cmd do spustit a napsat tracert adresa), koukej jak to skace a kde mas navyseni odezvy. Pokud je to stale v tvoji siti, tak by treba ISP stim mohl neco udelat. Asi by pomohlo, kdybys napsal, jaky mas pripojeni, tj. rychlost, technologie a poskytovatel a jestli to treba nemas sdilene s nekym. Predpokladam, ze router atp. jsi uz zkousel restartovat.
    Použil jsem ten příkaz tracert a mam tam 3 směrování a zvedlo se to o 1ms v tom třetím.
    Tohle je moje připojení http://www.speedtest.net/result/2916751975.png

    Ten internet mám pár měsíců, ale všechno šlo v pořádku až do tý doby co jsem založil tenhle thread. A zvláštní je, že na jiných serverech mám normální odezvu 15 - 20 ale jen na Kotelně mám 50 -+

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •