Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: W3 Ultimate

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    16

    W3 Ultimate

    Zdravím,
    sorry že otravuji, ale jen menší dotaz. Kolik máte adminů na W3 Ultimate? Né, že bych chtěl být adminem, to přenechám rád někomu, kdo je mladší a má čas, ale už 3 hodinky hraje na serveru hráč s Wh a očividně poštělovaným AIm. Opovažte se tu někdo mě osočovat s tím, proč jsem ho nenatočil a nenahlásil(jednou jsem to udělal a stejně to bylo k ničemu) a navíc od toho tu já nejsem ;-)

    PS: docela bych uvítal pár jmen na Steam, kterým bych mohl dát echo, že jim tam pobíhá, nějaké děcko s božím viděním a chuckeho muškou

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    16

    Odpověď: W3 Ultimate

    aa koukám, že dotaz nejspíš zbytečný :D ted tu čtu něco o "!", jen přijít na to jak to asi funguje

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: W3 Ultimate

    Natoč demo a hoď ho na fórum.



  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: W3 Ultimate

    Ahoj, funguje to jednouduše, lehké jak facka, pokud máš na někoho podezření, že nehraje zrovna 2 krát ferově tak napišeš klasickou zprávu do chatu, která musí vždy začínat " ! " . . dám příklad : " ! jméno hráče, valve ID, reason nahlášení " pokud bude mít nějáký admin čas a nebude zrovna točit na jiném serveru a má práva na daný server tak určitě příjde. Jen bych dodal, že je vždy lepší se jako první hodit do spectu, natočit demo a zkopírovat si ID a IP daného hrače, mnohokrát se totiž stane to, že to hráč leftne předtím, než stihne nějáký ten admin dojít na hlašení. Pak je dobré upnout demo na forum a vložit celý příspěvěk do sekce hlašení cheaterů, vím, že to není tvoje povinnost, ale myslím, že budeme rádi, když bude o jednoho cheatera na serverech méně.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    16

    Odpověď: W3 Ultimate

    No s tím "!" je to opravdu jednoduché dokonce to vysvětlení běhá i na serveru :D. Jinak AnGel si mě rozsekal, jako kdybych, to nevěděl, že to někomu nedá a nenapsal to tam, ať se někdo opováží (pracuješ na nějakém bobříku o hodně příspěvcích?) :D Jinak je mi líto, ale s tím demem to nevidím moc nadějně, tak max že někoho na něj upozorním a pokud by mě hodně rozčiloval, raději pudu na jiný server ;-) ( natočil a zabanoval jsem přes 400 hráčů, na poslední pozici admina, já už ani na to točení nemám energii nikam to nevede :D)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •