Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 45

Téma: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

  1. #31
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Odpověď: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    Citovat Původně založeno JiRi Zobrazit příspěvky
    Admini na Kotelně jsou nedosažítelní, mají nehoráznou imunitu prostě, veřejně se ví, že několik adminů zneužívá práva, byly i důkazy jako HLTV apod. , ale nikdo nic neřeší, ovšem, nechci tu házet špínu jen na Paradoxe, když si tu admini můžou v klidu zapnou cheaty a po nějákem čase se na to příjde a práva mají i dál a hrají na serverech Kotelny tak proč by nemohli toto ? Stížnost stejně zbytečná, nikdo tu nic neřeší, řeší se všechno kolem, jen né ty podstatné věci, věci které by se primárně řešit měli :) peace
    A že asi všichni víme, koho myslíš :) Upozorňoval jsem na to už dřív, ale nemá to smysl. Na steamu mi přišla odpověď " proč furt všichni řešíte takový kraviny "

  2. #32
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    Tak to ano, aj správanie podobné. Už vidím ako budú sťažnosti, že admin píše hráčom že sú zakempené deti a dementi...

    Ale dik že si mi ho pripomenul. :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    Ano piddu znam, ale....
    Jako admin by chtel byt na W3FT, tam uz ho ani moc ted nepotkavam. Paradox se prece stara i o W3U. Tam ja treba jo fanda w3ft zrovna nemusim, a nevim jestli ani pidda tam nechodi. Ale je mozny ze še pletu.
    Jinak jako nahrada bych to nebral, spis jako pomoc
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  4. #34

    Odpověď: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    vy si asi všichni myslíte že se k vám admin musí chovat slušně a že ste nedotknutely,ale když ste retardovany a nejste schopni se aspon snažit hrát, vymejšlíte blbosti tak se nedivte, jenom podle toho co sem viděl paradoxx je o 10 urovní výš než většiná z vás tady co se týče hraní, jo je možná arogantní a egocentrickej,ale proč by nebyl když mu na tom serveru nikdo nesahá ani po kotníky. Neznám ho, není to žádny řiťolezectví, popravdě z momentální sestavy admin teamu pohrdám každym druhym,protože prostě práva nemaj mít a v admin teamu chybí víc lidí co hrajou cs aspon na takovy úrovni aby nebyli k smíchu.

  5. #35

    Re: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    tak ale co napisal na zaciatku, je z jeho pohladu :) take veci ako ze ta mamca zavolala paradox nemohol vediet :) proste videl ze si sa prepojil...kickol...a znova pripojil s5... stane sa... ale tak mne paradox sadne...to je taka povaha ze cim ti viac nadava a ty to ignorujes, tym ma vacsie nervy :)

  6. #36
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    Hh, ex admin co se musí za každou cenu navážet do admin teamu, to už mi snad i začalo chybět...

  7. #37
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    Už to lockněte a podobný sračky s prominutím, tu už vůbec neřešte. Buď v AF a nebo jen opodstatněný stížnosti, např.kdy admin cheatuje a pod. Opravdu to totiž nezvyšuje mínění o AT.
    To by tu za chvíli na mě mohla být stížnost od nejmenovaného hráče, že na serveru dělám prd, jenže když co minutu mi radí koho mám banovat a kdo vše má WH, tak se není čemu divit. A taky bych to tu mohl obhajovat, přitom je to naprostej nesmysl jako většina podobných stížností. Někdo si bude stěžovat, že admini na hlášení nechodí, někdo zase, že chodí až moc. Jsou tu admini, o kterých mám pochybnosti, jestli dělají svou práci dobře, např.když si v klidu hrajou, zatímco na hlášení na stejný server neustále chodí další admini banovat (a není to tím, že by hlášení přehlídli), ale zrovna Paradoxx takovej fakt není a řešit jeho povahu je naprosto mimo. Každý jsme jinej, taky nesedím spoustě lidí - pochopitelně.

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Re: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    Citovat Původně založeno marsoun Zobrazit příspěvky
    Hh, ex admin co se musí za každou cenu navážet do admin teamu, to už mi snad i začalo chybět...
    Jestli myslíš Jiřího, tak mi to taky tak trochu nesedí, už jen z toho důvodu, co napsal při odchodu -->

    Citovat Původně založeno JiRi Zobrazit příspěvky
    Tak čaute bando, držte to tu na stejně dobrý úrovni jako jste to drželi do teď :)
    Takže si prosimtě uvědom, co vlastně píšeš a jestli je to tak úplně pravda :)

    Vždy se mezi 70ti lidmi najde někdo, kdo neni úplně podle vysněných představ ale tak přeci nemusíš poškozovat celý admin team tím, že řekneš, že maj imunitu a běhají po serverech zapnutí..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Odpověď: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    Citovat Původně založeno wejn Zobrazit příspěvky
    vy si asi všichni myslíte že se k vám admin musí chovat slušně a že ste nedotknutely,ale když ste retardovany a nejste schopni se aspon snažit hrát, vymejšlíte blbosti tak se nedivte, jenom podle toho co sem viděl paradoxx je o 10 urovní výš než většiná z vás tady co se týče hraní, jo je možná arogantní a egocentrickej,ale proč by nebyl když mu na tom serveru nikdo nesahá ani po kotníky. Neznám ho, není to žádny řiťolezectví, popravdě z momentální sestavy admin teamu pohrdám každym druhym,protože prostě práva nemaj mít a v admin teamu chybí víc lidí co hrajou cs aspon na takovy úrovni aby nebyli k smíchu.
    Doufám, že nejsem sudej, ale lichej :D
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Jestli myslíš Jiřího, tak mi to taky tak trochu nesedí, už jen z toho důvodu, co napsal při odchodu -->



    Takže si prosimtě uvědom, co vlastně píšeš a jestli je to tak úplně pravda :)

    Vždy se mezi 70ti lidmi najde někdo, kdo neni úplně podle vysněných představ ale tak přeci nemusíš poškozovat celý admin team tím, že řekneš, že maj imunitu a běhají po serverech zapnutí..

    Sluníčko, tu úroveň jsem myslel herně, kvalitou serverů,pořádkem na serverech atd. lidský faktory jsem nechal tak trochu stranou radši , ovšem, napsal jsem to blbě, uznávám, neházím všechny do jednoho pytle, nechci tu nikoho poškozovat, jen jsem řekl svůj objektivní názor, s kterým se ztotožňuje vcelku dost lidí si myslím, ale to už je fuk, nechme to už tak, myslím, že už toho bylo vcelku dost, aj tak se to tu vždy bude dělit na 2 tábory lidí.

  11. #41
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181
    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Tak to ano, aj správanie podobné. Už vidím ako budú sťažnosti, že admin píše hráčom že sú zakempené deti a dementi...

    Ale dik že si mi ho pripomenul. :D
    Ale zase by to bylo zajímavy, když by zrovna měli herní dobu společnou :D
    Hrát umí i on dobře. Takže cheatery si myslím, že by taky rozeznal. 2 roky zpět, to jsme si mysleli, že pidda je paradoxx, protože se tam dlouho paradoxx neukázal ;D
    Já jsem ani z jedním z nich neměl problémy. Nebo jsem si toho aspoň v chatu nevšiml. A to nehraju dobře. To jsem s nima hrál často. Možno, že tam padlo slovo lama nebo už nwm či něco padlo a nebo ne. Jsou tomu 2 roky co jsem snima naposled hrál a pak jsem přešel na deathrun.

  12. #42
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    Citovat Původně založeno only deathrun 7 Zobrazit příspěvky
    Ale zase by to bylo zajímavy, když by zrovna měli herní dobu společnou :D
    H, to by som si pozrel :D

    Wejn: pokiaľ viem, tak za posledných pár mesiacov nebol žiadny veľký fail ban (aspoň som si nevšimol). A admini sú tu od dodržiavania poriadku na serveroch, nie od ukazovania skillu. J Stačí jeden ego paradox a vidíš aký sú z neho všetci posratí. Keby ich tu bolo viac takých, tak by NS kidi odišli "lebo šecoi anmini čítuju"...

    EDIT: Teraz mi napadlo, zrovna včera som sa na classiku bavil s jedným celkom slušným hráčom s 1500+ hodinami na steame. No nebol nikde admin, tak ťažko z toho niečo bude. A to je dosť podobných, ktorí buď si už len chcú zahrať a nestarať sa o nič, alebo nikdy admina nerobili a nemajú teda ani záujem.

    EDIT2: Ak si myslíte, že naši admini banujú prísne.... z iného portálu.
    Nickname jeje
    SteamID STEAM_0:0***************
    SteamCommunity ID *********
    IP Adresa skryté
    Typ banu SteamID
    Důvod no defus
    Vyvolané dne 14.12.2012 - 18:56:07
    Délka banu 1 Hodina (60 Minuty)
    Vyprší dne 14.12.2012 - 19:56:07 (již vypršel)
    Zabanovaný adminem NeoNek *
    SteamID Admina skryté
    Zabanovaný dne cs-skill.tk | Dust2 Only (de_dust2)
    Naposledy upraveno Charon35; 30-08-13 v 19:07.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #43
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    Pidda jako náhrada za Paradoxe?? Good joke !!
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #44
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181

    Odpověď: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    žádná náhrada :-) ale admin vs admin :D

  15. #45
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Superultraprogamer Paradoxx - staznost

    asi nema vyznam nechavat toto otvorene....
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •