Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 30

Téma: Váš názor na kotelnu

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    Re: Váš názor na kotelnu

    Citovat Původně založeno Mytrim Zobrazit příspěvky
    Nevím co to plácáš za kraviny, já JB nehraju.
    Čemu nerozumíš na tom, že to vypracoval puky? Navíc tam máš že to zmínil admin..

  2. #17
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Váš názor na kotelnu

    Dalej mi vadí jak sa naberajú admini napr. Facened. Podľa mna mu išlo cely čas jak si podal prava na mc aby sa nejak dostal do cska.

    A zase vieš o situácii hovno, čo dodať.

  3. #18
    Kotel
    Guest


    6 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Váš názor na kotelnu

    Facened je modrý jen proto, že někomu vadilo, že není modrý. Jinak by byl černý. Samozřejmě se zase našel někdo, komu vadí, že není černý, ale modrý. Žádosti by se veřejně vůbec řešit neměli, pak nikdo neměl problém s tím, že se nabral hráč, co je první v ranku.
    Návrhů je dost v sekci serverů. Až budu upravovat určitý server, tak je projedu. Teď na to bohužel nemám čas. Pokud mi napíšete pm, tak většinou nemám čas vytvořit sáhodlouhou odpověď, protože za vaší pm je dalších 30 a v momentě, kdy neodpovím do 30ti sekund, přibyde dalších 5. Proto je lepší psát návrhy na fórum, kde se k nim může vyjádřit i více lidí a já mohu v klidu sepsat vše, co mě napadne.
    Když napíšu ok, tak už jsem návrh dal pravděpodobně na server nebo se na to chystám.
    Pokud se vzal admin na knife např. a už měl spešla na jb, tak není důvod, abych mu nedal práva i na jb. Jinak je to teď mnohem přísnější než dřív. Práva všude už nedávám jen tak.
    Naposledy upraveno Kotel; 31-08-13 v 20:01.

  4. #19
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Váš názor na kotelnu

    Takže ještě jednou pro ty méně inteligentní lidi, tohle píše Kotel myslím všem, takže cituji:

    Citovat Původně založeno Kotel
    Ahoj, dal jsem ti prava na dust2 server.
    V admin foru mas v informacich zakladni info jak a co banovat a prikazy.
    Bany muzes pridavat a upravovat pres banlist na webu, kdyz se prihlasis jako na foru.
    Na serveru pak vyzkousej amxmodmenu. Na servery mas volny slot. V ramci kategorie serveru mas prava na vsech strilecich serverech a uvidis hlaseni, kdyz tam bude cheater, ale je na tobe, jestli tam budes banovat nebo ne. Staci, kdyz budes banovat cheatery a nahravat pri tom dema. Nic vic delat nemusis.
    To je vse. Vitej.
    Můj primární server je d2, na kterém se vyskytuje dost adminů - jestli hraju jinde a dojde hlášení z D2, podívám se jestli tam někdo je, pokud není, tak tam jdu.. Spousta hráčů/adminů ví že chodím na hlášení, takže tyto kecy opravdu mohl vypustit -IQ admin ..

    A vůbec.. Děcka nemají život, jejich život je virtuální svět a vzít jim PC tak by se asi zabili, tu píšou furt nějaký hovna (s prominutím).. Až začnete pořádně makat a od života dostanete na hubu, tak přestanete řešit tyhle kraviny, ohledně hry a budete si hrát v klidu na servrech. Když budete dodržovat daný pravidla a nebudete spamovat, nadávat a já nevím co, tak admini nemají žádný důvod vám dávat banned..
    Naposledy upraveno Britny; 31-08-13 v 20:31.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #20
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882


    Odpověď: Váš názor na kotelnu

    same sracky, komu sa tu nepaci nech sem nechodi....

    kazdy clovek co tu je si svoju funkciu zastava dobre a svojim sposobom si ju aj zasluzil.... Kotel tu prava nerozdava len tako ako sa vyspi....
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    Odpověď: Váš názor na kotelnu

    -Britny ignoruje/ignorovala ! aby si nahrála skore.

    Britny si musim zastat. Na hlasenia cez ! chodi a reaguje aj na steam. Totalna sracka co si napisal. A teraz mi ako decko napis ze jej len leziem do sukne :)

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Váš názor na kotelnu

    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    -Britny ignoruje/ignorovala ! aby si nahrála skore.

    Britny si musim zastat. Na hlasenia cez ! chodi a reaguje aj na steam. Totalna sracka co si napisal. A teraz mi ako decko napis ze jej len leziem do sukne :)
    Tím že to napsal anonym, tak ti asi těžko odpoví, nemyslíš?

  8. #23
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Váš názor na kotelnu

    To je taky vtipný, jak už tu psali kluci - anonymní anketa je vážně k smíchu :)) Kdo ví, kdo to vůbec vymyslel (napsal), aby se tu zase řešili blbosti.. Spouta z vás tu na Kotelnu stejně nadává, jak je to tu hrozné, zařizuje si bany a potom sepisujete tyto nesmyslné ankety (názory), jako kdyby vás tu někdo nutil hrát..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #24


    Re: Váš názor na kotelnu

    Môj názor na kotelnu obecne je, že komunita ľudí sa tu dosť zmenila a tak to potom aj vyzerá..

  10. #25


    Re: Váš názor na kotelnu

    Citovat Původně založeno cYtronka Zobrazit příspěvky
    Môj názor na kotelnu obecne je, že komunita ľudí sa tu dosť zmenila a tak to potom aj vyzerá..
    Nový ľudia , nové spôsoby .

    Asi iba s 1 vecou súhlasím , s tými Globálmy nemáš pravdu , z počutia vie že nektorý admini s o to NEPROSILI .
    Naposledy upraveno DarwiN; 31-08-13 v 22:03.
    riťky a edm

  11. #26
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Váš názor na kotelnu

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    T Kdo ví, kdo to vůbec vymyslel (napsal), aby se tu zase řešili blbosti..
    Veď to. Tiež neviem kde vyhrabali, že Lazik ma zastupuje. :D Bol to návrh pred mesiacom, ale to bolo všetko. Máš staré info z Admin fóra Puky/Dark :DDD
    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Admin -

    -Lazik zastupuje charona? Keď nehra cs?
    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Chybí tu domluva? A co sakra chcete? Když si to dělá cháron po svým je to špatně. Když se vám snaží vyjít vstříc a zeptá se vás na nějaký návrhy, tak třeba zrovna konkrétně ty napíšeš: "Co já mam kurva vymejšlet?"
    Tak co doprdele chceš?
    Im to nevysvetlíš. Ani sa o to nesnaž, lebo budeš za debila ako ja :D

    BTW Slunce diki. S tymi tortami máš pravdu. Už mi došli torty aj smajlíci v PMkách. Asi je na čase otvoriť nábor... :D
    Naposledy upraveno Charon35; 31-08-13 v 22:41.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele BUBEN
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    245


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Váš názor na kotelnu

    Pod tímto threadem je neco podobného a už zakladas další? Evidentně musíte kotla silně masírovat přes pm
    A steam. Může to být tak rok možná víc co jsem mu to tento systém navrhoval a v té době to považoval za zbytečnost. Po delší debatě jsem to uznal i ja. Je to hovadina. Není na to čas a aby se admini zodpovidali v podobných threadech za kick jinak -10b je šílené. Rok se s rokem sešel a je to jinak. Ty ses už nemocnej. Na adminech hledáte sebemenší chyby a hned to nafukujete. Na fórum do všech hatujete a pak jste dotceny, že se k vám nechovají fér? Tak co čekáte? Jesti tohle zavede tak neochota adminu se ještě zvětší.

  13. #28
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Váš názor na kotelnu

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Chybí tu domluva? A co sakra chcete? Když si to dělá cháron po svým je to špatně. Když se vám snaží vyjít vstříc a zeptá se vás na nějaký návrhy, tak třeba zrovna konkrétně ty napíšeš: "Co já mam kurva vymejšlet?"
    Tak co doprdele chceš?
    Nic proti, ale kde se nám snažil " vyjít vstříc " ? Však založil topic, kde si myslel, jak moc mě vytrollí a přitom to celý akorát totálně posral. Že se nás zeptal ? A kde ? Soráč, ale toho jsem si vážně nevšiml

    E: Já nenapsal nic, že jsem někomu naložil :D Ty si krypl, máš halušky, že čteš něco, co já nepíšu ?
    Naposledy upraveno Piner; 31-08-13 v 23:46.

  14. #29
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Váš názor na kotelnu

    Citovat Původně založeno Piner Zobrazit příspěvky
    Nic proti, ale kde se nám snažil " vyjít vstříc " ? Však založil topic, kde si myslel, jak moc mě vytrollí a přitom to celý akorát totálně posral. Že se nás zeptal ? A kde ? Soráč, ale toho jsem si vážně nevšiml
    Bože ty si tak vypatlaný kretén, že to už neni možné. Odkedy si tak pripečený? Predtým si taký nebýval tvle. Neber to svinstvo, sere ti to mozog. Všetko je to myslelené všeobecne. Že nech spravíme hocičo, tak sa vám to nikdy nebude páčiť. Viz nábor. Čo sa do toho furt niekto stará?!! Bolo to verejné, bolo zle, bolo to zatvorené cez návrhy v admin fóre, bolo zle že to nevidíte. Je to teraz pol na pol, zas si nájdete nejakú kravinu ako Faceneda. Jednoducho niektorým blbom sa nezavďačíš ničím.

    A jo jo, ty si tam teda naložil... :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #30


    14 z 14 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Váš názor na kotelnu

    Si uvědomte, že jedinej důvod, proč tu ještě jste, je to, že kotel pravděpodobně nemá čas, srát se s kokotama jako vy (Aspect a Piner + spol.)

    Všichni vás tu na kotelně nesnáší, tím, že tu budete zakládat thready o každý sračce, která vám spadne na hlavu, si reputaci nezlepšíte.
    Jste regulerní kokoti, kterejm nejde o nic jinýho, než vyvolat flame, posílat všechny do píči a ukazovat, že oni mají vždycky pravdu a jejich názory jsou svatý, nechápu proč ještě nemáte ban.

    A zkuste si napsat píčovinu o tom, že jen vyjadřujete svůj názor, kdybyste ho vyjádřili jako lidi, a ne jako kreténi, tak držím hubu a krok, ale vy se chováte jak naprostý píčusové, tak se pak nedivte, že vás tu lidi posílají hromadně do prdele.
    Nejde vám vůbec o budoucnost a kvalitu portálu, jde vám o to jebat každého kdo nepíčuje s váma, srát nos do věcí, které jdou absolutně mimo vás a dělat bordel všude kde to jde - a zkus dokázat opak.


    Ještě jedna věc na závěr... jste na soukromém portálu, kde platí to, co řekne Kotel. Takže držte píču o tom, že tu nemůžete vyjádřit svůj názor. Pokud AT rozhodne, že něco bude tak, tak to přijmete a nebudete mlít sračky, že se tu potlačuje svoboda slova. Kotelnu řídí AT a Kotel, ne vy... Svoji svobodu slova si uplatňujte na místech k tomu určeným. Takovým místem nikdy nebyla a nebude Kotelna.

    Tenhle thread lockuju, jestli máte problém, nehrajte tu.

    E: Omlouvám se za slovník, ale někdo vám to říct musel
    Naposledy upraveno Zoid; 01-09-13 v 02:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •