Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 74

Téma: Spolupráca medzi hráčom a adminom

  1. #46
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Mno ... vztah atd. mezi Admini a Hráčí heh ... tak poprosil bych aby si na JB atd. admini nedělali jak to říct "co chtějí" = Mluvit mezi sebou když je simon "obyčejný hráč" třeba typu - jak se máš apod. mají na to Chat jako ostatní hráči

    Pak aby nezneužíváli Grab jen tak 4fun chápu sranda musí být ale když simon řekne stačí ať už nedělá tak ať už toho vážně necha - např včerejšek kolem půlnoci ... (mě je jedno že byla půlnoc ale řekl jsem stačí chápál jsem srandu ale už mě to nebavilo)

    Mno nevím v poslední době neviděl už ale možná ještě se to dělá - příjde admin na server nebo spešl a když chce k CT jen tak zasimonovat atd. tak počká až chcípne nějaký obyčejný hráč u CT který se snaží umí to atd. a vykopné ho a přesune se tam... <--- považují za zneužívání práv to samý i Grab

    Nejsem proti Fun grabem apod. ale měli by jste se už krotit ... jste Admini tak by jste se měli tak chovat ._. ... i když je půlnoc nebo 2 ráno to je jedno prostě se chovejte normálně. Toť asi vše <----- Jen můj názor


    E: Does - Tak to nefunguje, admin a spešl má přednostní právo jít k CT, protože to prostě ovládá a může tak pomoci začínajícím nebo ne-úplně tak schopným CT. Nejde o žádné cílené vykopnutí. = Mno tak to bych se s tebou i hádál začíná nova mapa dostaneš se k CT a pak ti to napíše je malo T nebo co to napíše přesouvám tě k T a to jen kvuli tomu že tě vykopnul admin nebo spešl ... a admin a spešl má přednostní právo ... aha tak ok 6 adminu na jednom JB a vykopnou ty co se tam dostali tak že mačkali furt M 2 aby mohli simonovat a admini je vykopnou postupně když budou umírat jen protože mají přednost ? <--- toto se jakože nestalo to jsem jenom teď názorně vymyslel :D ale dalo by se to tak někdy i brát :D

    + na co vůbec admini ten Grab mají ? o.O doteď nemůžu pochopit smysl z Grabu ? Když můžou v pohodě zabít hráče normal příkázem bo jak ... a grab vůbec nemusí použít takže byl bych pro ODSTRANĚNÍ GRABU U ADMINU
    Naposledy upraveno Killer Bee; 16-08-14 v 18:29.

  2. #47

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Na gs mají simoni grab v simon menu, to musí být teprve bordel

  3. #48
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Grab je úplná blbost -_-

  4. #49
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Grab občas pomůže při nějakém bugu nebo tak, ale zatím asi napáchal víc škody než užitku. Nevadilo by mě kdyby tam nebyl.

  5. #50
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Tupelko ani jednou jsem neviděl že by grab pomohl odbugnout hráče ... ani jednou za celou dobu hraní ._. to spíše ten Slap nebo jak to je to co tě jakoby vyhodí trochu do vzduchu ...
    Naposledy upraveno Killer Bee; 16-08-14 v 18:26.

  6. #51
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Killer Bee Zobrazit příspěvky
    Tupelko ani jednou jsem neviděl že by grab pomohl odbugnout hráče ... ani jednou za celou dobu hraní ._. to spíše ten Slap nebo jak to je to co tě jakoby vyhodí trochu do vzduchu ...
    Tak se asi málo díváš, já jeho použití najdu většinou vždy, když hraju na JB. Viz. veškeré teleporty (zejména pak bludiště, teleporty k surfům, do jednotlivých místností, apod.). Já zase neviděl, aby slap odbugnul hráče - to je blbost.

    Citovat Původně založeno Killer Bee Zobrazit příspěvky
    Mno nevím v poslední době neviděl už ale možná ještě se to dělá - příjde admin na server nebo spešl a když chce k CT jen tak zasimonovat atd. tak počká až chcípne nějaký obyčejný hráč u CT který se snaží umí to atd. a vykopné ho a přesune se tam... <--- považují za zneužívání práv to samý i Grab
    Tak to nefunguje, admin a spešl má přednostní právo jít k CT, protože to prostě ovládá a může tak pomoci začínajícím nebo ne-úplně tak schopným CT. Nejde o žádné cílené vykopnutí.
    Naposledy upraveno hofy; 16-08-14 v 16:21.

  7. #52
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    To samý i Grab aby odbugnul ... a + jaký teleporty k surfum nebo bludiště atd. ? Trochu nedává smysl ...

  8. #53
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Killer Bee Zobrazit příspěvky
    To samý i Grab aby odbugnul ... a + jaký teleporty k surfum nebo bludiště atd. ? Trochu nedává smysl ...
    Grab v sobě má možnost teleportu, slap těžko. A mám na mysli teleporty, které tě portnou na jinou část mapy a když tam jde více hráčů naráz, tak se bugnou do sebe. Pokud nevíš o co jde, tak se nedivím, že jsi to odbugnutí nikdy neviděl.

  9. #54
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Ale i tak jak už psál Tupelko : zatím asi napáchal víc škody než užitku.

  10. #55
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Killer Bee Zobrazit příspěvky
    Ale i tak jak už psál Tupelko : zatím asi napáchal víc škody než užitku.
    Já ale reagoval na úplně něco jiného, ne na Tupelka. Nemyslím si, že by se grab nějak závažně zneužíval a pokud ano, tak když se budou zneužívat bany, tak se taky zruší možnost banování? Problém přeci není v grabu, ta funkce má užitnou hodnotu.

  11. #56
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Ano problém není v grabu ale v některých adminech ... ale nechci se hádát kvuli tomu >.> prostě bylo by dobré kdyby Grab smazali.


    E:Shiawuo - A je to zábavný-mód, neber to tak vážně, normálně bych se taky hádal, ale o půlnoci je to zbytečné. .... jakože nic proti ale o půlnoci si chceš zahrát normálně a když požádáš aby to admini či podobně taky přestali dělat co se ti nelíbí třeba s tím grabem tak by to vážně měli už nechat ... i když je to 4fun mód ale i tak leze to na nervy....

    Vsadím se, že kdyby si měl taky takové práva, tak by si jich časem začal taky částečně zneužívat. - Ne nezneužívál zapomněl bych na to že mám grab a vysral bych se na to radši max. jestli CT poprosí něco pomoc apod. ...
    Naposledy upraveno Killer Bee; 24-08-14 v 19:55.

  12. #57
    Stálý člen (Don Corleone) Avatar uživatele SGP_
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    299

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Zase nějaké stížnosti, no tak dám se do toho.

    GRAB je na JB velice užitečný, zejména když se někdo bugne.
    Teď se třeba využívá v mapě jail_beach_v3 kde se nějak po*rali spawnpointy a hráč se bugne do zdi.
    Někdy se od-tuď dostane sám, někdy pomocí grabu a admina nebo ho prostě CT zabijou.

    Je pravda, že grab napáchal více škody než užitku, ale ber to z té dobré stránky.
    Vsadím se, že kdyby si měl taky takové práva, tak by si jich časem začal taky částečně zneužívat.

    S tím přesouváním, to mě taky někdy štve, ale s tím se nedá nic dělat.

    Jinak jak si psal o půlnoci, to už tam jsou spíš ti chytřejší, protože ''děti'' (no-hate) šli spát.
    A je to zábavný-mód, neber to tak vážně, normálně bych se taky hádal, ale o půlnoci je to zbytečné.

    Třeba já s nejmenovaným hráčem, jsem o půlnoci byli na JB1 (jail_assault) a byli tam nějaký lidi.
    Tak jsme jim řekli, jestli jdou s náma bugovat autíčko a dělat kraviny, odpověděli, že jo a i když jsme je omylem přejeli, tak tam nespamovali FK, protože o půlnoci se dá říct, že se už s pravidlama moc nehraje, spíš jen tak pro zábavu.
    Naposledy upraveno SGP_; 16-08-14 v 20:42. Důvod: kramatycké chibi

  13. #58
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Citovat Původně založeno Shiawuo Zobrazit příspěvky
    Zase nějaké stížnosti, no tak dám se do toho.

    GRAB je na JB velice užitečný, zejména když se někdo bugne.
    Teď se třeba využívá v mapě jail_beach_v3 kde se nějak po*rali spawnpointy a hráč se bugne do zdi.
    Někdy se od-tuď dostane sám, někdy pomocí grabu a admina nebo ho prostě CT zabijou.

    Je pravda, že grab napáchal více škody než užitku, ale ber to z té dobré stránky.
    Vsadím se, že kdyby si měl taky takové práva, tak by si jich časem začal taky částečně zneužívat.

    S tím přesouváním, to mě taky někdy štve, ale s tím se nedá nic dělat.

    Jinak jak si psal o půlnoci, to už tam jsou spíš ti chytřejší, protože ''děti'' (no-hate) šli spát.
    A je to zábavný-mód, neber to tak vážně, normálně bych se taky hádal, ale o půlnoci je to zbytečné.

    Třeba já s nejmenovaným hráčem, jsem o půlnoci byli na JB1 (jail_assault) a byli tam nějaký lidi.
    Tak jsme jim řekli, jestli jdou s náma bugovat autíčko a dělat kraviny, odpověděli, že jo a i když jsme je omylem přejeli, tak tam nespamovali FK, protože o půlnoci se dá říct, že se už s pravidlama moc nehraje, spíš jen tak pro zábavu.
    Můžeme celé dny polemizovat o tom, proč zrovna ty si byl o půlnoci vzhůru, ale no jo vlastně, ty už nejsi žádné dítě, 14 let už je dospělost sama že. Prosím tě jen o jedno, ty už se do ničeho nepouštěj, do žádné diskuze, prostě do ničeho, ušetříš tím lidem čas i nervy.

    e: Aby to nebylo úplně ot, tak si myslím, že grab je zbytečnost, všechno se dá řešit jinak, než grabem. Pak tu vznikaj stížnosti na grab, protože si s tím frajeris hrajou. ^^
    Naposledy upraveno Eust.; 16-08-14 v 21:42.

  14. #59
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Eust (y) stejný názor Grab je zbytečnost ^_^

  15. #60
    Expert člen Avatar uživatele Fighter
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    340

    Odpověď: Spolupráca medzi hráčom a adminom

    Caute!

    Vztah medzi adminmy a hracmi zavisi i od hracov!!!
    + Mne sa este nestalo(na jednu vynimku)ze by sa admin nedostavil na hlasenie.Podla mna hodne zavisi aj od hracov ktory vecne hlasia fail cheaterov alebo je spatne napsane hlasenie takze nato adminy ani nereaguju.

    - Nechcem menovat riadneho admina,ma kazdy svoju robotu a svoje svedomie.
    Jeden hrac(lama) neumyselne spamoval,psal jsem mu at nespamuje,odpoved byla,ze to ma na T-ku a nevi jak se toho ma zbavit,medzitym este parkrat potlacil(asi 4 krat za kolo) a kym som mu napsal,ze najlepsie by bolo keby stahnul novy,cisty config dostal kick a uz se nevratil.Podla mna ten admin je tam aj nato aby takym hracom poradil,pomohol(samozrejme neni iste,ze videl co jsme psaly,mozna,ze jenom to zbadal,ze casto spamuje)
    Dost casto vidim jak nadavaju pani skilleri nejakym zacatecnikom,ns lamky,odinstaluj atd.aj v pritomnosti admina a nevidel som este,ze by zakrocily.Kazdy sa jednou nauci takze radit a pomahat by im bolo treba nie odhanat,je to verejni server a ani jeden hrac nema narok nekoho vyhadzovat,odesilat.Ok,aj mna stvu nekteri co nevedia absolutne nic,aj mne je prva myslienka ....at to najprv natrenuje na botoch...ale kto z vas by chcel hrat s botma ked muze i live kde mu mozu i poradit?
    Ja pred mnoha lety ako zacatecnik na xxxxxxxxx serveri zacal hrat,admin dosiel,trochu se hralo

    Mas skype?

    Jo mam.

    Daj meno

    Odisiel do spectu a zo 5-6 kol bol semnou a radil mi kedy,kde co mam delat,co kde je,aspon mi v tych zakladoch pomohol,tu som este take nezazil a uz docela dlouho tu hravam.


    Ked to zhodnotym:Ked je hrac normalny tak su aj adminy,ja nemam problem s zadnym adminom(mozna maju oni semnou:D)
    Jedina vec:AT-trochu vic ochoty pomoct a trpezlivost aj ku tym slabsim hracom!

    S pozdravom Fighter!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •