Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Neaktivita na foru

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Ing. ustredneho kurenia
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia Lučenec
    Příspěvky
    32

    Exclamation Neaktivita na foru

    Ahoj mam veľku statnosť. Na foru admini nereagujú na podnety menej dožitých serverov napr.: schofka zombie a podobne a este co ma zarazilo prestali reagovat aj na forum serveru megapub,clasic. Dalej je to neaktivita pocas hry na serveroch dost často sa vyskytujú na serveroch cheateri a to nechate bez povšimnutia. Neznamena teras že sa všetci admini vychrlia na tuto temu. Ch cem len väčšiu aktivitu a pochopenie.

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Neaktivita na foru

    Ja chcem nahlásiť všetkých učiteľov na základných školách, lebo očividne nevedia nič naučiť. Alebo to je v žiakoch, teraz neviem...

    K veci: Snažíme sa chodiť na čo najviac hlásení, ale niektoré sú jednoducho faily, somariny, alebo nedoriešiteľné veci (doplnovanie HP pri prestrelke na JB-kým sa pripojí admin, je po móde, úplne zbytočné hlásenie). Čo sa týka fóra, tak je to logické, lebo najviac adminov aj hráčov je na strielacích serveroch. Preto sa do minoritných módov (tým tie módy ale nechcem zhodiť) zapája menej ľudí. Ale budeme sa snažiť ako sa bude dať.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •