Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 31

Téma: Myš

  1. #16
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Myš

    Citovat Původně založeno Dzeus Zobrazit příspěvky
    S touto som daval hs http://www.patro.cz/objects/1076168527.html Ale sa mi doje*ala

    Tak mam tuto http://www.patro.cz/objects/1075973221.html A ta neni zla !!
    Pro účely cska hned 3 špatné zprávy v trojkombinaci: 1) laciná, 2) laserová, 3) bezdrátová.


  2. #17
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Myš

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Pro účely cska hned 3 špatné zprávy v trojkombinaci: 1) laciná, 2) laserová, 3) bezdrátová.
    1) Lacina jeste neznamena spatna
    2) Laser je hodne dobrej, pokud mas dobrou podlozku
    3) Bezdratova je na hrani na hovnajs, at uz je to jakakoli znacka

  3. #18
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421


    Odpověď: Myš

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    1) Lacina jeste neznamena spatna
    2) Laser je hodne dobrej, pokud mas dobrou podlozku
    3) Bezdratova je na hrani na hovnajs, at uz je to jakakoli znacka
    1) Ale laciná bezdrátová nevěstí nic dobrého
    2) Laserové sensory pro účely fps ještě nejsou na úrovni highendových optických


  4. #19


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Myš

    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele See me
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Zlínsko
    Příspěvky
    199


    Odpověď: Myš

    Když už to tu řešíte mám tuto http://www.alza.cz/a4tech-bloody-v7-...ss-d370598.htm a všem bych ji doporučil :)

  6. #21
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Myš

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    1) Ale laciná bezdrátová nevěstí nic dobrého
    2) Laserové sensory pro účely fps ještě nejsou na úrovni highendových optických
    Jasne ze lacina bezdratovka nevesti nic dobryho. Ja to myslel spis na ne moc drahy, dratovy mysi.
    Kdyby chtel hiend, tak tam nedava na vyber mysi v cenovy relaci od 250,- do 500,- kc.
    Ja osobne mam laser za +- 800 a staci bohate na vsechno. Pokud budu mit zbytecnejch 2500,-, tak taky pujdu do nejaky roccatky, nebo razerky.

  7. #22
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882


    Odpověď: Myš

    toto som vcera objavil a myslim, ze je to top za tu cenu, normalne uvazujem

    http://eshop.at-tack.sk/p/sharkoon-o...000dpi-2870139
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  8. #23
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Myš

    Pri tej cene súhlasím s Dhaquu. Mal som lacný laser a po 2 rokoch blbli tlačítka. Teraz mám už cca 3 roky Razerku (abbysus) a stále ako nová (dúfam, že nezakrýknem). Ale Apaču, s tým laserom je to trochu somarina, ne? O.o Neviem presne ako to je teraz, ale kedysi som kupoval laser, aby som nemusel mať podložku, takže kupovať laser, aby som musel mať podložku aby to bolo dobré, mi príde trochu odveci. O.o

    EDIT: Ah, jo. Pri takej cenovej reláci tjn.
    Naposledy upraveno Charon35; 29-10-13 v 21:32.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #24
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Myš

    podlozka je proto, aby jsi mel co nejvetsi presnost snimani. at uz je to optika nebo laser. navic ti tolik neodchazeji teflony, ktery jsem na stole odpravil za tejden.
    razer se samozrejme neda srovnat s levnou (rekneme kolem 6-7 stovek) mysi, to uz je uplne jina liga, ale tady nekdo chtel levnou a dobrou variantu, coz se do 600,- kc da najit v pohode.

  10. #25
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882


    Odpověď: Re: Myš

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Pri tej cene súhlasím s Dhaquu. Mal som lacný laser a po 2 rokoch blbli tlačítka. Teraz mám už cca 3 roky Razerku (abbysus) a stále ako nová (dúfam, že nezakrýknem). Ale Apaču, s tým laserom je to trochu somarina, ne? O.o Neviem presne ako to je teraz, ale kedysi som kupoval laser, aby som nemusel mať podložku, takže kupovať laser, aby som musel mať podložku aby to bolo dobré, mi príde trochu odveci. O.o

    EDIT: Ah, jo. Pri takej cenovej reláci tjn.
    nema Abbysus nahodou len dve tlacitka? + kolecko
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  11. #26
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181


    Odpověď: Re: Myš

    laserová s rychlostí 2000 na textilní protiskluzové podložce > best. U opticky si myslím,že se nehodí ta textilní..pouze ty ''široky'' klasicky.

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Pri tej cene súhlasím s Dhaquu. Mal som lacný laser a po 2 rokoch blbli tlačítka. Teraz mám už cca 3 roky Razerku (abbysus)
    mě zase u ty abyssusky šly tlačítka pryč a navíc mezi tlačítkama vždy byl bordel od jídla. :D Měl jsem jí asi od konce 2010 či už si to moc nepamatuju odkdy, byla až do léta 2012. To dělalo to, že je tam docela mezera po stranách.

  12. #27
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: Re: Myš

    Citovat Původně založeno only deathrun 7 Zobrazit příspěvky
    laserová s rychlostí 2000 na textilní protiskluzové podložce > best. U opticky si myslím,že se nehodí ta textilní..pouze ty ''široky'' klasicky.


    mě zase u ty abyssusky šly tlačítka pryč a navíc mezi tlačítkama vždy byl bordel od jídla. :D Měl jsem jí asi od konce 2010 či už si to moc nepamatuju odkdy, byla až do léta 2012. To dělalo to, že je tam docela mezera po stranách.
    Ked si prasa a žereš nad myšou :D
    Má 2 tlačítka a kolečko, ale čo viac bežný človek potrebuje? "Back to the basics" - výstižné heslo pre Abysusku :)

    BTW podložku mám klasickú Goliathus a ide to už 3 roky tak isto a nič som nemenil, len občas opucoval (čiže ofúkol hrubú špinu :D).
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #28
    Pokročilý člen Avatar uživatele lynx
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    163


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Myš

    No aj by som odporučil, ale neviem či je to v cenovej hladine v ktorej hľadáš. Mne a hned zapačila a priblizne o mesiac už na nej pofičim :)



    ozaj, a ak mozem poradit dost zalezi aj na podložke... odporúčam QcK od SteelSeries (rozmer asi kazdy podla potreby, ja mam medium). Za velmi rozumnu cenu, skvela podlozka. Ja som s nou maximalne spokojny :).
    Naposledy upraveno lynx; 30-10-13 v 21:28.
    If I tell you I'm good, you would probably think I'm boasting. If I tell you I'm no good, you know I'm lying.

  14. #29
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Myš

    Ten roccat vyzerá fakt dobre, ale určite je mimo požadovanej cenovej relácie :D

    Mne by sa páčilo totok (ale je to skôr predražená imidžovka ako funkčná vec , myš vyše 100€ a klávesnica vyše 150€ = cca 8000 KC dokopy)
    Naposledy upraveno Charon35; 30-10-13 v 22:11.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #30
    Pokročilý člen Avatar uživatele lynx
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    163


    Odpověď: Myš

    @charon35
    cena sa pohybuje okolo 40€, což je prijatelna cena oproti tej ako ked to bola novinka. Som si na to pekne pockal kym padne :D
    no tron verziu, veru predrazene a dost, ale ked si na to pockas tak urcite padnu ceny dolu (pokial to nieje nejaka limited edition ofc)...
    If I tell you I'm good, you would probably think I'm boasting. If I tell you I'm no good, you know I'm lying.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •