Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Žiadosť o práva - PRIJATY

  1. #1

    Žiadosť o práva - PRIJATY

    Zdravím, týmto by som chcel požiadať o práva na servery zombie .

    Niečo o mne, Counter strike hrám 3 roky z toho 2 roky s prestávkami na zombie. Mám 16 rokov ,žijem v okolí Žiliny a navštevujem gymnázium. Na kotelne som začal hrať pred 2 rokmi na serveri Gungame. Potom sa mi zapáčil zombie mód. O práva žiadam preto lebo si myslím že je tam ešte určite potrebný admin ktorý by dohliadal na poriadok,adminov tam moc nechodí,čo je škoda lebo hráči sa tam urážajú . Ďalej sa občas niekto bugne do dverí alebo ich blokuje,potom sa pasívne expia a tak ďalej... Skúsenosti so zombie módom mám dosť dobré . S AMX síce skúsenosti nemám ale nemal by byť problém sa to naučiť.
    Meno v hre: V E J C E
    Steam ID: STEAM_0:1:30904240
    Toto je zatiaľ všetko ďakujem za vyjadrenia.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Žiadosť o práva

    Momentálně asi nejlepší hráč na zm s famozní aktivitou navíc jeden z nejdéle stále hrajících čímž chci říct že si ho pamatuju před dvěma léty a vidím ho na serverech pořád.Chatlog naprosto clear.Pokud na tebe nikdo nic nenajde za mě pro .Uvidíme co na to ostatní adm hlavně Rider a Vikernes.

  3. #3
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Žiadosť o práva

    Změnil jsem názor potom co napsal rIDer a Toretem tak jsem proti + nezdá se mi podle chatlogu že bys byl nějak moc aktivní.
    Naposledy upraveno vikernes; 10-01-14 v 13:08.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Žiadosť o práva

    jop, taky ho znám a potvrzuju, ačkoliv zm hraju málo, tak jsem pro.

  5. #5

    Odpověď: Žiadosť o práva

    Ahoj Vejce, ačkoliv Zombie nehraju...vím že aktivní hráč jsi a to dlouhodobě i na klasických serverech!
    Mi nahlásil nespočet cheaterů přes steam a nemýlil se!
    Slušné chování má taky, takže za mě určitě PRO
    Allin

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: Žiadosť o práva

    Vejce, co s tebou člověče.. Mozek + zkušenosti máš, to se musí nechat. Spíš mě zaraží tvoje účast v klanu S4 (původně =SV= ), kterým moc o blaho ZM serveru nejde, ba naopak, jde jim jen o sebe a fragy, protože si dělaj nákazu, body/expy, nechávaj se jako last human - skákaj si do min apod. Což neni hodno admina na zombie, defakto by sis tím protiřečil, jelikož tohle (ZM pravidlo č.2) je něco, co by ZM admin měl trestat. To je jeden z důvodu proč i přes svoje kvality, nedokážeš tuhle práci dělat dobře, protože svoje kámoše trestat nebudeš. Proto ti musím dát velký PROTI.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Žiadosť o práva

    Jelikož Toreto si nechal odebrat práva na WEB přeposílám co napsal pro Vejce-TORETO: Takže.. ako som už písal aj Praetorianovi, presne takúto reakciu som od Ridera čakal a opať sa mi potvrdilo, že v názoroch ohľadom ZM sa ako obyčajne zhodneme. +Aktivita, bohužiaľ u teba prevažujú tie negatívne vlastnosti. Spolčovanie sa s hlúpymi klanmi, klanová spolupráca, a pasiv. exp je u teba na mieste. Si hráč, ktorý ten mod zvláda aj bez toho, aby mu niekto pomáhal. Zbytočne si si stými kalabiho a Linaskovymi klanmi spravil zlé meno. Možno by si to mal skúsiť na iný mod.Za mna PROTI . ps: Rider zaskoč občas na steam.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Žiadosť o práva

    Tak skore nic moc 4 pro 2 proti.Jelikož jsem mu na steamu lehce poradil co ještě napsat a nic z něj nevypadlo než ten poslední příspěvek nevím nevím.Pokud je proti Rider kterého si velice vážím a pokud Vejce neukáže koule a nenapíše něco lepšího na obranu bude stačit jako posila Tygřík kterej si na ZM začal aktivně hrávat.Do vánoc bych to ještě nechal otevřené jestli se tu ještě někdo vyjádří a pokud ne at se děje vule boží nebo Cháronova

  9. #9
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Žiadosť o práva

    Já si ani nejde jistej jestli ještě vůbec hraje bo ho časteji vidim na GOčkách.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Žiadosť o práva

    Jelikož se vejce nijak už neozval ani nevyjadřil tak bud neví jak na to nebo nemá zájem.Charone lock snad se někdo solidní najde neb na zm bych posilu uvítal všema deseti.Bohužel sehnat někoho kvalitního co tam hraje a vyzná se je snad nadlidskej úkol

  11. #11
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o práva

    Ďalší čo si požiada a za 2 mesiace sa tu ukáže hodinu týždenne. Keby bola nejaká zmena, napíš PM.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o práva

    reopen
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Re: Žiadosť o práva

    Nie som ZM admin, ale tohto cloveka poznam dlho, v hlave nasrane nema, snazi sa, ked niekto nadava na zm atd. tak mi tieto veci hlasi.. ja som PRO.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: Žiadosť o práva

    Pro, ze stejného důvodu jako "Protože".

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žiadosť o práva

    Když se nudím jdu na ZM. Byla i doba (cca 3-4 měsíce zpátky), kdy jsem tam byl každý den a hrával s Praetorianem.

    Moje reakce:
    + obrovská aktivita - co jsem se připojil, byl tam hodiny v kuse
    + ZM musí znát na 110% vč. pravidel
    + znají ho všichni hráči co hrají ZM

    - věk
    - nedodržování pravidel a i přes jejich maximální znalost

    +- ostatní upozorňuješ na porušování pravidel (pasivní expení hlavně) a sám jsem tě mockrát spectoval že to děláš to samé, ovšem s patřičnou aptrností aby to tak nevypadalo

    Abych to shrnul. Hráč jsi schopný, pravidla znáš moc dobře a na Zm se orientuješ.
    Vadí mně že se s hráči domlouváte (jde to dohledat i v chat logu) koho necháte jako posledního, případěně aby tě někdo nakazil rychle a ty pak expil.

    Tohle ať si rozhodnou ZM admini.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •