Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Leryx

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    109

    Leryx

    Stačí se mrknout na tohle demo, ale pro puntičkáře tu je ještě něco malýho..

    http://csko.cz/dema/upload/dir/leryxauto_0.dem
    http://csko.cz/dema/upload/dir/leryxauto2.dem
    http://csko.cz/dema/upload/dir/leryxauto3.dem
    http://csko.cz/dema/upload/dir/leryxauto5.dem - tady pán admin nikoho nepřejel, ale trošku se mu nepodařilo dostat svoje porshe do baráku

    Když tam admin předvádí tohle tak se pak nedivte že to tam vypadá takhle.

    E/ Ridiku radši shlédni demo a napiš co si o tom myslíš, pravidla mají platit pro všechny, ne pouze pro hráče.
    Naposledy upraveno Volume up; 08-12-13 v 18:07.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Leryx

    mam na jb prijit ja ? :D

    E:nebudu se zbytecen divat na dema na kterejch vim co bude mnohem lepsi je kdyz nejake decko prejede nekdo autem nez aby nejake decko davalo prikazy typu sednou lehnout atd
    Naposledy upraveno Ridik :D; 08-12-13 v 18:11.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Leryx

    Prosimtě hlavně to ne Ridíku :DD. Volume chápu tě, že jsi rozhořčen ale tohle server kde vládne Leryx s jeho bagrem :DD A admini toto kickují protože je to uplně jiná situace .. Když vždy Leryx někoho přejede je z toho půlka serveru v záchvatu smíchy .. :D. Asi tak myslím si, že tu není co řešit

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Leryx

    Já nevím jak vy, ale já bych z toho asi 3x natšenej nebyl kdyby mě nějakej fičus modrej přejíždel ted nemyslím jen Leryxe, byť mam razantnější potrestání tohoto mladého admina ! Narveme mu celou pěst do prdele dokud neslíbí na všechny prsty v jeho an..lu že už nikdy nikoho nepřejede ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    109

    Odpověď: Re: Leryx

    Citovat Původně založeno ImGustak Zobrazit příspěvky
    Prosimtě hlavně to ne Ridíku :DD. Volume chápu tě, že jsi rozhořčen ale tohle server kde vládne Leryx s jeho bagrem :DD A admini toto kickují protože je to uplně jiná situace .. Když vždy Leryx někoho přejede je z toho půlka serveru v záchvatu smíchy .. :D. Asi tak myslím si, že tu není co řešit
    Osobně proti Leryxovi nic nemám (až na to že je z Ostravy), ale už mě neskutečně sere jak si admin může dělat co chce a hráč nic nesmí. Puky posledně někoho přejel na autě (TK) a hned dostal ban na den. Každej za takovéhle píčoviny dostává bany, a nikomu nevadí že si támhle někde na assaultu pán Leryx dá mfk bagrem. Žádnej postih za to nemá.. pak se divíte že to je na jailu samej spratek co neumí ani vzít simona.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Leryx

    To si tam radši nechám narvat tu pěst a budu ji tam mít navždy než se vzdát postu bagristy. Ano, jednou za čas něco/někoho přejedu, ale chodím tam dělat srandu a vy to víte. To že je proti mě Volume zaujatý protože pochází ze znepřáteleného města není moje chyba. Jestli chceš být takový spravedlivý, tak pokud si dobře pamatuju tak si autem udělal ze simona a dvou téček na mapě beach červenou sračku a chodník se musel nechat vyčistit. Dobře víš, že jsem to neřešil, protože se mi to stává běžně, nechápu tedy, co si tady ještě stěžuješ. Na dema se kouknu až budu mít čas.

    Už to budou dva roky co tu mám práva, bany z jailu budou něco kolem 1 tisíce. Jediné co z toho mám, je to, že si tam jednou za čas přijdu s vámi trochu zablbnout, defakto to děláme všichni dobrovolně a já si myslím, že to moje chování nějak razantně narušuje chod hry.
    Naposledy upraveno Leryx; 08-12-13 v 18:21.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Leryx

    resis hovna :D ja tk neresim az to presahuje urcitou mez :D
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Leryx

    Hele to, že si Jediný Leryx bere auto a "někdy" někoho přejede nemá žádnou souvislost s tím, že tam hrají malý děcka .. Nechci tě urážet ale ty tady mluvíš o spratcích ale podívej se co máš na kontě ty takže o tom bych radši mlčel..
    btw.Tohle přejíždění vidím, že kickuje/banuje jen griffin nikdo víc. Pokuď se pletu tak mě oprav prosimtě ..

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Leryx

    Vymazat cely blby assalut. Nič tam poriadne nie je, len sa tam stále niekto prechádza.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Leryx

    51 postů za 5 dní celkem slušný. Leryx tě celkem dojebal no. Práskej dál trtači :)

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    109

    Odpověď: Re: Leryx

    Citovat Původně založeno Leryx Zobrazit příspěvky
    Jestli chceš být takový spravedlivý, tak pokud si dobře pamatuju tak si autem udělal ze simona a dvou téček na mapě beach červenou sračku a chodník se musel nechat vyčistit.
    K tomu se klidně přiznám. Ty si dal hvd, nic si neřekl a já už byl někde v piči, tak sem prostě přijel ve svém bugatti..

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Odpověď: Re: Leryx

    Citovat Původně založeno Volume up Zobrazit příspěvky
    K tomu se klidně přiznám. Ty si dal hvd, nic si neřekl a já už byl někde v piči, tak sem prostě přijel ve svém bugatti..
    Ty si dobry kar kamo(kare) :D lock

  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Leryx

    Teraz sa nerieši MultiVolume, ale sťažnosť na Leryxa. Držte sa témy. Ja som za čierny bod Leryxovi a vymazať Assault.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •