Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Problém se seam načítáním.

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Problém se seam načítáním.

    Netuším, jak bych tomu mohl říkat, ale zkusím vám to vysvětlit, když zapnu hru a jdu dejme tomu na hns, tak se mi ukáže, kdo má staem(podle obrázku) přesněji v TABu, no a když jdu třeba sem tam si zastřílet dejme tomu na megapub, tak se mi tam prd zjeví, vidím, jakoby všichni byly NS hráči, vím je to drobná chybička, buď u mě, nebo na straně serveru, kdyby byl někdo tak ochotnej a zkusil mi říct, jestli se s tím dá něco dělat. Všem předem dík. :-)

  2. #2
    peta
    Guest

    Odpověď: Problém se seam načítáním.

    Víš proč? Protože se Ti na některých serverech tak jako mě nenačte třeba SID a proto nevidíš všude avatary a server Tě bere jako NS hráče co má VALVE_ID. A počkat musíš až do rána kdy proběhne asi automaticky restart serveru a nebo možná zda by kotel dál sám restart serveru ale to pochybuji. Mimo jiné tenhle problém ze své strany neovlivníš ani nejde nijak max napsat o restart toho konkrétního serveru.

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Problém se seam načítáním.

    Nene s tím nesouhlasím, mě se SID nenačetlo jednou v životě a to bylo na gatheru, vždy vidím někoho kdo má steam, jakože jen jednoho hráče třeba, polovinu vidím jako NS a jen mě prostě zajímá co s tím dělat, má na to vliv počítač, nebo co..

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Problém se seam načítáním.

    Taky se mi to občas stává a netuším, čím to je. Většinou Steam vidím jen u hráčů, co se připojili až po mě a stávající hráče vidím jako NS. Reconnect obvykle pomůže.

  5. #5
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Problém se seam načítáním.

    Jop, přesně, když dojde někdo po mě, taky se mi to ukáže, ten reconnect mi někdy pomůže, no někdy to musím udělat snad 3x krát.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •