Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Killer Bee

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Killer Bee

    Hele takže:AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 94320)
    [AMXBANS] Mas 1 tyden, 6 dnu, 21 hodin, 42 minut a 4 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Demence'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): [#.] Killer Bee [#.]
    [AMXBANS] Tvuj nick: [#.] Killer Bee [#.]
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1052038256
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1052038256
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 62.201.20.162
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.201.20.162
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: bEcause
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 3 (jail_kizkulesi)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ===================================

    Jako sry ale už mi vážně rupli nervy jako admini a spešlove dělejte si co chcete (např.:Leryx přejížděl při Gangstar modu autem na jb_beach_v3 nebo jak se ta mapa jmenuje a když Kubelas řekl žes dal FK tak klidně dal přejížděl FK2,3,4,5,6 až do 7 a pak jenom vysvětlil že nevěděl že se to nesmí že jsou nová pravidla a výmluva že tu nehrál kolik měsíc nebo kolik a pravidla jsou snad už 4 měsíce staré takže toto jako žadný ban nic <---Demence Admin či spešl má jako první přečíst forum jestli nezměnily pravidla a umět je jako sry ale fakt demence) pak další případy Admini nebo spešlove na Crimu = Vezmou auto a přejíždějí ty co jsou na čáře ruší simona atd. další demence jako co s tím jako nic se dělat nebude jenom budete dávát hráčum banany za demenci atd. a admini a spešlove dělejte si co chcete pohoda klídek nic se nestane jsem přeci admin tuto demenci potvrdí více hráču to jako už mámé točit Dema na demenci adminů a spešlu a dávát na forum nebo co jako sry .... nemam slov.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Killer Bee

    Přiznám dávál jsem Party mod a rupli mi nervy protože becouse a ještě někdo jak KID zabijel ostatní hráči užívali PARTY po 22 hodině a oni 2 museli killovat jestli vás baví killovat děte sakra někam jinam na server nebo aspoň uživejte párty twl.

  3. #3
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Killer Bee

    Je mi jedno co robia ostatny speslovia alebo admini, ak robia nieco zle tak kludne sem daj dema .
    Otvoril si cely, ja som urobil vzburu, na dalsie kolo si si ma pekne oznacil aj toho druheho co sme palili po vas po CT, a zabil si iba jeho, ja som sa skryl, na dalsie kolo si nas oboch pozabijal len tak... Minule kolo sme ta zabili tak na dalsie kolo ked sme este v celach tak nas ty zabijes... Hras sa tam na vezi ako simon, snazis sa skakat na nejaky rebrik, ak si to chces skusat tu vezu neni problem si zalozit rezervovany server JB, mozes si to skusat kolko chces...

    E1:
    Pmka:
    Hele jako sry že jsem tam nadávál při party modu ale taky bys mohl chápát jak mě to vytáčelo mohl bys pls dat Unban budu se už krotit :/

    Bany, ktore dam ja riesim len v ziadostiach o UB.

    E2: Dam ti otazku: Bavi ta hrat s botmi mod JB? Mna velmi nie, ak das party mod tak je to uplne ako s botmi, s tym rozdielom, ze ty si na vezi a boti byvaju v zbrojke alebo vsetko pokiluju ;)
    Naposledy upraveno because; 24-01-14 v 10:31.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Killer Bee

    na dalsie kolo si nas oboch pozabijal len tak <--- Jen tak nezabijím nikdy i když mě fakt někdo štve :)

    Dam ti otazku: Bavi ta hrat s botmi mod JB? <--- Kdyby šlo že jo... když si dáš do cska skiny zbraní tak s botama nemůžeš nic hrát žádnou mapu

  5. #5

    Re: Killer Bee

    toto sa skor lockne uz len pre podpis
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Hajjas
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Trenčín SVK
    Příspěvky
    740

    Odpověď: Killer Bee

    dajte mu do... ten podpis


    schranz http://www.youtube.com/watch?v=6KZSyYGxf6M
    ---------------------------------------------------
    "I kdyby cheatoval Váš koberec tak unban nemůžeš dostat"
    ---------------------------------------------------
    cheaterov mi môžete hlásiť(písať) na steame ;) ..kto nemá steam, píšte cez !
    ..vždy napíšte nick cheatera!

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Killer Bee

    Sry za ten velký podpis už smazal.

    Tak jinak bacause mohl bys místo banu na 2 týdny dát jenom na JB zákáz k CT na 2 týdny chtěl bych aspoň ostatní servery kotelny zahrát a na ostatní podobiny kotelny nebo ty jine Cska se mi nechce protože se mi kotelna líbí nejvíc tak prosím aspoň misto banu na 2 týdny zákáz k CT dat.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Killer Bee

    Ježiši vy tak lžete že to není možné. Vy pokaždé dostanete ban a vymlouváte se na to, že Leryx někoho přejel. Jak to ku*va souvisí s tím cos udělal ty? Nedokážeš to omluvit tak tady vytahuješ něco na mě. Navíc kecáš, přejíždět při gangster modu by trestné bylo, to by byl Fk, tam CT nesmí nijak zasahovat. Ale potíž je v tom, že jsem je přejížděl při Spartě, to je úplně jinej mod, který je na principu CT VS T a tam to FK není, vězeň totiž nebyl bezdůvodně zabit.

  9. #9
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Killer Bee

    Za to ospravedlnenie v Pmke a zato ze si uvedomil chybu tak mas ban len k CT, nabuduce bude normalny a 2x dlhsi.

    Lock.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  10. #10
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Killer Bee

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Za to ospravedlnenie v Pmke a zato ze si uvedomil chybu tak mas ban len k CT, nabuduce bude normalny a 2x dlhsi.

    Lock.
    ok
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •