Zobrazit výsledek ankety: Chceš rank na furiene ?

Hlasující
37. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano , neviem bez ranku žiť

    8 21.62%
  • Nie , rank mi kazí pôžitok z hry

    29 78.38%
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 57 z 57

Téma: Rank !

  1. #46

    Re: Rank !

    Uz by tam malo byt zrychlene ubudanie adrenalinu /ak to Kotel uz pridal/ uz si dlho nepokempia.
    riťky a edm

  2. #47
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Rank !

    Citovat Původně založeno DarwiN36 Zobrazit příspěvky
    Uz by tam malo byt zrychlene ubudanie adrenalinu /ak to Kotel uz pridal/ uz si dlho nepokempia.
    Nebo dát adrenalin na 70 a při 3 lidech blízko u sebe, dejme tomu např. 4 metry by se adrenalin nenaplňoval vůbec.

  3. #48
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: Rank !

    Eust: aha takže když zamnou půjdou 4 hráči tak mi začnou klesat hpcka xD to by nemělo cenu ani ty hpcka kupovat

  4. #49
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: Rank !

    Citovat Původně založeno Fantasy Zobrazit příspěvky
    Eust: aha takže když zamnou půjdou 4 hráči tak mi začnou klesat hpcka xD to by nemělo cenu ani ty hpcka kupovat
    A kde si vyčetl že ti budou klesat HPčka..? Jde o to aby jste byli v pohybu, v 5 to můžete v klidu vymlátit, pokud teda nějakej ten profi aim ve vás je. Když už by za tebou lezli tak zapojím brain a využiju je k útoku a obraně...vaše logika je že někde zakempíte a čekáte jak káři až oni přilezou, protože přece jen oni nemůžou plantnout bombu, takže po vypršení času logicky vyhrají ct. A úplně uznávám frajery co lezou za mnou a když příjde na věc tak na mě čuměj když tam skáču jak koza na zahradě mezi 5-ti furienama... né že by pomohli, ještě zdrhnou aby se jim náhodou něco nestalo a zakempijou. Všichni pičujete furieny za to jak kempí se SK, ale přitom vy kempíte jak kokoti někde ve vaně s hpčkama, tohle prostě už lidskej zdravej mozek nepobere.

    Sorry za vulgarismy, ale neudržel sem se.

  5. #50
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: Rank !

    to je sice pravda ale kde je napsáno že se respawnu a u mě budou stát další kkti s gunama a hpckama? začnu střílet sejmu ho a on hned brečí že kempím... dal bych vždy náskok ctčkám aspon 10 sekund a kdo by se nehnul ze spawnu kill.

  6. #51

    Odpověď: Rank !

    Citovat Původně založeno Fantasy Zobrazit příspěvky
    to je sice pravda ale kde je napsáno že se respawnu a u mě budou stát další kkti s gunama a hpckama? začnu střílet sejmu ho a on hned brečí že kempím... dal bych vždy náskok ctčkám aspon 10 sekund a kdo by se nehnul ze spawnu kill.
    Moc zložite.. načo davať naskok ? a to maš ješte výhodu když je nekdo afk ho sejmouť.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  7. #52
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    31

    Odpověď: Rank !

    Zrušteho ,, :D kvoli tomu som prestal hrať furien prideš na server a už len vidíš v chate "daj place som zvedavý že či si lepší než ja"

  8. #53
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: Rank !

    !!!HEGER!!! jen pro orientaci nedostal jsi permicu? proč tu vykládáš že jsi přestal hrát když jsi dostal ban tpč?

  9. #54
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    31

    Odpověď: Rank !

    Nemám permu :) to som nebol ja :*

  10. #55
    Ex-admin Avatar uživatele sTr3s
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Furien;
    Příspěvky
    151

    Odpověď: Rank !

    Jako promiňte, ale tohle mi přijde padlé na hlavu.. Nejdřív tady všichni brečí, ze chtějí rank, včetně mě, a teď zase ať je rank pryč.. Když se vám nelíbí, když vás někdo uráží nebo píše blbosti ohledně ranku tsk mu dejte mute, není nic lehčího..;).. Jako já jsem celkem dost hrál, abych byl tam kde jsem. Když se rank odstraní, tsk to nepomůže od kempu, hráči, co neustále kempi, tak budou kempit dále ;)



    „Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“

  11. #56
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Rank !

    No tohle téma je už "nějakej ten pátek mrtvý", ale chtěl bych se k tomu vyjádřit a třeba to tu oživím.
    Já sem rozhodně pro zrušení ranku, i když sem na něj ještě nedávno hrál. Je to Zlo. Fakt mě nebaví ty nadávky do kktů, dmntů, lamáků, hackerů atd.... Nenávidim jak někam přijdu a vidim někoho brečet, že ho někdo zabil a jak mu ubral 13 pointů......
    To jak se každý hodnotí podle ranku a ne podle skillu.. Někdo s vyšším rankem se hadá s někým, kdo je lepší s menším rankem a píše mu: Tam ukaž place ty lowka! :P - Toto se má řešit na rezervu 1v1 ne pomocí ranku!
    Navíc si už někteří hráči našli způsob "chytré" změny nicku. Přesně mají načasováno, kdy si dát za nick tečku a kdy ji odebrat -_____-
    Mnohem lepší by byl způsob: Jedna změna nicku za mapu.
    Mohl by se zavíst způsob nej skore - Někomu, kdo by to spravoval by lidi posílali screeny s nej skore a ten by to dal do "topky" pro nej skore. Tam by se opravdu ukázal skill hráče. Bez ranku by se hráči posuzovali právě díky tomu, jak daný hráč hraje a jaký je jeho nej skore. No nvm jestli si to někdo přečte, ale to je jedno.
    Naposledy upraveno CMBR; 03-03-14 v 00:02.

  12. #57
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,091

    Odpověď: Rank !

    Citovat Původně založeno Capik :3 Zobrazit příspěvky
    Mnohem lepší by byl způsob: Jedna změna nicku za mapu.
    To se mi nezdá vůbec jako špatný nápad. Nick by se změnil jen po připojení na server a během hraní by ale už nešel změnit.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •