Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 19 z 19

Téma: Volume997

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Volume997

    Ty se divíš že si beru do huby zrovna jeho ? Znám dost lidí který mají podobný názory jako já, akorát oni se je bojí říct protože nechtějí mít problémy, já ho řeknu protože mě je to šumák.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Volume997

    Kdyby ti to bylo šumák, tak nad vším mávneš rukou a konec. Rozdíl mezi tebou a mnou je v tom, že já se tu neustále neztrapňuji a když vím, že to nedopadne dobře, tak radši držím hubu než tu ztrácet nervy. Vynadej mi, ztrapni se, založ si nový účet a pak to udělej znovu jak máš ve zvyku. Stejná pohádka pořád dokola. ,,Dostal jsem ban, ale Leryx někoho přejel, takže mi ho zrušte." Kdyby ses nechoval jako debil neustále, byl bys teď admin a nemusel bys tohle řešit. Namísto toho to spíše vypadá že tu brzy skončíš úplně, jelikož s každým takovým threadem si kopeš hrob hlouběji a až bude dost hlubokej i na tvou obří prdel tak mi věř, že tě do něj hodíme, protože tohle už nikoho nebaví řešit.

  3. #18

    Re: Odpověď: Volume997

    Citovat Původně založeno Volume997 Zobrazit příspěvky
    Ty se divíš že si beru do huby zrovna jeho ? Znám dost lidí který mají podobný názory jako já, akorát oni se je bojí říct protože nechtějí mít problémy, já ho řeknu protože mě je to šumák.
    ok, tie mena, kurva ake problemy?
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  4. #19
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Volume997

    Těma problémama mám na mysli donášení od nejmenovaných hráčů, například .. a nikde jsem si nevšiml že bych napsal Chci unban protože Leryx něco. Pletete si pojmy a dojmy. Leryxi, já tu o práva nestojím, jen si sem chodím zahrát a takový jako Keyo a další mi to kazí náladu nějakým donášením. Byl bych rád kdyby se to tu už zamklo, je mi z vás už špatně.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •