Zdravím, mám tu drzost Vám sem napsat žádost o práva, ale nebudu zdržovat, takže se na to vrhnem.
Nick : FreeShotCZ ( I'm Anonymous )
Jsem schopen natočit třeba reklamu na tento portál, když bude třeba Případně přidám Yt channel
Steam ID :STEAM_0:1:70608058
Ip : 89.24.154.196
Skype : dark sapiens moon
Mail : FreeShotCZ@gmail.com
1, věk : 14
2, Narozen : 23.1.2000
3, Znalosti s OP : Mám již praxi na již zrušených portálech jako bylo třeba VG a F-S
4, Mody : Umím pracovat s World Edit, rezidencema, a víceméně s každým modem který se mě dostane pod ruku.
5, Proč csko.cz ? : Líbí se mi Vaše komunita, A-Team a víceméňě tady je věčí klid a pohodová společnost.
6, Jaké práva ? : Měl jsem původně v plánu žádat o Buildera, ale pak jsem se dozvěděl že "zrušen", takže zažádám o Admina, ale stejně se budu věnovat víceméně pořádku na serveru, a vymýšlení způsobů jak cokoly upravit aď už půjde o Shop, Spawn, nebo něco jiného.
7, Jsi schopen respektovat ? : Jsem schopen příjmout cokoly co mě položíte do cesty a nějak se s tím vypořádat.
8, Jak dlouho jsi na Csko.cz ( kotelně ) : Na kotelně hraju cca už asi 6 měsíc a asi nejvíce JailBreak, ale myslím že je zbytečné žádat o něco co ještě nemám úplně v malíčku a zárověň si myslím že pomocí na MC pomůžu více.
9, Jak vycházíš s A-Team : Vycházím dobře s níkím nemam "problémy", ale každý má své oblíbence moji : Smooke, Jiří, Zemi, Gusťák, Gregyy, Burton, ViRpo, nobody, Dwarf Child, FHacker, Vikernes, Kono, Pat, Frisco, Leryx, a Fox.
10, Když mě odmítnete, tak se zlobit nebudu, a když mě příjmete tak budu rád.
Protože v dnešní době najít kvalitní server je docela dřina !