Strana 15 z 17 PrvníPrvní ... 51314151617 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 211 do 225 z 241

Téma: Ukrajina

  1. #211

  2. #212
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,253


    Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno Romisak Zobrazit příspěvky
    Mne sa najviac páči, že USA tu hejtujú ludia, ktorí tam v živote neboli a nemajú ani potuchu ako to tam chodí :) tlieskam vám
    Já zase nemůžu z lidí, kteří znají USA jenom z hollywoodskejch produkcí a seriálů :D :D

    Jak Píše Joseph, nekritizujem lidi v USA (spousta jich je príma), ale zahraniční politiku. Přesto si nemůžu nedovolit jednu poznámku: Ono to tam s tou "Americkou svobodou" neni zas tak horký.. rentgeny na letišti co ukazujou tvoje nádobíčko to řeknou za sebe. :)

    Zpátky k politice:

    USA sux, protože jsou jako když zloděj křičí: "chyťte zloděje", sami porušujou rezoluce OSN, a neříkám, že Rusko neporušilo anexí krymu mezinárodní právo, ale Barack Obama je asi tak poslední člověk, co do toho může mluvit. Sami maj na svědomí všechny arabský tzv. "barevný revoluce", na ně bychom měli uvalit sankce.

    Co má co dělat Mc Cain na protivládní demonstraci v cizí zemi na druhý straně zeměkoule?
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  3. #213
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Ukrajina

    Kámarátko keby som tam nebol, tak nič neohovorím :)
    E: K politike sa ja vyjadrovať nebudem... Zbytočný flame :D
    E2: pardon za doublepost
    Naposledy upraveno Romisak; 15-12-14 v 22:28.

  4. #214
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Ukrajina

    Kámarátko keby som tam nebol, tak nič neohovorím :)
    E: K politike sa ja vyjadrovať nebudem.. Zbytočný flame :D

  5. #215
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno Romisak Zobrazit příspěvky
    Kámarátko keby som tam nebol, tak nič neohovorím :)
    E: K politike sa ja vyjadrovať nebudem.. Zbytočný flame :D


    Tak proč píšeš do tématu, kde se bavíme o politice ? Toto mi hlava už fakt nebere.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  6. #216
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Ukrajina

    Dobre kamaratko poďme na politiku. Aktuálne: Co hovoríte na sankcie proti Rusku? Zosumarizujem to. Doteraz ste za 30rubiel dostali 1$ v priebehu dnešného dňa sa to zvýšilo niekoľkokrát o 20%(aktuálne to je tuším 180%narast)teraz za 1$ zaplatite 80rubiel a stále to bude asi narastať. "Obyčajní" Ruskí občania sa vyjadrili, ze si nebudú mocť dovoliť chleba. Barel ropy zo 120$ padol na 60$... RIP
    Naposledy upraveno Romisak; 16-12-14 v 23:26.

  7. #217
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034


    Re: Ukrajina

    Tady máte tématické video k těm penězům v USA.


  8. #218
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno Romisak Zobrazit příspěvky
    Dobre kamaratko poďme na politiku. Aktuálne: Co hovoríte na sankcie proti Rusku? Zosumarizujem to. Doteraz ste za 30rubiel dostali 1$ v priebehu dnešného dňa sa to zvýšilo niekoľkokrát o 20%(aktuálne to je tuším 180%narast)teraz za 1$ zaplatite 80rubiel a stále to bude asi narastať. "Obyčajní" Ruskí občania sa vyjadrili, ze si nebudú mocť dovoliť chleba. Barel ropy zo 120$ padol na 60$... RIP
    Neviem skadiaľ to máš , ale prosim ťa predtým než niečo napíšeš tak vážne si o tom niečo zisti darmo sa tu bude človek rozčulovať. Asi z telky ako inak a nepochopil si kontext , ruský rubeľ padol kvôli market makerom ktorý sprostredkujú predaj rublu za dolar a naopak ako napr. golden sachs ale keď na nejaký čas vypnú nakupovanie rublov tak sa začne rubel iba predávať a tak umelo sa zníži jeho cena , media strašili že ako sa prepadol rubel a blbosti okolo toho a práve teraz padol rubel neviem ako takže sa len navracia do normálnej hodnoty. Inak ropa bola umelo znížená arabmi ktorý na tom museli prerobiť miliardy aby spravili tlak na rusko a určite cez zimu keď je vyššia cena ropy bude len tak klesať, proste chcú tlačiť na rusko.


    Citovat Původně založeno RedKnox Zobrazit příspěvky
    Další rusofil, co si myslí že Rusko je svatá země a tovariš Putin nejmoudřejší politik dnenší doby (Pravda, dokázal vytáhnour rusko z krize v 90.let).
    Já nepatřím ani k amíkům ani k rusofilům. Dle mého názoru, každý kdo má moc, tak toho zneužívá a obohacuje se nad ostatníma, tak jak to dělají Rusáci a Amíci. Viz "anexe Krymu", anexe BiH za R-U, atd. USA nepatří k nejmírumilovnějším státům světa to je pravda (stejně tak i Rusko). Konflikty začínají oba státy. To co se děje v teroristických státech se dělo i před tím, než tam přišli šiřitelé západní demokracie (která, už z čisté logiky a dějepisného vývoje nemá na východě co dělat), jen né v takové míře. Dle mého názoru bylo spravné se tam vesrat a udělat nepořádek, škoda že to nikdo nedokončil, aspoň by byl klid.

    Chování Ameriky bych přirvnal ke Křižáckým výprvavám a šíření křesťanství.
    No a co se Ruska týče, tak nesmíme zapomenout, že v Rusku je stále ve 21. století silná cenzura, průmyslové velkopodniky ovládá stát (Gazprom, atd). To podle mě není dobrá vizitka státu. "Staci sa popzret len na to ze dokazali zabit svojich ludi (11.9.2001)", když se podíváš do minulosti Ruska, tak zjistš, že ruský režím má taky "pár" obětí. A ten ruský režim pořád v Rusku přetrvává, ale v krapet přeměněné podobě.
    Neviem skadiaľ máš informacie že v rusku je silná cenzúra kedže napr. také echo moskvy sere putinovy na hlavu 24 h. denne a samé neoverené fakty atď. (boli už viackrát zato napomenutý) a je takých medií viac , v rusku keď chceš prejaviť názor tak to môžeš spraviť ak to nieje nezákonne , zisti si o tom niečo napr. cez ukrajinsku krízu keď padali akcii ruských firiem tak ich RF nakúpilo normálnou trhovou politikou taktiež aj celý podnik funguje lepšie ako inokedy predtým neviem v čom vidíš problém keď je vo vlastníctve štátu , a minulosť ruska aby sme to dali na správnu mieru bola minulosť sovietskeho zväzu a umrelo len cez druhú svetovú vojnu vyše 60 mil. slovanov a štát viedli štátnici ktorý proste chceli len nastoliť diktatúru a blaho ľudu im nevravelo nič. Inak ale zase pripomínam bolo to za režimu ktorý skončil, aj v nemecku a japonsku boli kruté režimy a pri tom všetky tri štáty sú popredné svetové ekonomiky (a neviem že niekde vo svete by pripomínali napr. nemcom nacistickú minulosť tak ako z cz/sk) resp. u našincov nevadí japonsko a nemecko pretože sú pro západný ako aj tie media .

    Bol by som veľmi vďačný že predtým než sem niekto prispeje svojim veľmi inteligetným názorom si pozrie viac názorov z rôznych strán a hlavne od renomovaných politológov ako napr. Eduard Chmelár ktorý chodia na ukrajinu do iránu majú viac vysokých škôl (čo pochybujem že tu má nejaký diskutujúci) a majú to ako náplň práce. Ďakujem

  9. #219
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Neviem skadiaľ máš informacie že v rusku je silná cenzúra kedže napr. také echo moskvy sere putinovy na hlavu 24 h. denne a samé neoverené fakty atď. (boli už viackrát zato napomenutý) a je takých medií viac , v rusku keď chceš prejaviť názor tak to môžeš spraviť ak to nieje nezákonne , zisti si o tom niečo napr. cez ukrajinsku krízu keď padali akcii ruských firiem tak ich RF nakúpilo normálnou trhovou politikou taktiež aj celý podnik funguje lepšie ako inokedy predtým neviem v čom vidíš problém keď je vo vlastníctve štátu , a minulosť ruska aby sme to dali na správnu mieru bola minulosť sovietskeho zväzu a umrelo len cez druhú svetovú vojnu vyše 60 mil. slovanov a štát viedli štátnici ktorý proste chceli len nastoliť diktatúru a blaho ľudu im nevravelo nič. Inak ale zase pripomínam bolo to za režimu ktorý skončil, aj v nemecku a japonsku boli kruté režimy a pri tom všetky tri štáty sú popredné svetové ekonomiky (a neviem že niekde vo svete by pripomínali napr. nemcom nacistickú minulosť tak ako z cz/sk) resp. u našincov nevadí japonsko a nemecko pretože sú pro západný ako aj tie media .

    Bol by som veľmi vďačný že predtým než sem niekto prispeje svojim veľmi inteligetným názorom si pozrie viac názorov z rôznych strán a hlavne od renomovaných politológov ako napr. Eduard Chmelár ktorý chodia na ukrajinu do iránu majú viac vysokých škôl (čo pochybujem že tu má nejaký diskutujúci) a majú to ako náplň práce. Ďakujem
    (zmenšil jsem písmo, aby to nezabíralo tolik místa)

    Jsem rád, že se někdo ozval a já můžu svůj názor obhájit. Předem chci říct, že můj postoj vychází z toho, co se dočtu na Idnes/Novinky (ano Babišovův Idnes a rudé Novinky), dále z ČRo-Radiožurnál a zpráv České televize. Občas si přečtu nějaký článek i na jiných serverech, ale nemám tolik času, abych si mohl přečíst o dané problematice všechno. Nic méně to, že jsem si nepřečetl 134 názorů na Ukrajinu mi nijak nezakazuje o tom psát. Dále vycházím z mého osobního přesvědčení a názoru. Ještě bych mohl přidat, že zdrojem historických faktů je školní hodina dějepisu, ale v ní sem se nic nového za poslední tři roky roky nedozvěděl. Toť (výmluvný) úvod a teď k té obhajobě.

    Silná cenzura - možná jsem trochu nadsadil, ale něco na tom bude. Viz Putinův citát: „Internet je potřeba kontrolovat, vždyť tam chodí třetina Rusů.“ (zdroj). Dále jsem v tomto bodě myslel na propagandu a zastrašování - viz proces s Pussy Riot, které měly (mohly) být odsouzeny až na 7 let. (zdroj).
    Dále tu jsou propagandistická videa o "válce na Ukrajině". Lhali že nemají na Ukrajině vojáky, měli milion řečí o kontrole konvoje s "humanitární pomocí". Toto se mě prostě nelíbí. Určitě bych našel další věci.

    Co se týče o soukromě státních podniků, jde o zcela můj názor, prostě se mi to nelíbí a tak jsem to napsal.

    Trochu jsem nepochopil tu to část: "a minulosť ruska aby sme to dali na správnu mieru bola minulosť sovietskeho zväzu a umrelo len cez druhú svetovú vojnu vyše 60 mil. slovanov a štát viedli štátnici ktorý proste chceli len nastoliť diktatúru a blaho ľudu im nevravelo nič. Inak ale zase pripomínam bolo to za režimu ktorý skončil, aj v nemecku a japonsku boli kruté režimy a pri tom všetky tri štáty sú popredné svetové ekonomiky (a neviem že niekde vo svete by pripomínali napr. nemcom nacistickú minulosť tak ako z cz/sk) resp. u našincov nevadí japonsko a nemecko pretože sú pro západný ako aj tie media ." Já jsem reagoval na Keyovo nařčení, že Amerika spáchala sama na sebe atentát 11.9.2011 a ukazoval jsem na to, že Rusko nemá svoji minulost taky čistou. Je pravda, že se režim od té doby v Rusko změnil (to v Americe ne) ale následky komunismu jsou tam stále vidět.

    Teď se zastvím nad tvým tučně zvýrazněným textem. Nevím jaké názory čekáš na herním foru, kde většina diskutujících má pod 18 let a sám pochybuji, že je tu vice než 1% úspěšných vysokoškoláků kteří studovali mezinárodní vztahy nebo tak něco. Btw. pokud jsi udělal výšku, tak to neznamená, že tvůj názor má větší váhu.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  10. #220
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Odpověď: Ukrajina

    [QUOTE=halelujah;319676] Neviem skadiaľ to máš , ale prosim ťa predtým než niečo napíšeš tak vážne si o tom niečo zisti darmo sa tu bude človek rozčulovať. Asi z telky ako inak a nepochopil si kontext , ruský rubeľ padol kvôli market makerom ktorý sprostredkujú predaj rublu za dolar a naopak ako napr. golden sachs ale keď na nejaký čas vypnú nakupovanie rublov tak sa začne rubel iba predávať a tak umelo sa zníži jeho cena , media strašili že ako sa prepadol rubel a blbosti okolo toho a práve teraz padol rubel neviem ako takže sa len navracia do normálnej hodnoty. Inak ropa bola umelo znížená arabmi ktorý na tom museli prerobiť miliardy aby spravili tlak na rusko a určite cez zimu keď je vyššia cena ropy bude len tak klesať, proste chcú tlačiť na rusko. [QUOTE=halelujah;319676]

    Vieš čo znamenajú sankcie? Vieš otom, že Obama ide podpisovať dalšie nové,vyššie sankcie? Mám taký pocit, že informacie tu nemáš ty :)
    Prečo rusov resp. rubel ZACHRANUJE centrálna banka? Vynaložili nato už 60mld dolárov a ty mi chceš povedať, že to je umelé...
    Nechcem sa hádať ani nič podobné, aby si si nemyslel. Kludne môžeš mať pravdu aj ty :)
    Naposledy upraveno Romisak; 18-12-14 v 20:18.

  11. #221
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Ukrajina

    Doufal jsme že tohle vlákno bude sloužit jinak, ale zatím si tu stejne každý zaujatě hají svoji stranu bez nějakeho umožnění tolerace druhého názoru..
    To néni debata ale vnucování vlastního názoru.. vtomhle případě se na to vyserte ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  12. #222
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Doufal jsme že tohle vlákno bude sloužit jinak, ale zatím si tu stejne každý zaujatě hají svoji stranu bez nějakeho umožnění tolerace druhého názoru..
    To néni debata ale vnucování vlastního názoru.. vtomhle případě se na to vyserte ..
    Šak si len každý píše, čo si myslí, že je pravda. Svoj názor. Ako správny čechoslováci. Každého rozooberáme, o každom vieme všetko, kurde riešime každý problém sveta, len blbé je to, že viac ľudí verí v UFO než že existuje nejaké ČEsko alebo nedajbože Slovensko :D Jak tí naši politici. Kecoooooooov za 3 plné sračkovozíky a pritom na nich celý svet sere.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #223
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Re: Ukrajina

    Romisak: ty si myslíš, že propad rublu není umělý? a jaký by to podle Tebe mělo být? téměř každý propad měny je nastaven uměle a tím spíš, pokud to z větší části souvisí s cenou ropy a s tou rubl souvisí téměř životně, když je to komodita, která nejvíce ovlivňuje ekonomiku Ruska.

  14. #224
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Ukrajina

    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  15. #225
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno RedKnox Zobrazit příspěvky
    (zmenšil jsem písmo, aby to nezabíralo tolik místa)

    Jsem rád, že se někdo ozval a já můžu svůj názor obhájit. Předem chci říct, že můj postoj vychází z toho, co se dočtu na Idnes/Novinky (ano Babišovův Idnes a rudé Novinky), dále z ČRo-Radiožurnál a zpráv České televize. Občas si přečtu nějaký článek i na jiných serverech, ale nemám tolik času, abych si mohl přečíst o dané problematice všechno. Nic méně to, že jsem si nepřečetl 134 názorů na Ukrajinu mi nijak nezakazuje o tom psát. Dále vycházím z mého osobního přesvědčení a názoru. Ještě bych mohl přidat, že zdrojem historických faktů je školní hodina dějepisu, ale v ní sem se nic nového za poslední tři roky roky nedozvěděl. Toť (výmluvný) úvod a teď k té obhajobě.

    Silná cenzura - možná jsem trochu nadsadil, ale něco na tom bude. Viz Putinův citát: „Internet je potřeba kontrolovat, vždyť tam chodí třetina Rusů.“ (zdroj). Dále jsem v tomto bodě myslel na propagandu a zastrašování - viz proces s Pussy Riot, které měly (mohly) být odsouzeny až na 7 let. (zdroj).
    Dále tu jsou propagandistická videa o "válce na Ukrajině". Lhali že nemají na Ukrajině vojáky, měli milion řečí o kontrole konvoje s "humanitární pomocí". Toto se mě prostě nelíbí. Určitě bych našel další věci.

    Co se týče o soukromě státních podniků, jde o zcela můj názor, prostě se mi to nelíbí a tak jsem to napsal.

    Trochu jsem nepochopil tu to část: "a minulosť ruska aby sme to dali na správnu mieru bola minulosť sovietskeho zväzu a umrelo len cez druhú svetovú vojnu vyše 60 mil. slovanov a štát viedli štátnici ktorý proste chceli len nastoliť diktatúru a blaho ľudu im nevravelo nič. Inak ale zase pripomínam bolo to za režimu ktorý skončil, aj v nemecku a japonsku boli kruté režimy a pri tom všetky tri štáty sú popredné svetové ekonomiky (a neviem že niekde vo svete by pripomínali napr. nemcom nacistickú minulosť tak ako z cz/sk) resp. u našincov nevadí japonsko a nemecko pretože sú pro západný ako aj tie media ." Já jsem reagoval na Keyovo nařčení, že Amerika spáchala sama na sebe atentát 11.9.2011 a ukazoval jsem na to, že Rusko nemá svoji minulost taky čistou. Je pravda, že se režim od té doby v Rusko změnil (to v Americe ne) ale následky komunismu jsou tam stále vidět.

    Teď se zastvím nad tvým tučně zvýrazněným textem. Nevím jaké názory čekáš na herním foru, kde většina diskutujících má pod 18 let a sám pochybuji, že je tu vice než 1% úspěšných vysokoškoláků kteří studovali mezinárodní vztahy nebo tak něco. Btw. pokud jsi udělal výšku, tak to neznamená, že tvůj názor má větší váhu.
    Reknox nejdem písať nič ku pussyriot ale hoď si ich len do google aby si zistil o nich niečo viac :) Sám sa rozhodni či sú ich skutky a činy normálne, a už keď šli do toho kostola kde spievali proti putinovy (a robili mnoho iných vecí) , mali už podmienku a plný rejstrík.Zase chcem pripomenúť že na ukrajine nie sú ruský vojaci iba dobrovoľníci z viacerých krajín ako rusi,srbi,slováci,češi,bielorusy,čečenci atď. každý kto tam príde bojuje za svoje presvedčenie a výzbroj si donesie vlastnú to nieje nič proti medzinárodnému právu (zdroj uvediem na konci článku) keby tam je ruská armáda tak by boje skončili veľmi rýchlo kedže svojou profesionalitou a výzbrojou by proti nim ukrajinská armáda nemala šancu. Humanitárny konvoj skontroloval aj červený kríž čo je medzinárodná mierová organizacia taktiež aj ukrajinská armáda takže nemyslím že by tam boli zbrane lebo to by im potom zhabali. A tie súkromné podniky funguju oproti štátnym podnikom či už v česku alebo slovensku neporovnateľne kedže s nimi spolupracujú rakúske,nemecké,talianske firmy napr. pri projektovaní južného prúdu ktorý bol teraz pozastavený.
    A ku tomu tučne zvýraznenému textu : Veľa ľudí tu príde uvedie blud typu že rusko je na pokraji krachu že zajtra sa rozpadne alebo niečo podobné ako že rubel padol kvôli sankciam (i keď dovtedy kým jeden deň systematicky padol mal mierny nárast , a povie mi niekto ako by mohli investori v takej obrovskej výške predať naraz všetky ruble? a stratiť tým množstvo peňazí ? ) ja práve sledujem politológov ktorý veľa cestujú a sledujú množstvo zdrojov pozerám veľa nestraných diskusii kde nie su také názory len pro-usa alebo pro-russia a i keď to môže vypadať že mam viac sympatii ku rusku tak hlavne kvôli tomu že najviac čo som si tu všimol názorov čo s nimi nesúhlasím boli práve proti rusku ale neváham sa vyjadriť a zastať aj usa keď niekto žvástne nejaku blbosť tipu že neboli na mesiaci lebo tam nebolo vidieť hviezdy...

    Slováci bojujúci na ukrajine (viem že je to čas ale nevšimol som si nejaké obrovské prepisovanie článku): http://vas.cas.sk/clanok/10286/preco...aratistov.html
    Naposledy upraveno halelujah; 26-12-14 v 22:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •