Strana 12 z 17 PrvníPrvní ... 21011121314 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 166 do 180 z 241

Téma: Ukrajina

  1. #166
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Ukrajina

    Novinky.cz jeden den si podávaj podle nich ruce a usmiřují se a druhej den už podle ukr. prezidenta už okupujou ...
    Jinak tedka jsem asi tejden kousek od Vyškova a v Bučovicích což je pár km od tama kde momentálně jsem, je nějaky vojensky cvičište.
    Otázka je asi česká armáda dostala nějaké peníze na cvičení nebo asi si uvědomuje česká armáda usoudila že se může něco brzo stát.
    Už 2 den tu trénujou zeskok z vrtulniku a přeletelo tu ranec vojenskejch letadel..
    Ješte to dopíšu jak přijdu


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  2. #167
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Novinky.cz jeden den si podávaj podle nich ruce a usmiřují se a druhej den už podle ukr. prezidenta už okupujou ...
    Jinak tedka jsem asi tejden kousek od Vyškova a v Bučovicích což je pár km od tama kde momentálně jsem, je nějaky vojensky cvičište.
    Otázka je asi česká armáda dostala nějaké peníze na cvičení nebo asi si uvědomuje česká armáda usoudila že se může něco brzo stát.
    Už 2 den tu trénujou zeskok z vrtulniku a přeletelo tu ranec vojenskejch letadel..
    Ješte to dopíšu jak přijdu
    Že nějaké cvičiště :D :D. Normální posádka, vojenský ujezd...
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  3. #168
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471


    Re: Odpověď: Ukrajina

    ja som bol asi tyzden dozadu na huby, idem si po luke a zachvilku jeba ako hovado, kuknem na nebo a dve stihacky len tak prefrcali... hned ma napadlo boha co sa deje, zeby sa to zacalo ? pridem domov zapnem internet a ze amici maju v Sliaci cvicenie....
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  4. #169
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno Joseph Zobrazit příspěvky
    ja som bol asi tyzden dozadu na huby, idem si po luke a zachvilku jeba ako hovado, kuknem na nebo a dve stihacky len tak prefrcali... hned ma napadlo boha co sa deje, zeby sa to zacalo ? pridem domov zapnem internet a ze amici maju v Sliaci cvicenie....
    Opět musím reagovat svým bezvýznamným postem.

    Stíhačky lítaj co chvíla, třeba kolem mě není žádné vojenksé letiště a jednou do měsíce slyším buď stíhačku nebo vrtulník.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  5. #170
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471


    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Ukrajina

    tak tu nie, tu preleti tak akurat zachranarsky vrtrulnik pre nejakeho Pepa z Prahy ktory si vo vratnej zlomil nohu :D a normalne lietadla ani nevnimam..
    inac myslel som taketo nieco: https://www.youtube.com/watch?v=1KPBhDc-55Y to bola ina rana :D
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  6. #171
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Novinky.cz jeden den si podávaj podle nich ruce a usmiřují se a druhej den už podle ukr. prezidenta už okupujou ...
    Ale když to říkají Novinky, tak to bude pravda :-)

    Ale asi se fakt něco děje a vůbec se mi to nechce líbit...

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  7. #172
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Ukrajina

    Aj záchranařskej vrtulník dneskaj, ale jinak vojenske vrtulniky maju co dělat aby to daly na taku výšku aby mohli skákat :D
    většinou skáčou po 7 na 3 otočky 5x denně.. stíhačky tu taky letěly a nějake další vojenska letadla, jínak mistní řikali že tolik letadel a vrtulniku ješte neviděli a že by snad Č. armáda dostala tolik penez na cvičení ? :O Nebo už něco čekají ?


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  8. #173
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Ukrajina

    povedal by som ze nieco cakaju, pre istotu, ale pochybujem ze by tych par F-16 co mate a nase 2migy co hadam uz ani nelietaju nejako ubranili Cesko-Slovensko :D ale pochybujem ze by sa nieco malo stat, jedine ze by si amici spravili s toho cvicenia vylet na ukrajinu a nechali zopar stihaciek zostrelit akoze rusk. separatistami a bola by to zamienka. Keby bola vojna medzi USA a Ruskom tak by si to odsrala jedine EU a a Rusko. To by bol koniec, rabovacky v obchodoch, nepokoje, a pri najhorsom by sa tu nejake bombičky zatulali a vyhladilo by nas to ako potkanov. A amici by sa za oceanom len ujebavali a mastili si vrecka ako dojebali europu a zarobili natom. Lebo keby rusaci vypalili raketu na USA tak by ju zostrelili este predtym ako by sa dostala do blizkosti USA. Trpela by jedine Europa. A ak nas nezruinuje normalna vojna tak nas zozeru ekonomicky, euro spadne a dolar bude silniet o co amikom ide dlhsi cas. Fuj hnus, ako povedal moj obl. politik p. Ján Slota: všetko zlo ide z USA.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  9. #174
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Ukrajina

    http://czech.ruvr.ru/news/2014_08_28...u-sluzbu-8227/
    Já teda myslím že se tomu nevyhnem, otázka je jen asi to vyprovokuje Rusko nebo USA..
    Ono medium se neda věřit, muže to byt přesne naruby než informace píšou, jeden den se udajně usmiřují a druhej den už jsou tam tanky .
    Problém je vtom že nikdo neví co se komu honí v hlavě a jaké maj zbraně nebo spíš rakety.. USA si všude dělaj radary, takže mužou teoreticky vše detekovat, ale kdyby byla USA tak mocná, tak proč už dávno neudělala mastnej flek z muslimu ? proč sněma vubec tak vyjednavaj ? je to těžko pochopitelne ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  10. #175
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tukan
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Brno-Venkov
    Příspěvky
    119


    Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno Kakafko Zobrazit příspěvky
    Trochu odbočím od témy.Dnes som čítal že Ukrajinci dostávajú od Rusov poriadne "cez držku" a že vraj stratili už viac než 30 lietadiel a 10000 mužov.Myslíte si že sú to reálne čísla?S tými lietadlami to si myslím že je reálne ale ten počet mŕtvych vojakov no neviem,neviem.Alebo zas len média skresľujú skutočnosť a že tam je omnoho viac mŕtvych ľudí ako sa hovorí(Ukrajina hovorí "len" o 727 vojakoch).
    10.000 mužů a 30 letadel? Absolutní blbost. Kdyby stát sestřelil ať už jakékoliv letadlo jiného státu, tak se to bere jako válečnej konflikt a záminka k válce. Je jasný že by NATO a jiné aliance bránily poškozenou stranu. To že se vzbouří ukrajinci a útočí na jiné ukrajince není záminká k válce, to je revoluce státu tudíž komu by stát vyhlásil válku... sám sobě? Stíhačka je věc která milionkrát svou cenou trumfne človíčka. A jestli-že nepokojníci na ukrajině sestřelili nějákou stíhačku, tak to se mi zdá jako blbost... Kde by na to vzaly vybavení?

    To že Vám nad hlavami lítaj letadla a vrtulníky jak o závod je taky blbost. Dřív to tak bylo taky, jen jste si toho asi nevšimly. Já dělám na letišťu a kdyby se nad okolím Brna plánoval nějákej výcvik, asi bychom o tom věděly. Nedělám sice na armádním letišti, ale o pohybu armádních letadel musí mít i civilní letiště přehled. Nebyl a není týden, co by nad Tišnovem a jeho okolím nepřeletělo minimálně 3 vrtulníky a 3 stíhačky.

  11. #176
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    SK
    Příspěvky
    11


    Odpověď: Ukrajina

    To že zostrelili tých 30 lietadiel to je fakt.Vybavenie na to majú.Majú aj tanky,obrnené vozidlá aj protilietadlové strely.A to že dostávajú od "Rusov" poriadne na držku som myslel obrazne.Nehovorím že to zostrelili Rusi ale myslel som separatistov ktorý bojujú za Novorusku alebo za pripojenie k Rusku.A určite sú tam aj ruskí vojaci.

  12. #177
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Ukrajina

    Já na to asi seru, drží už lidi ve strachu déle než pul rok, tím myslím celou evropu, takže to hodlam ignorovat všechny novinkove postíky a něuvěřím tomu doté doby než neuvidím poslední záblesk z nějake rakety a jen houkaní sirén..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  13. #178


    Odpověď: Ukrajina

    To je tak nejlepší Jerry. Dívej, já se třeba vůbec nedívám na TV zpravodajství. Proč? Jsou tam zbytečné věci, které mě nezajímají. Co je mi potom, že tam nějaký kokot znasilnil nějakou holku kajsik v Praze? Je to smutné, ale mě to nezajímá. Další věc politika... Co mi stačí vědět je to, že jsem "demokratickém" státu. Jinak se tam hádají o naprostých pičovinách, které buď nevedou nikam nebo vedou ještě k větším pičovinám. Třetí věc zprávy o těchto žabomyších válkách, kdy nemáme absolutně žádnou páru o tom, jestli to, co nám mášírují na obrazovkách, je vůbec pravda. Nikdy to nebyla celá pravda. Ale já to neřeším. Absolutně jsem se odtrhl od světových médií. A víte co? Je mi fajn. Protože neřeším pičoviny, které jsou všude možně okolo.

  14. #179
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Já na to asi seru, drží už lidi ve strachu déle než pul rok, tím myslím celou evropu, takže to hodlam ignorovat všechny novinkove postíky a něuvěřím tomu doté doby než neuvidím poslední záblesk z nějake rakety a jen houkaní sirén..
    Presne takto som to začal brať aj ja a myslím si že je to dobrý postoj. Len mimochodom ani usa ani rusko neni sväté, zatiaľ čo rusi za zssr boli strašné svine a vyhladzovači národov (hlavne za to môže kreten stalin) , teraz je to práve usa kto obrátilo karty a zneuživa to vo svoj prospech viz. demokracia v libii kde su obrovské nepokoje masakre a boje a predtým tam bol poriadok , zadarmo školstvo a zdravotníctvo. A keď máme tak debilných politikov čo sa dajú zneuživať či už eu alebo usa (a pred tým komunisti zssr) čo už urobíme je to z časti aj chyba sprostého národa ktorému stači chlieb a hry a z časti tych idiotov v parlamente . Media nas už dlho oblbujú či už havlom ktorého vykreslujú za anjela ktorý všetko predal do zahraničných rúk a rozpustil zbrojovky ktoré vážne zarábali a áno znie to bezcitne ale tými zbranami sa zabijali negri a arabovia v revoluciach ale teraz sa zabíjaju drahšimi americkými a z toho peniaze nemáme , alebo pána mandelu ktorý je prirovnávany ku ľudom ktorým nesiahal ani po kotníky kedže to bol obyčajný drbnutý komunista a vrah ,dajte si do google pravda o mandelovi. Bol by som rád keby sa dostali do V4 (slovensko,česko,poľsko,maďarsko) dostali nejaký inteligetný politici a spoločne by mohli na zahraničnej úrovni vyjednávať podmienky pre tento celok a nie len posluhovať eu ono zas eu vidí čo sa deje napr. z eurofondami že ked ich niekto chce musí dať poľku tomu čo to schvaluje a je im to jedno lebo takto im to vyhovuje . A keď ľudia prestanú veriť v usa,eu,rusko a iných čertov diablov a začnú aspoň zapájať mozgové bunky pri voľbách do parlamentu atď. väčšina to kašle a ide do práce a volia len ľudia z podpriemernym IQ ktorým na zvolenie niekoho stači ho vidieť v reklame o ano a nesnažil som sa vynimočne naražať na nejake skupiny či už enticke alebo vekove.Dúfam že sa naša generácia bude snažiť niečo zmeniť a že aj jej informovanosť sa zmení a aby to tu bolo tak dobré ako minimalne za prvého slovenskeho štátu za 2. sv. vojny.

  15. #180
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471


    Re: Ukrajina

    Odporúčam kuknúť https://www.youtube.com/watch?v=Ay9CMGRElCU#t=392 síce je to dlhé ale stojí to za to, hlavne pre tých USA honičov ktorých tu je milión.

    E: a teraz k Ukraine: https://www.youtube.com/watch?v=gFrLX3UMrC0
    https://www.youtube.com/watch?v=T_S2g5ThIEM
    https://www.youtube.com/watch?v=2AlmsDXFtsE
    https://www.youtube.com/watch?v=wK4X8QVvdjA
    a mi nehovorte že nemá pravdu. Má ju a kto nesúhlasí nech si dá dole tie hviezdičkové okuliare. A hovorí to Ján Slota ktorý sa ako jediný nebojí v politike povedať na plnú hubu čo si myslí tak s neho spravili kokota a ožrana v očiach oviec.
    E2: je tam toho viac https://www.youtube.com/watch?v=-48kh4JMusY
    https://www.youtube.com/watch?v=VTVV...4lNEPKTmGLqciQ
    Naposledy upraveno Joseph; 31-08-14 v 16:54.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •