Strana 5 z 17 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 241

Téma: Ukrajina

  1. #61
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224


    Re: Odpověď: Re: Ukrajina

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Se vší úctou. Kdyby Rusko nectilo principy demokracie, automaticky znamená, že je komunistické? Nejsem zaujatý, snažím se to vidět objektivně.

    Upřímně, nemám v úmyslu ti cpát svojí pravdu.. Jen se snažím uhájit svůj postoj, to si myslím, že je to správná cesta k diskusi, ne snažit se ostatní zdecimovat a ukázat jim, že já mám pravdu.

    Můj názor na Rusko vychází z několika věcí, které jsem popsal už v prvním příspěvku a mohou být zcela subjektivní, ale podle mne rozkrývají reálný obraz svět. politiky:

    - srovnání rozdílu tiskových prohlášení zahraničních ministrů USA a Ruska, pro jednoduché porozumění
    (zde pro mne jednoznačně vítězí Sergei Lavrov, jako velice zkušený a zdrženilvý a obrovský diplomat)

    - srovnání vnitřních zákonů USA a Ruska
    v USA dochází k neustálému omezování práv, jak jsem napsal výše, například v důsledku Patriot actu je možné bez udání důvodu zadržet člověka na 24h. Naproti tomu v Rusku se rozhodli omezit zahraniční agenty (takzvané "nevládní organizace" placené ze zahraničí), což je moudré a státotvorné rozhodnutí a existuje tam zákon proti propagaci homosexualismu (pozor neplést s legislativou "proti homosexuálům"). Z hlediska informatiky a počítačů, velice zajímavá a pro mne moc osvěžující legislativa: rusko se oficiálně rozhodlo ve státní správě používat open source.

    Rusové nemají v hlavě nasráno. Jsou někdy pošetilí, roztahovační to ano. Nechtěj platit za hry, to je pravda. Poláci taky ne. Ale nejsou hloupí. A rozhodně nejsou všichni komunisti (to by volby v Rusku dopadly jinak). A jsou i srdeční a stateční. Jako národ si toho za komunismu rusové hodně vytrpěli a myslím, že z toho vyplývá jejich národní cítění. Nemám potřebu vychvalovat je do nebes, mají i své špatné stránky, to nepopírám. Ale přál bych si, aby Češi byli alespoň z poloviny takoví vlastenci, jako umí být rusové.

    Doufám, že jsem ti dostatečně vysvětlil svůj postoj :)
    To jsem rád, jen mi občas přijde, že nám ten svůj názor vnucuješ a každý, kdo tu napíše názor opačný, podle tebe neví co je to ústava, neumí argumentovat a nebo nezná historii. Nikdy nebudou všichni zastávat stejný názor. Já si myslím, že Rusové a Američani jsou stejná cháska, ty se stavíš na stranu Rusů. Tím to hasne.

  2. #62
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Re: Ukrajina

    Narutoo přesně tak. V tomhle by se EU mohla učit. Představitelé EU si tak nějak myslí, že Rumun bude stejný jako Němec. Jenže to je obrovská chyba a jsem celkem přesvědčen, že jednou EU padne a když ne EU, tak měnová politika EU určitě. Snažit se eurem vytvořit umělou cenovou hladinu, která bude stejná pro Francii, Německo, Bulharsko, Řecko, to je prostě čistá utopie.
    Přesně jak píšeš, Putin je svým způsobem ochránce Rusů a vůdčí typ. Rozhodně je lepší prezident, než byl Medvěděv. Svým způsobem byl podobný i Jelzin, alespoň ze začátku. Navíc ten byl tehdy dost radikálně proti válce v Jugoslávii. Rusové nejsou ten typ státu, co se musí všude vecpat a jít tam bojovat. Hájí jen své občany, svá území a svou nedotknutelnost. Dokud Hitler nešel do Ruska tak taky vyčkávali. On ale chtěl Rusko a Rusko rozhodně nechtělo Hitlera. Podobná situace je dnes. Pokud je pravda, co tvrdí ruská strana, pak opět hájí jen své občany.

  3. #63
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Ukrajina

    Nečítal som to celé, len k tým médiám. Najväčší problém je v tom, že nejaký bulvárny denník napíše kvôli čítanosti "Putin nepije čierny čaj lebo smrdí". Jedna TV aby sa odlíšila napíše "Putin nemá rád čaj", druhá TV "Putin je rasita! Neznáša čiernych!" a tretia "Putin smrdí, lebo nepije čaj"...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #64
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno Kauflands Zobrazit příspěvky
    Jeden už to tu sice pisal že to je ako s Hitlerom,ale keď rusko ovládne Ukrajinu tak si dovolí ovládnout aj iné země a to stim že mu to v Ukrajině prošlo..Najdriev šel Hitler po Rakušanoch že ubližuju Němcom.Pak islo na řadu československo ktoré sa nechalo nachytať se smlúvou zbroj a necháme vás,což pre nacistov bola smlúva kusok bez ceneho papieru.Pak došlo na řadu Polsko ktoré bolo dobyto za mesiac.A pak si Hitler v duche prehovoril že može všetko a začalo masové vyvraždovanie židov,romov,sovětov,bielochu,gayov,afričanov v roke 1945 bolo spáleny vsetky důkazy v koncentrakov..V terezinu bolo posledny den zabito 1000 ludia a o polském Oswietcimu nic radši hovorit nebodem.A až bodou v čechách volby státu vyhraju to komuniste a budou za nemi stát ruské tanky....:-) (dúfam že to komuniste nevyhraju)
    To si mi pekne pripomenul jednú vec , kebyže máme inteligetných premierov tak by určite spoločne dokázali vytvoriť bojeschopnú armádu na ochranu našich zemí je to už raz tak , tak ako v druhej svetovej nas hodili ako obetneho baránka nemecku by nás teraz hociktorý spojenec hodil hociakemu agresorovi či už maďarsko,poľsko,nemecko,rusko,usa .Ak by sa naše armády cvičili spoločne a spoločne aj zbrojili vychádzalo by to vo výsledku lacnejšie a naše krajiny by sa mohli oveľa lepšie brániť.

    Mirous ty si mi zas pripomenul jedno , zoberte si napríklad aziati si zachovali svoju kultúru aj cez všetky snahy USA a sveta ktorý si tam chceli natlačiť svoje podarilo sa im ju uchrániť kultúru rozvíjanú tisícky rokov a teraz po nej baží celý svet a azíjsku kultúru obdivujú a preberajú miliony ľudí z celého sveta . Ak by sme si tiež zachovali a hlavne ďalej rozvíjali našu jedinečnú kultúru ktorú máme veľmi bohatú aj dnes by mohol svet obdivovať práve tu našu.

  5. #65
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    10


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Ukrajina

    Z niektorých komentárov tu mi je fakt zle.. dajte si už kurva klapky dole z očí.. Rusko nasťahovalo na Krym armádu, lebo najatí vrahovia z USA zabíjajú a mučia Ruských občanov? A jednotky Berkut boli vlastne tvorcovia mieru? Pošlite mi prosím niekto z rusofilov odkaz na daný článok odkiaľ to máte, tipujem to zasa na nejakého panáka v alobalovej čapici, ktorý vidí pyramídy a oči na každom rohu..

  6. #66
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno Trinitrotoulen Zobrazit příspěvky
    Z niektorých komentárov tu mi je fakt zle.. dajte si už kurva klapky dole z očí.. Rusko nasťahovalo na Krym armádu, lebo najatí vrahovia z USA zabíjajú a mučia Ruských občanov? A jednotky Berkut boli vlastne tvorcovia mieru? Pošlite mi prosím niekto z rusofilov odkaz na daný článok odkiaľ to máte, tipujem to zasa na nejakého panáka v alobalovej čapici, ktorý vidí pyramídy a oči na každom rohu..
    Len aby si vedel jednotky berkut maju dostupné prostriedky na vyčistenie celého majdanu (napr. streľbou) ale zvolili si pasívny odpor to o niečom svedčí viz. http://www.topky.sk/cl/11/1375523/Hr...ori-ako-fakla- . Okrem toho daj si do google pravy sektor strana na ukrajine , napádajú a zabíjajú ruských občanov čo na tomto nevieš pochopiť ?Dal som ti sem rovno topky tie sa ti páčiť budú

  7. #67
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    10


    Odpověď: Ukrajina

    Nadávaš na Markízu a potom sem trepneš topky
    OK. Pravý sektor neobhajujem, rovnako ako všetkých extrémistov, ale ty za pasívny prejav Berkutu považuješ rozostavenie sniperov a pálenie do všetkého hlava-nehlava? Plz. Ale nechajme Majdan Majdanom, mňa zaujíma ten Krym.

  8. #68
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    T
    Mirous ty si mi zas pripomenul jedno , zoberte si napríklad aziati si zachovali svoju kultúru aj cez všetky snahy USA a sveta ktorý si tam chceli natlačiť svoje podarilo sa im ju uchrániť kultúru rozvíjanú tisícky rokov a teraz po nej baží celý svet a azíjsku kultúru obdivujú a preberajú miliony ľudí z celého sveta . Ak by sme si tiež zachovali a hlavne ďalej rozvíjali našu jedinečnú kultúru ktorú máme veľmi bohatú aj dnes by mohol svet obdivovať práve tu našu.
    Chyba nastáva v tom, že my nemáme kultúru žiadnu. Ak niekto vytŕčal z davu, hneď ho zmietli, aby náhodou nebol lepší ako oni. Slováci sú závistlivé k*rvy a nikomu nič nedoprajú. Skús vyhrať v lote, alebo si postaviť dom, kúpiť nové auto, hocičo. Hneď si podozrivý "odkial na to ten kkt vzal?!", "ten curak vyhral v lote a ja nie dpc!", "ten kreten si kupil auto, urcite ho ma n a splatky zebrak jeden"...

    V Rusku demokracia nemôže byť. Pozrite sa len na náš "demokratický" systém volieb. Minulá vláda. Smer vyhral (budem strielat od brucha čísla) s 35%, ale 5 strán, ktoré vlastne chcelo len pár ľudí a mali principiálne odlišné programy, sa dalo dokopy a vytvorilo vládu. Čo to je dopredele za vládu, keď každú stranu chcelo 5% ľudí?! Nabalili sa, na funkcie si dosadili svojich ľudí a za 2 roky padli. Zas voľby, zase iný ľudia v štátnej sfére a zas iné "sociálne" princípy. Viem to, lebo matka tak robila v štátnej sfére a videla, ako sa tam točili ľudia, ktorí hovno robili a len dostávali 5000€ odstupné platy p*čusi posraní. Takže celá demokracia je na hovno systém.

    @mirous: Tiež som rád, že bývam ako bývam. Škoda, že dedko vyhodil naftový generátor... :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #69
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    10


    Odpověď: Ukrajina

    Počkať, na začiatku hovoríš že Slováci sú závistlivé kurvy a nadávajú keď sa niekto dostane nezaslúžene k peniazom (loto) a nakonci príspevku napíšeš že poslanci sú pičúsi, lebo berú nezaslúžene vysoké platy, čo z teba robí Slováka ako repu a ďaľšiu z tých spomínaných závistlivých kuriev.. btw dúfam, že tú prvú časť som len nesprávne interpretoval, pretože by mi vyšlo že chceš, aby vládol radšej Smer ako pravicový zlepenec, čím by si u mňa dosť výrazne klesol.
    Naposledy upraveno Trinitrotoulen; 04-03-14 v 21:49. Důvod: preklepy, pisem z mobilu

  10. #70
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Chyba nastáva v tom, že my nemáme kultúru žiadnu. Ak niekto vytŕčal z davu, hneď ho zmietli, aby náhodou nebol lepší ako oni. Slováci sú závistlivé k*rvy a nikomu nič nedoprajú. Skús vyhrať v lote, alebo si postaviť dom, kúpiť nové auto, hocičo. Hneď si podozrivý "odkial na to ten kkt vzal?!", "ten curak vyhral v lote a ja nie dpc!", "ten kreten si kupil auto, urcite ho ma n a splatky zebrak jeden"...

    V Rusku demokracia nemôže byť. Pozrite sa len na náš "demokratický" systém volieb. Minulá vláda. Smer vyhral (budem strielat od brucha čísla) s 35%, ale 5 strán, ktoré vlastne chcelo len pár ľudí a mali principiálne odlišné programy, sa dalo dokopy a vytvorilo vládu. Čo to je dopredele za vládu, keď každú stranu chcelo 5% ľudí?! Nabalili sa, na funkcie si dosadili svojich ľudí a za 2 roky padli. Zas voľby, zase iný ľudia v štátnej sfére a zas iné "sociálne" princípy. Viem to, lebo matka tak robila v štátnej sfére a videla, ako sa tam točili ľudia, ktorí hovno robili a len dostávali 5000€ odstupné platy p*čusi posraní. Takže celá demokracia je na hovno systém.

    @mirous: Tiež som rád, že bývam ako bývam. Škoda, že dedko vyhodil naftový generátor... :D
    Ano sú taky ľudia ale je to aj o tom či si tých ľudí všímaš alebo sa s takými stretávaš.Ja osobne som prestal obhovárať uplne som zo seba vypustil neg. emocie (i keď to je ťažke) a často ako ťažky idiot dopadnem lebo sa ostatným snažím robiť dobre ale akceptujem to je to moja cesta, ak niekto v mojom okolí niekoho obhovára upozorním ho nato ak s tým pokračuje nebavím sa s ním.Uvidíš po čase sa ti vyprofilujú dobre naladený ľudia ktorý ťa už nebudú priam vysávať z energie a budeš sa cítiť lepšie vyskúšaj to :)
    PS: Cháronis nie som nedočkavý len náhodou či si nezabudol na tú moju žiadosť kedže tam treba tvoje vyjadrienie.

  11. #71
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: Ukrajina

    Citovat Původně založeno Trinitrotoulen Zobrazit příspěvky
    Počkať, na začiatku hovoríš že Slováci sú závistlivé kurvy a nadávajú keď sa niekto dostane nezaslúžene k peniazom (loto) a nakonci príspevku napíšeš že poslanci sú pičúsi, lebo berú nezaslúžene vysoké platy, čo z teba robí Slováka ako repu a ďaľšiu z tých spomínaných závistlivých kuriev.. btw dúfam, že tú prvú časť som len nesprávne interpretoval, pretože by mi vyšlo že chceš, aby vládol radšej Smer ako pravicový zlepenec, čím by si u mňa dosť výrazne klesol.
    Pri tomto systéme a mentalite našich politikov, neexistuje strana, ktorú by som s čistým svedomím volil s úsmevom na tvári. Každý si tam len ide napakovať vrecká a ak nie sebe, tak čírou náhodou vyhrá nejaký konkurz firma jeho ženy... v tomto nemáme ďaleko od tej skorumpovanej Ukrajiny.
    Ano, napísal som to možno divne. Ale je rozdiel, ak niekto vyhrá v lote milión, to mi je srdečne jedno, nech si ich užije keď mal šťastie. A je rozdiel, keď sa nejaký čurák dostane na post riaditeľa Okresného súdu len preto, že si ho tam dosadil kamík z vládnucej strany a bere za to naše peniaze.

    @halelujah: Nezabudol. Dostanem sa k nej tento týždeň hádam. Inak v reálne som tiež kľudnejší než tu, len tu to proste blbšie vyznie, než je to myslené.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  12. #72
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Ukrajina

    http://www.novinky.cz/domaci/329478-...do-kyjeva.html
    Nepřipadá vám to stejně mluvené ?


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  13. #73
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Ukrajina

    http://rt.com/news/russian-troops-crimea-ukraine-816/

    Rusko má dohodu s Ukrajinou, že na Kryme môže mať umiestnených 25 000 vojakov a inú techniku. Sa môžme aj posrať, k pravde sa bežný človek nikdy nedostane a ak ano, tak sa v tej kope sračiek úplne stratí.

    @ jerry: Keby tí neo nazi feťáci niečo aj robili užitočné, nie len jak cigáni v skupinkách idú rozbiť okno cigánskej rodine, ktorá je najslušnejšia v celom kraji. Inak tie novinky sú tiež riadny bullvár. heh
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #74
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Ukrajina



    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  15. #75
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446


    Odpověď: Ukrajina

    moc dobrý pocit z toho nemám určitě to zasáhne celý svět (pokud se něco stane). každý den kontroluju informace co se děje ale nepodstatnější je že v tom nejsme zapleteni mi :) R.I.P Ukrajina :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •