Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Čtečka

  1. #1
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Čtečka

    Zdravim, protoze se v tom moc neorientuju, chtel bych poprosit o radu s koupi ctecky elektronickych knih.
    Co bych si predstavoval: e-ink display aspon 6", nechci Kindle, potrebuju neco, co mi precte perfektne ceske znaky a podporu vetsiny formatu.
    Naprostou vetsinu knih mam ve formatu PDB, RTF nebo ve wordu, proto chci, aby je ctecka podporovala, ale hlavne musi bezchybne cist ceske znaky.
    Kapacita staci klidne 2GB, muze byt rozsiritelna s microSD.
    Za doporuceni dekuji.

  2. #2
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181


    Odpověď: Čtečka

    Naposledy upraveno trew; 02-03-14 v 09:36.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    10


    Odpověď: Čtečka

    Môžem sa spýtať, prečo nie Kindle? Pre mňa top v skoro každom ohľade a všetky Tvoje požiadavky spĺňa.

  4. #4
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Čtečka

    Kindle hlavne proto, ze prej podporuje jen svuj format.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    10


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Čtečka

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Kindle hlavne proto, ze prej podporuje jen svuj format.
    To je bullshit, podporuje všetky formáty, keď si ju zakúpiš A regneš sa, dostaneš svoj mail v tvare @kindle.com a na ten mail potom posleš zo svojho mailu správu, kde ako prílohu dáš knihu (knihy), ktoré chceš a do predmetu napíšeš "convert". Potom už len zapneš na Kindle wifi a za pár sekúnd to tam máš skonvertované do Kindle formátu, ktorý je pre ňu najoptimálnejší. Okrem toho základné formáty ako .pdf, .rtf atď podporuje aj bez konverzie, akurát ja to vždy dám aj tak skonvertovať, pretože sa mi to tak ľahšie číta.

  6. #6
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Čtečka

    Hmm a co knihy? musim si je kupovat na Amazonu, nebo si je muzu dat do ctecky z PC, kde je mam uz nejakej ten patek? Nejsou koupeny, je to warez.

  7. #7


    Odpověď: Čtečka

    Hm
    Precitaj si http://virpo.sk/preco-kupit-amazon-kindle-2/

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Hmm a co knihy? musim si je kupovat na Amazonu, nebo si je muzu dat do ctecky z PC, kde je mam uz nejakej ten patek? Nejsou koupeny, je to warez.
    Z kade mas, ze si tie knihy do Kindlu musis kupovat? :O
    Tam si mozes dat uplne lubovolny subor
    Ak ti nesedia formaty, existuje (ako o tom pisem v tom clanku) program Calibre, ktory dlhodobo pouzivam a z lubovolneho formatu ti spravi format, ktory podporuje Kindle
    Vsetky svoje knihy by si mal v Kindle na 3 kliknutia

    Mas uplne nespravne informacie o Kindly :D
    Naposledy upraveno ViRPo; 03-03-14 v 12:05.

  8. #8
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Čtečka

    Citovat Původně založeno ViRPo Zobrazit příspěvky
    Hm
    Precitaj si http://virpo.sk/preco-kupit-amazon-kindle-2/



    Z kade mas, ze si tie knihy do Kindlu musis kupovat? :O
    Tam si mozes dat uplne lubovolny subor
    Ak ti nesedia formaty, existuje (ako o tom pisem v tom clanku) program Calibre, ktory dlhodobo pouzivam a z lubovolneho formatu ti spravi format, ktory podporuje Kindle
    Vsetky svoje knihy by si mal v Kindle na 3 kliknutia

    Mas uplne nespravne informacie o Kindly :D
    Hmm, presvedcil jsi mne. Ted mi jeste nejaky doporuc. Budu cist urcite i v noci ve tme a proto bych byl rad, kdyby mel e-ink display s jemnym podsvicenim.

  9. #9


    Odpověď: Čtečka

    Predavaju Kindle tablety, to ta moc zaujimat nebude a potom Kindle bez podsvietenia a Kindle Paperwhite s podsvietenim
    Pozor si musis dat, ze Amazon uz predava Paperwhite druhej generacie, vychytali tam nejake detaily -> rychlejsie prekresluje a podsvietenie je rovnomernejsie
    Na Slovensku bude ta druha rada oznacena ako Kindle Paperwhite 2, na Amazone sa o prvej rade nebudu uz asi ani zmienovat... Nebudu ti predavat daco horsie, ked uz to maju aj lepsie

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392


    Re: Čtečka

    Ja mam iPad 2 a sem spokojenej :-D
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074


    Odpověď: Čtečka

    Na kindle som precital uz XY knih od novembra a neviem si to vynachvalit. Dobre sa cita aj v uplnej tme, nebolia z toho oci, je to lahke a uz sa mi citacka sama splatila tymi knihami co som si stiahol do kindlu warez..

    Treba si dat pozor, lebo je to neskutocna zavislost :)

  12. #12
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Čtečka

    Tak jsem nakonec koupil toto. Bylo to tezky rozhodovani, ale zohlednil jsem hlavne to, ze na dovoleny nebudu brat vice zarizeni najednou. Kdyz si budu chtit cist, budu si cist, kdyz budu chtit surfovat na netu, budu surfovat, budu se chtit mrknout na nejakej film, tak se podivam. Malymu na tom muzu poustet pohadky a az bude starsi, tak si na tom i zahraje nejaky hry. Vyuziju to nejen ja, ale cela rodina a to bylo to hlavni, co mne presvedcilo. K tomu jsem prikoupil toto a tohle, tak o uloziste nebude problem. Moje knihy zaberou max giga a zbytek bude na filmy, pohadky a nejaky ty hry :).

  13. #13


    Odpověď: Čtečka

    Tak to uz je vec toho, co potrebujes
    Toto nie je citacka ale tablet ;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •