Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 115

Téma: Autá

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958


    Autá

    Ahojte

    týmto threadom som sa chcel vtierknuť hlavne sebe ...


    Určite máte radi pekné, silné a hlavne drahé mašiny.

    Venujete sa autám?

    Máte nejaké vysnívané auto?

    A ked máte nejaké auto ktoré má nejaké "kone" pod kapotou tak sem hodte foto :)

    Chodíte na autosalóny? ... ja teraz idem na najväčší autosalón Európy do Ženevy (ked tam idete aj vy tak napíšte PM určite by som vás tam rád videl).



    Táto téma je založená iba pre milovníkov áut alebo automechanikov.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958


    Odpověď: Autá

    http://www.mojevideo.sk/video/1e6fd/...neva_2014.html Na škodu moc pekné .. ale najviac ma zaujali tie dvere( niečo jak CD:R(ó)mka :D

  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Autá


    Keď cítiš tú silu pod kapotou, tak sa bojíš pustiť spojku. Mal som tú česť v novej verzií a poviem ti, že v tej chvíli zabudneš na stres, peňáze, trable, tehotnú ženskú s hypotékou na krku. Vtedy len rozmýšľaš, ako sa nezabiť, špeciálne na našich cestách a zákrutách (šak amerika :D).

    Inak autá milujem, šak preto aj ten nick. Ale je mi zle z týchto "podnikových stratégií". Všetko vyzerá tak isto, rovnaké diely, "bezplatné" servisy (pričom tam vždy necháš aspoň 200€ za výmenu filtrov a kvapalín), všade samá elektronika, ktorá ti "pomáha sa nezabiť" a pritom sa zabúda na to podstatné. Jednoducho nové autá nemajú dušu. Kamoš zo strednej mal predajňu BMW (teda fotrík), tak sme sa občas išli "vyblbnúť" cez víkend k nim do dieľne. 745 za 3 milióny, upravené M3, X5 (vtedy novinka), nič ma tak nechytilo za srdce, ako ten mustang. Samozrejme z reálneho hľadiska je to mimo, čiže som skončil úplne pri niečom inom.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958


    Odpověď: Re: Autá



    Eleanora? :D

    Nemal som tu možnosť na tom ísť... ale išiel by som .. v Blave alebo kde požičiavajú takúto "americku silu .. a ostatné autá za 50 ejro na 10 minut alebo pol hodiny už ani neviem ..

  5. #5
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Autá

    :D vlastne ano. Ani mi to nedoplo, 60 secund :D Veď choď na nejaký zrazík amerických kár a určite ťa niekto zvezie. Býval taký zraz aj v Nitrianskom Rudne v kempe, ale neviem ako je teraz, menil sa tam majiteľ. Asi by sme mali dať nejaký zrazík s Johnym Pamprdliškou niekde ;)

    BTW super je aj Shelby Cobra (vďaka nej máme cestné limity) a z nových Nissan GTR alebo Aventador (zrejme najkrajšie auto súčastnosti).
    Naposledy upraveno Charon35; 08-03-14 v 00:33.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958


    Odpověď: Autá

    Cobra nebola aj v Mafii? :D ... teraz si nevím predstaviť v tom aute jazdiť .. to už je iba pre zberačov áut :D ... Aventador teraz nekedy prekonal čas na 400 metrov ...

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Autá

    Miluju auta. Je to můj asi největší koníček. Ovšem asi nesplňuji obraz typického fanouška aut. Nějak nepotřebují mít 3L V8 motory. Mustangy jsou pěkné, ale nechtěl byh to. Btw Charone, to mělo spojku? v manuálu se to moc nevidí. Zrovna známí, co prodávají Fordy teď tři Mustangy prodávali. Byl o ně velký zájem. Takže supersporty nejsou moje krevní skupina, i když Subaru Impreza STI, to bych si nechal líbit. Taky mám rád terénní auta, ale terénní, né ty plastové SUV. Mám rád Patroly, Land Cruisery, Nivu a Jimny.

    Co se mé automobilové vášně týká, miluju starý auta. Takové ty klasiky, jak já říkám to klišé, dobu, kdy auta měla ještě charakter a duši. Dneska to není, jak píše Charon, všechno je stejný. Absolutně se dnes neorientuju v nových autech, nelíbí se mi, nic mi neříkají. To jsou jen oplastované počítače, který rozbije i provozovaný sex v autě. Včera sem se snažil na Octavii II FL vyměnit přední žárovku, mám jí jako služební, a bez návodu se mi to nepovedlo. A to nejsem úplně levej.

    Jinak, vlastním dvě auta. Škodu Felicii, pěknou, zachovalou, se slušnou výbavou, je to moje první auto a můj koníček. Druhé auto mám Ford Mondeo MKIII 2,2 TDCi. Díky tomu jsem docela propadl Fordům. Moji dva nejlepší kámoši mají Forda a jsou spokojení. Kámoše má Focuse a to auto sedí jako přilepené. Mondeo je kráva dlouhá a těžká, ale sedí perfektně. Oktávky a Passaty nemají šanci. V zatáčkách by dávno vylítly, tohle auto si může dovolit hodně. Výkonově parádní, 150 koní, zátah jako kráva. Spotřeba 6,5 litru, prostoru opravdu hodně. Vzadu dokonce mají cestující místo na nohy, ne jako v Octavii. Jen ta pojistka je palba.

    Jinak můj sen, je prakticky kterékoliv staré auto. Mám rád Chrysler Simca 2L, Mercedes 200 (tzv. piano), Volvo 740, Saab 99 Turbo, ale klidně embéčko nebo žigula.

    Můj největší a finančně nedostupný sen je podle mě nejkrásněší auto v dějinách lidstva a to je Tatra 87, a pak Ford Sierra Cosworth. To je auto, který to nandá i novýmu Porsche. Prostě masakr, který trhá asfalt, stará dobrá klasika.

    BTW: taky mám sbírku modelů aut v 1:43, alespoň tím si plním sny..

    Naposledy upraveno mirous; 08-03-14 v 12:36.

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Autá

    Nádhera za cca tři miliony Kč:


    A dělo cca za půl milionu Kč:

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Autá

    Tak ked staršie tak aj ja sem hodím

    Stará škoda rapid


    a starého golfa


    tieto sa mi páčia najviac z tých starších .. toho golfíka by som chcel mať aj v roku 2050 :D

  10. #10
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Autá

    Presne ako píšeš. Oplatované PC. Preto som ani nechcel nové auto. Ja mám dokonca ešte auto bez palubného počítača a signalizovania otvorených dverí :D A ten 2,2 motor sa ti nekazí? Nad Focusom som uvažoval, kamoš mal a jazdné vlastnosti sú geniálne (nejaké iné zavesenie kolies to má). Len Ford má u nás drahšie náhradné diely ako VW group.
    A jasné, že to má manual. Niečo takéto to bolo.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Autá

    Citovat Původně založeno J3ZUsSs* Zobrazit příspěvky
    Tak ked staršie tak aj ja sem hodím

    Stará škoda rapid


    a starého golfa


    tieto sa mi páčia najviac z tých starších .. toho golfíka by som chcel mať aj v roku 2050 :D
    mk1 je topovka aj pro mě, časem bych ho chtěl

  12. #12
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Odpověď: Autá

    Zatím na něm mám najeto cca 7 tisíc km, auto má celkově 160 tisíc. Má to systém Common Rail, což je vstřikování paliva obecně náchylné na kvalitu nafty. Ale mám model 2005, ty už měly systém lepší a prý by měly vydržet hodně přes 200 tisíc i s horší naftou. V ČR stojí nafta za ... víš za co. Takže tankuju jen a pouze na Benzině a přidávám aditiva. Takže to snad problém nebude, navíc je to dovoz z Německa a protože za to auto jako nový dal někdo skoro milion (v přepočtu), tak pochybuju, že tam lil nějaký sračky, navíc v Německu nešidí tolik jako u nás. Jediné co blbne je pitomý EGR ventil. Od začátku co to mám jsou s ním problémy, cuká to a hlásí chybu motoru. Právě teď o víkendu to mám u forďáků kde sem to koupil a dají tam nový. Naštěstí to nemusím platit, koupil jsem to s tím, že to opraví, ale úplně dobře sem jim to nepovedlo nastavit, jsou autorizovanej Ford a známí, takže mě nekopnou do řitě. Jinak když sem hledal auto (původně jsem Forda nechtěl) tak sem byl zoufalej. To co je v českých bazarech je hotová tragédie a hledat zachovalý, nestočený auto = zlý sen. Octavii sem prodal do druhého dne, ale sehnat auto mě trvalo čtvrt roku. Vše bouraný, stočený, zrezlý, zničený, drahý. Nakonec mě napadl Ford a tihle ti, mají dobrou pověst a jejich auta jsou záruka kvality. Jinak ten motor 2,2 je prý jeden z nejlepších dieslů od Fordu, tak snad bude dobrej. Palubní počítač taky nemám, Ford je moc nedával a když tak za těžkej příplatek. Ale mám vyhřívané čelní sklo (super věc v zimě protože Mondeo stojí venku), vyhřívané a chlazené sedačky (to chtěla přítelkyně), okna a zrcátka v elektrice, automatickou klimu a nic víc. Čím víc elektriky, tím větší průser. Je zajímavé, co říkáš s dílama, u nás jsou o hodně levnější než na VW group. Původně jsem chtěl Volvo, ale sehnat Volvo, které má najeto méně než 300 tisíc a nestojí 200 tisíc se prostě nedá. Pak jsem pokukoval po Passatech, ale nelíbí se mi, navíc brutálně reznou, což mě překvapilo. Tohle Mondeo má lak jako nový, interiér jako nový, je bezpečný a ten podvozek nemá konkurenci.


    Jezus: Rapid je parádní a Golfík taky. GTI je pěkné auto. Měli jsme Nissana Sunny GTI a bylo to super auto.

  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Autá

    Ty si mal Sunnyho? :D Jezis to som kedysi strasne zral to auticko. :D

    No a o tom prave hovorim s tym motorom. Nemyslel som kvalitu nafty, ale prave poruchovost z hladiska dielov. A cena nahradnych dielov. Ale to zistis az po 200 000. ;) Mám cez 200, tankujem na OMW, prídavam aditiva (VIF), občas to riadne vytočím, nech to odfúkne bordel z výfuku a zatiaľ to ide dobre. Klasická rotačka. Ja mám te okrem sedačiek a skla takú istú vybavičku (okrem lakťovky a tempomatu všetko. lakťovku tam pridám, tempo nepotrebujem). No už aj to zamykanie dverí mi lezie na nervy, no kvôli tomu motoru to prežijem. :)

    Ale je to bieda s tým našim trhom. Hlavne pokiaľ nevieš, čo presne chceš. 1. krát som sa nechal osrať keď som domov matke kupoval auto. Nissan almera. 1.5 benzín, stále je niečo s motorom, žere to jak stádo kráv, slabý ťah, no benzín do takého auta je proste na prd.

    BTW Benzinu som mal zafixovanú v hlave, ako dosť slabý priemer. Niečo ako Spectrum, kde riedili benzín... O.o
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958


    Odpověď: Autá

    Jak písal mirous o tom "Common Rail" ... Common Rail je už vo väčšine áut ... je to dobré na rozprášenie paliva(pomal1 dokonale rozprášenie-aj ked nikdy to nebude dokonalé), na zníženie spotreby, na menšie emisie a vyšší výkon ... samozrejme vyššie tlaky čo ovplyvňuje aj vyššiu teplotu .. čiže kvalitnejšie materiály ( drahšie) .. atd

  15. #15


    Odpověď: Autá

    ok tedkom jsem na levelu 0
    zachvilku budu jezdit ve

    no a v duchodu

    mam to pekne naplanovane co ?
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •