Strana 6 z 7 PrvníPrvní ... 4567 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 76 do 90 z 100

Téma: Reset ranku

  1. #76
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Reset ranku

    Vaše problémy s rankem bych chtěl mít.... :D :D
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  2. #77
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset ranku

    Každý den se bude počet bodů snižovat všem o 0,3%.

  3. #78
    Pokročilý člen Avatar uživatele lynx
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    163

    Odpověď: Reset ranku

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Každý den se bude počet bodů snižovat všem o 0,3%.
    0,3% z celkoveho poctu je dost.. nebolo by lepsie zacat na nizsom percente a namiesto linearneho znizovania radsej exponencialne?
    If I tell you I'm good, you would probably think I'm boasting. If I tell you I'm no good, you know I'm lying.

  4. #79
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset ranku

    Nebo snížit počet bodů najednou o polovinu a pak snižovat o 0,01% denně.

  5. #80
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Reset ranku

    Stejně všichni chtějí uplný reset, jen ty maš zatměno před očima :)
    Akafuka funde luka

  6. #81
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset ranku

    Exponenciálně myslíš tak, že kdo má víc bodů, tak přijde o hodně víc?
    Takhle to vypadá, když se to sníží o 1% - http://csko.cz/download/rank1.jpg http://csko.cz/download/rank2.jpg
    Kdo měl 376000 tak má 372000 a kdo 91000 tak 90000.
    Když ten první nebude hrát, tak se mu to sníží na 92000 za 140 dní. Když by mu to klesalo víc, tak si může dát měsíc pauzu, protože by stejně přišel o víc, než by nahrál, až by se dostal na těch 100000. Proto bych dal teď reset třeba o 80%. Pak by se udělal strop pro prvních 10, kdy by už nedostávali tolik bodů, protože drastický snižování není motivační, ale je nutný, aby se dali snáž dohnat a mohli nějak soutěžit. Prostě by prvních 10 míst byl nějaký větší hardcore

  7. #82
    Pokročilý člen Avatar uživatele lynx
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    163

    Odpověď: Reset ranku

    linearne nie kazdy den 0,3% zo sumy, ale exponencialne dajme tomu prvy den neaktivity 0,01%, druhy 0,02%, treti 0,04%, stvrty 0,08% piaty 0,16% šiesty 0,32% siedmy 0,64%... a az po tyzdni to už nechať pevne na urč. %, kedže ono vlastne to už exponencialne ide samo, kedze bude sa brať stále rovnake %, ale stale zo zmensujuceho sa poctu bodov. prip. alternativu nejaku, tak aby ked clovek nepohral z akychkolvek dovodov tyzden nestratil povedzme dvoj mozno viac tyzdnovu "robotu" ktora sa pri vysokom pocte bodov pri sucasnom systeme tazko zbiera. eq 100000-0,3%=300bodov. Na porovnanie pri 50k je to na cca hodinu hry tak pri 100k no nvm.. a to je 1 den out of da game...

    PS: ofc velka strata bodov pri dlhodobejsej neaktivite je ok.
    Naposledy upraveno lynx; 29-05-14 v 12:33.
    If I tell you I'm good, you would probably think I'm boasting. If I tell you I'm no good, you know I'm lying.

  8. #83
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Reset ranku

    Neaktivitu zatím neřeším. Skoro všichni hráči na topu hrají každý den. Ale šlo by to takhle nastavit.
    Chci vyřešit nekonečný nárůst bodů, který vzniká. Třeba prvních 10 hráčů nebude dostávat bonusy za věci jako položení bomby, multikill apod. Nebo bude nastavený strop třeba 100 000 bodů, po jehož překročení se změní bodování.

  9. #84
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Reset ranku

    A co hráči co jsou v top 10 třeba na 8 místě a chtějí být první? Tak jak to pak udělají, když už od top 10 chceš mít jinačí bodování? Třeba na mega má ninja skoro 97k a je na 8. místě a necky má 157k jako první, jakou šanci má potom ninja když překročí hranici 100k v top 10, že bude někdy první? Když bude mít už těžší bodování.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #85
    Nováček Avatar uživatele b4official
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    114

    Odpověď: Reset ranku

    Mohlo by sa to tak urobiť, ako už napísal Kotel, že sa stiahne všetkým hráčom počet bodov o 60-80% a po dosiahnutí napr. hranici 100K bodov sa zmení bodovanie na "hardcore" ..

    PS: teraz nech niekto nemyslí, že chcem byť 1. v top a tým, že sa resetnú body o niekoľko tisíc sa tam dostanem rýchlejšie - hrám len DD2 a som 2. v TOP, čo mi trvalo nahrať dosť dlho, ale ten celkový štýl bodovania sa mi nepáči, tak som za nejakú tu zmenu..

  11. #86
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Reset ranku

    Každý polrok by sa mohol resetnuť kompletne rank , a top 100(alebo menej ) by sa dalo pod pravidla v /menu aby tam tí hráči boli .

  12. #87
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Odpověď: Reset ranku

    Citovat Původně založeno lynx Zobrazit příspěvky
    linearne nie kazdy den 0,3% zo sumy, ale exponencialne dajme tomu prvy den neaktivity 0,01%, druhy 0,02%, treti 0,04%, stvrty 0,08% piaty 0,16% šiesty 0,32% siedmy 0,64%... a az po tyzdni to už nechať pevne na urč. %, kedže ono vlastne to už exponencialne ide samo, kedze bude sa brať stále rovnake %, ale stale zo zmensujuceho sa poctu bodov. prip. alternativu nejaku, tak aby ked clovek nepohral z akychkolvek dovodov tyzden nestratil povedzme dvoj mozno viac tyzdnovu "robotu" ktora sa pri vysokom pocte bodov pri sucasnom systeme tazko zbiera. eq 100000-0,3%=300bodov. Na porovnanie pri 50k je to na cca hodinu hry tak pri 100k no nvm.. a to je 1 den out of da game...

    PS: ofc velka strata bodov pri dlhodobejsej neaktivite je ok.
    To sa mi zdá najlepší spôsob...

  13. #88
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    žižkov A.K.A. Libčice n.d.vlt cikánská čtvrť vole
    Příspěvky
    121

    Odpověď: Reset ranku

    Podle toho který server myslíš, já jsem do pul roku cca rank 29 na dm ffa. A hlavně jsem hral aj za jine nicky. Ale ta top ta mi tak odpovídá že pul roku :) (jistě že ještě) To je trošku pro někoho jineho
    E: takže pro pana Beata :)

  14. #89

    Odpověď: Reset ranku

    [img]http://csko.cz/statsx2/sig.php?player_id=1258420&background=random ak img]


    JO..... snaž se.Nevim jak na jinejch serverech , ale na pb dostat se do top ....když se snažíš. ...no probléma.
    Akorát jsem nikdy nepochopil hodnocení za kill. Když jsem začínal tak sem za kill bral 9 bodů. Teď. .. 2 max 4 body. A když někdo sejme mě tak mi sebere 4 a nebo 9 bodů. Mno... to je asi aby měli šanci dostat se do top ti co jedou od nuly. :-P

  15. #90
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Reset ranku

    Citovat Původně založeno Hat$umi Zobrazit příspěvky
    [img]http://csko.cz/statsx2/sig.php?player_id=1258420&background=random ak img]


    JO..... snaž se.Nevim jak na jinejch serverech , ale na pb dostat se do top ....když se snažíš. ...no probléma.
    Akorát jsem nikdy nepochopil hodnocení za kill. Když jsem začínal tak sem za kill bral 9 bodů. Teď. .. 2 max 4 body. A když někdo sejme mě tak mi sebere 4 a nebo 9 bodů. Mno... to je asi aby měli šanci dostat se do top ti co jedou od nuly. :-P
    za kill dostavas body podla umiestnenia v ranku....ak mas ty malo bodov a zabijes niekoho z top, tak dostavas viac bodov ako ked zabijes niekoho zo zpodku tabulky ranky a naopak
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •