Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 63

Téma: Davaj unban heet #2

  1. #31
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Davaj unban heet #2

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Ban máte oba za porušení pravidla č.1 "Používání cheatů nebo reklama na cheaty - permanent ban"
    Domlouvání na TS skrze týmy T/CT je druh cheatu, což tě asi nenapadlo, znova tu napíšu, co jsem už psal dříve:

    "O teamspeaku v pravidlech nic není, v pravidlech je zákaz cheatování, a tedy zákaz podvádění. Nepřijde ti jako podvod, když ti někdo na drátě říká, kde máš nepřátele? :-) Pokud chceš na tomhle zakládat žádost o unban, tak si radši vymysli něco, co ti spíš vyjde; třeba mladšího bratra co za tebe hrál, když si nebyl doma.."

    Dema to jen celkově dokládají, Devlov se nepřiznal, ale na demech je to jasně vidět, že ví, a u tebe to sice není vidět na jednotlivé akci, ale na celkovém hraní (proto jsou ty dema tak dlouhá), navíc si se k podvádění přiznal (a práskl i kolegu)

    Dále bych vás chtěl upozornit na pravilo "Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána."

    Pokud chcete porušovat pravidla, založte si vlastní podvodnický server, ale na cizích dodržujte zdejší pravidla. Pokud jste doma byli vychováváni k tomu, že si můžete dělat co chcete, za hranicemi domova, i těmi internetovými, to neplatí. Začleňte se do lidské společnosti, kde jsou pravidla a přestaňte se chovat jako anarchičtí roboti, to je jediné, co můžu pro vás udělat když vám to doporučím.
    Múdry si. Kde na deme je to, že evolve je u T a ja u CT alebo naopak? Nikde :) Keď to nazveš druhom cheatu, tak to si fakt super bomba pecka cheathunter.

  2. #32
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Davaj unban heet #2

    Citovat Původně založeno gjnk. Zobrazit příspěvky
    Já jsem tu nikdy ban za WH neměl, tak si nevymýšlej :*
    Ok ne ty, len som vedel že niekto z tej vašej moravskej partie :)

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...jak-to-m%C3%A1 tu nikomu, ani DTR nevadilo že boli na ts, kedže to nebol nikto z Jur0bovej partie, slovák atď.

  3. #33
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Davaj unban heet #2

    Akurat ze bunnyhop, longjump a podobne su celosvetovo akceptovane "bugy" v csku, za ktore sa ban nedava, pokial to nie je vyslovene zakazane v pravidlach (co pochybujem). Admin nie je povinny zistovat, ci ste na TS3, ventrille alebo podobnych komunikacnych programoch, a radite si, alebo mate skutocne zapnute WH. Nemas ako dokazat, ze ste v tom case komunikovali cez nejaky program, alebo ste mali (respektive mal) WH, ktore je na deme vidno. Co na tom nechapete?
    EDITujem: To admin (respektive vip) ESP je tam na to, aby menej skuseni hraci rozoznali, ci ma nejaky hrac WH alebo nie a tak mali vacsiu istotu pri volani admina cez !. Pokial to zneuzivate na radenie si cez komunikacny program a nemate ziadne dokazy, tak sa nedivte a prestante tu plakat, a lutovat sa, sami ste si na vine.
    Naposledy upraveno grEy; 09-10-11 v 14:14.

  4. #34
    maintence
    Guest

    Re: Davaj unban heet #2

    toto napísal kotel do tej témy s gjnk "Vzdy jde rozlisit zda se jedna o wh nebo ts. Tady jsem wh nevidel, z ts vedel vetsinou jen o par poslednich hracich, kdyz mu nekdo radil, ale i tak neznal jejich presnou polohu.

    Postup admina byl spatny. Zavolat si kamose, co hraje cs 11 let a dela admina na gamesites, neschvaluji. I ptak napsal, ze nic nema.
    Ty bany za vulgarnost taky nechapu, zadne nadavky jsem v chatu nevidel.
    Bany jsem zrusil, stejne tak prava tohoto admina. "

    dúfam, že v kotlovi ešte ostal nejaký zmysel pre spravodlivosť.

  5. #35
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: Davaj unban heet #2

    škoda, že se mě nechce hledat jak tady jednou kotel psal, přímo otomhletom, že to je jistá forma wh, že se to banuje taky:) A když řikáte, že to néni v pravidlech, tak takej kompromis- ub a v pravidlech to dopsat (je to jen můj návrh)

  6. #36
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Davaj unban heet #2

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Akurat ze bunnyhop, longjump a podobne su celosvetovo akceptovane "bugy" v csku, za ktore sa ban nedava, pokial to nie je vyslovene zakazane v pravidlach (co pochybujem). Admin nie je povinny zistovat, ci ste na TS3, ventrille alebo podobnych komunikacnych programoch, a radite si, alebo mate skutocne zapnute WH. Nemas ako dokazat, ze ste v tom case komunikovali cez nejaky program, alebo ste mali (respektive mal) WH, ktore je na deme vidno. Co na tom nechapete?
    EDITujem: To admin (respektive vip) ESL je tam na to, aby menej skuseni hraci rozoznali, ci ma nejaky hrac WH alebo nie a tak mali vacsiu istotu pri volani admina cez !. Pokial to zneuzivate na radenie si cez komunikacny program a nemate ziadne dokazy, tak sa nedivte a prestante tu plakat, a lutovat sa, sami ste si na vine.
    Mám to ako dokázať + keby som nevedel, na tom deme WH vidí len "admin" nikoliv admin (cheathunter).

  7. #37
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Davaj unban heet #2

    Citovat Původně založeno 1488.6 Zobrazit příspěvky
    škoda, že se mě nechce hledat jak tady jednou kotel psal, přímo otomhletom, že to je jistá forma wh, že se to banuje taky:) A když řikáte, že to néni v pravidlech, tak takej kompromis- ub a v pravidlech to dopsat (je to jen můj návrh)
    "Vzdy jde rozlisit zda se jedna o wh nebo ts. Tady jsem wh nevidel, z ts vedel vetsinou jen o par poslednich hracich, kdyz mu nekdo radil, ale i tak neznal jejich presnou polohu." následne hráčom ktorí si radili a dostali ban za WH... zrušil. (medzi nimi aj dTr) - Kotel

  8. #38
    maintence
    Guest

    Re: Davaj unban heet #2

    BONES, prečo nám mažeš príspevky??? Skutočnosti vám moc nevyhovujú, však?

  9. #39
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Davaj unban heet #2

    @foxik: Uprimne - ja som to demo nekukal, ale ide o princip, ktory som sa ti snazil vysvetlit. Tak mi to dokaz, aby som tomu uveril. Mne nestaci vypis z chatu, kde si pisal, ze ste boli na TS3, alebo slova nejakych tvojich kamaratov. Mas hadam nejake silnejsie alibi?

  10. #40
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: Davaj unban heet #2

    Citovat Původně založeno foxik Zobrazit příspěvky
    "Vzdy jde rozlisit zda se jedna o wh nebo ts. Tady jsem wh nevidel, z ts vedel vetsinou jen o par poslednich hracich, kdyz mu nekdo radil, ale i tak neznal jejich presnou polohu." - Kotel
    já jsem demo neviděl:) jsem jen reagoval na to, jak se psalo že radit přes ts néni wh

  11. #41
    maintence
    Guest

    Re: Davaj unban heet #2

    nakoniec vysvitne že si nikto z vás to demo ani nepozrel, iba ste automaticky vyvodili závery na základe toho, že foxik je jeden z "juo0r crew", čo je super.

    Kedysi slovo "admin" niečo znamenalo, teraz sa stane adminom každý 15-ročný "haha-vliezol-som-tu-všetkým-do-prdele-MAM-RESPEKT"

  12. #42
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Davaj unban heet #2

    Skoda ti nieco vysvetlovat - strata casu :)

  13. #43
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Davaj unban heet #2

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    @foxik: Uprimne - ja som to demo nekukal, ale ide o princip, ktory som sa ti snazil vysvetlit. Tak mi to dokaz, aby som tomu uveril. Mne nestaci vypis z chatu, kde si pisal, ze ste boli na TS3, alebo slova nejakych tvojich kamaratov. Mas hadam nejake silnejsie alibi?
    Opýtaj sa simiiho (traktora) :-)

  14. #44
    Wederance
    Guest

    Re: Davaj unban heet #2

    Môžem vedieť dôvod, prečo moderátor Bones zmazal tento príspevok?: "toto napísal kotel do tej témy s gjnk "Vzdy jde rozlisit zda se jedna o wh nebo ts. Tady jsem wh nevidel, z ts vedel vetsinou jen o par poslednich hracich, kdyz mu nekdo radil, ale i tak neznal jejich presnou polohu.

    Postup admina byl spatny. Zavolat si kamose, co hraje cs 11 let a dela admina na gamesites, neschvaluji. I ptak napsal, ze nic nema.
    Ty bany za vulgarnost taky nechapu, zadne nadavky jsem v chatu nevidel.
    Bany jsem zrusil, stejne tak prava tohoto admina. ""? Porušil ten príspevok nejaké pravidlo?

  15. #45
    maintence
    Guest

    Re: Davaj unban heet #2

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Mne nestaci vypis z chatu, kde si pisal, ze ste boli na TS3, alebo slova nejakych tvojich kamaratov. Mas hadam nejake silnejsie alibi?
    A čo ti teda stačí? To že sa tu k tomu vyjadrilo niekolko užívatelov a "adminov", ako ZEUS, ktorý nedokáže pochopiť vetu "Zaujímavé že evolve to písal ešte pred tým jak si mu dal ban", ďalej kashpi, ktorý celý čas banuje iba za "sprosté nicky", vulgárnosť, za cheaty pochybujem že niekedy spravodlivý ban dal. Ty grey si sa tu automaticky postavil na stranu väčšiny, pričom demo si si ani nepozrel a aj keby si si pozrel, bolo by to nič platné, keďže vieš iba fulloutovať s virginsom do zombie. Pardon, ešte sa tu vyjadrovali aj super hodnoverní hunteri ako UFOusek, ktorý na tomto fóre hladá iba uspokojenie svojich komplexov a FLashh, ktorý csko zrejme ani nehráva, iba chodí sem na fórum a čaká tu na niekoho koho môže "zbatliť"...
    Naposledy upraveno maintence; 09-10-11 v 14:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •