Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 63

Téma: Davaj unban heet #2

  1. #16
    vankus
    Guest

    Re: Davaj unban heet #2

    Citovat Původně založeno ZEUS Zobrazit příspěvky
    Seš snad slepej ? Psal v minulým rodě ( bol ). Navíc se podívej na časy, kde psal: 21:48:57 si nějak dostal ban a v 21:50:18 se dozvěděl, že jste byly na TS.... Už to konečně chápeš ?

    21:48:57 <STEAM_0:0:35803061><89.176.220.83> *SPEC*Sladkej knedlik : tohle mu u z nezeru] .................dal sem ban Devlovi za WH po akci kdy jasně věděl, taky je to vidět někde na demu
    21:50:18 <STEAM_0:1:19973661><78.141.91.136> *DEAD*neunundneuzigluftballons : omg, ja som s devlom bol na teamspeaku :D :Dy
    21:50:23 <STEAM_0:1:19973661><78.141.91.136> *DEAD*neunundneuzigluftballons : ste moc, dementni
    21:51:32 <STEAM_0:1:19973661><78.141.91.136> *DEAD*neunundneuzigluftballons : omg, preco ste mu dali ban ? :D
    21:51:39 <STEAM_0:1:19973661><78.141.91.136> *DEAD*neunundneuzigluftballons : sak som s nim na teamspeaku
    21:52:00 <STEAM_0:1:19973661><78.141.91.136> *DEAD*neunundneuzigluftballons : fuuuh, poctiva kotelna

    /edit: ban ti byl udělen v 21:49
    čo nechápeš na vete "Zaujímavé že evolve to písal ešte pred tým jak si mu dal ban"
    evolve napísal, že boli na TS a potom dostal BAN. Čítaj si to furt dookola!

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Davaj unban heet #2

    Vankus : mě nezajímá Tvoje reakce, či Tvoje výmysly, ale fakta a ty jsou v logu ( http://csko.cz/chat/27015/2011.10.08.htm ) zadej si tam teamspeak a vyjedou ti jen 2 označené položky a nic víc...
    Zde jsem skončil.... piš si tu co chceš, pro mě je tento ban a evolvův ban oprávněný....

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    58

    Re: Davaj unban heet #2

    Slovo BOL som tam napísal preto, lebo devlo už dostal ban a ja som písal v minulom čase preto, lebo už neBOL na servery. Po 2. hned na to ako devlo dostal ban sa BiA Fz dozvedel, že sme na teamspeaku a opakovane na to mi dal ban, č už nechápem z akého dvôvodu.

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    58

    Re: Davaj unban heet #2

    Ked hráš mix, tiež ste na teamspeaku /vnt a radíte si, takže automaticky BAN !

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Davaj unban heet #2

    Citovat Původně založeno evoLvee Zobrazit příspěvky
    Ked hráš mix, tiež ste na teamspeaku /vnt a radíte si, takže automaticky BAN !
    Když seš na CW nebo mixu, je nastavenej server tak že nevidíš protihráče. Už to pochop. Ban je zasloužený a už bych to víc neřešil. Vygoogli si slovo "cheat" a zjistíš, že to je jekékoli zvýhodnění proti ostatním hráčům, což TS na publicu je
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  6. #21
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Davaj unban heet #2

    Aspoň už nebude mít jur0b potřebu se tu pořad srát a máme zase chvilku klidu. Já už tolikrát psal foxikovi, že to je na ban, na každého jednou dojde. Rozlučte se a odejděte.

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    58

    Re: Davaj unban heet #2

    Ale vy asi nechápete, devlo dostal ban, hned na to som napísal že sme na teamspeaku a o minutu dostanem aj ja ban ?

  8. #23

    Re: Davaj unban heet #2

    A ty zas nechapes, ze kazdymu krome vas dvou je tady jedno jestli ste byli na ts, nebo ste meli wallhack nebo whatever, proste ste chodili na jistotu a admini se shodli, ze to je na ban, takze muzes pomalu zamavat a uvidime se za pul roku.

  9. #24
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Davaj unban heet #2

    Resilo se to tu nekolikrat a vzdy to byl opravneny ban. Admin nemuze vedet ani verit kazdymu, co rekne "OMG jsme na VNT kkt". Ban opravnenej i kdyz u evolveho mne to mrzi.

  10. #25
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Davaj unban heet #2

    Kokoti, ani ste sa nekukli na demo a píšete, že "zvýhodňovaný", "istoty" a kokotiny, pri tom nikto nevidel demo a keby ste už nevedeli že sme na TS, tak jediný kto by za to dal ban sú "admini" Bia, MARTiii, dTr a x ďalších adminov na Kotolni, ktorý nevedia rozoznať cheating (výnimky sú dlxsf, 514, Kotel).

    2 dTr a.k.a. postrah Moravy big boss atď.

    Keď gjnk. dostal ban za WH a odôvodnil to tým, že bol na ts3, Kotel zrušil EPS, dal mu unban a bolo, ale keď sa jedná o dvoch slovákov z "Jur0bovej partie" tak sme kokoti, 10x perma, toto tamto.

    a ešte 1x - V pravidlách nie je že sa nesmie byť na TS3/VNT a neradiť si.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Davaj unban heet #2

    Neboj už se na tom pracuje, aby to tam bylo...
    Chápeš, že je jedno, že jste z tý nebo jiný partie, či jste černý, nebo bílý, či jste slováci, madaři, češi, poláci a co já vím co ještě ? Tady jde o to, že jste měli zvýhodnění oproti jiným hráčům a to je zakázané.

  12. #27
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Davaj unban heet #2

    No tak uz nas tady vsechny posli do pici (samozrejme krome Kotla a par vynimocnich, kterejm lezes do zadecqu) a bez pryc, protoze unban imo nedostanes.. jeste zkus powhinovat kotlovi pmku necim zajimavym, treba "pls pls unbán, ja níč nemél, mý na ts" nebo poslat do do prdele dalsiho admina, kterej je 2x starsi nez ty..

  13. #28
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Davaj unban heet #2

    Citovat Původně založeno UFOusek Zobrazit příspěvky
    No tak uz nas tady vsechny posli do pici (samozrejme krome Kotla a par vynimocnich, kterejm lezes do zadecqu) a bez pryc, protoze unban imo nedostanes.. jeste zkus powhinovat kotlovi pmku necim zajimavym, treba "pls pls unbán, ja níč nemél, mý na ts" nebo poslat do do prdele dalsiho admina, kterej je 2x starsi nez ty..
    514 ani dlxsf nemám rád, kľudne napíšem aj teraz, že to sú kokoti, keď ti mám dokázať že im fakt do prdele liezť nemusím (nie ste kokoti), ale asi jediní sa tu môžu označovať slovom cheathunter, z tých XY šašov čo nič nevedia. ZEUS, keď ti dôjdu argumenty, a napíše že už nebudeš písať, tak nepíš, nie keď sa ti v hlavy zostrojí nejaký "robotický" argument, ktorým všetkých ohúúúriš, tak odrazu načneš písať. "Bol som tu a prídem zas, ušný maz."

    2 bia^fz^"admin"
    Z tých dém čo si tu dal, by nepovedal že je tam WH ani jeden cheathunter z PZ, dokonca si myslím že ani z u2. V pravidlách že sa nesmie byť na ts, nič nie je... a je mi že to tam bude, v čase keď som dostal BAN to tam nebolo. Pochopte, že na toto už argument nie je... napísať že "ste boli zvýhodnený" a tieto kokotiny, to je sračka úúplna, lebo žiadne pravidlo sme neporušili. WH , btw za ktoré sme dostali BAN nikdy nebolo, nie je ani nebude...

    1.demo s mnou.... absolútna fraška 1. frag sound, druhého som videl, vtedy evolve nebol ani na servery ani na PC takže som zvedavý jaký argument vymyslíš tu.
    2.demo, default + sound + luck, + je to JEDEN frag ktorý by si mohol označiť ako WH, ale tak isto to môžem ja označiť za luck a kedže bol len JEDEN, zas som čistý.
    3.demo(tuscan myslím), sound + default, tam nič nebolo ale absolútne. To že ty si zahráš pár gatherov s NSákmi tu z Kotelny, pár mixov s nejakými splužiakmi a 20 denne na publicu, ťa nenaučí, že keď je plant, tak ho asi Tčka chránia? A že sa blbá malocickatá Kaja schová na taký kemp, kde by si sa pozrel aj ty - "admin"?

    UFOusek teraz napíše zas nejaký robotický argument, na ktorý mu dajú spravodlivci, vyspelí ľudia, blablabla, ktorých Juro aj zhulo nazvali "roboti", 10x palec hore, ale pravda je na moje strane, to tu na kotolni pochopí pár ľudí, a našťastie je to aj Head admin. Cee'ya.

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Davaj unban heet #2

    Citovat Původně založeno foxik Zobrazit příspěvky
    2 bia^fz^"admin"
    Z tých dém čo si tu dal, by nepovedal že je tam WH ani jeden cheathunter z PZ, dokonca si myslím že ani z u2. V pravidlách že sa nesmie byť na ts, nič nie je... a je mi že to tam bude, v čase keď som dostal BAN to tam nebolo. Pochopte, že na toto už argument nie je... napísať že "ste boli zvýhodnený" a tieto kokotiny, to je sračka úúplna, lebo žiadne pravidlo sme neporušili. WH , btw za ktoré sme dostali BAN nikdy nebolo, nie je ani nebude...

    1.demo s mnou.... absolútna fraška 1. frag sound, druhého som videl, vtedy evolve nebol ani na servery ani na PC takže som zvedavý jaký argument vymyslíš tu.
    2.demo, default + sound + luck, + je to JEDEN frag ktorý by si mohol označiť ako WH, ale tak isto to môžem ja označiť za luck a kedže bol len JEDEN, zas som čistý.
    3.demo(tuscan myslím), sound + default, tam nič nebolo ale absolútne. To že ty si zahráš pár gatherov s NSákmi tu z Kotelny, pár mixov s nejakými splužiakmi a 20 denne na publicu, ťa nenaučí, že keď je plant, tak ho asi Tčka chránia? A že sa blbá malocickatá Kaja schová na taký kemp, kde by si sa pozrel aj ty - "admin"?

    UFOusek teraz napíše zas nejaký robotický argument, na ktorý mu dajú spravodlivci, vyspelí ľudia, blablabla, ktorých Juro aj zhulo nazvali "roboti", 10x palec hore, ale pravda je na moje strane, to tu na kotolni pochopí pár ľudí, a našťastie je to aj Head admin. Cee'ya.
    Ban máte oba za porušení pravidla č.1 "Používání cheatů nebo reklama na cheaty - permanent ban"
    Domlouvání na TS skrze týmy T/CT je druh cheatu, což tě asi nenapadlo, znova tu napíšu, co jsem už psal dříve:

    "O teamspeaku v pravidlech nic není, v pravidlech je zákaz cheatování, a tedy zákaz podvádění. Nepřijde ti jako podvod, když ti někdo na drátě říká, kde máš nepřátele? :-) Pokud chceš na tomhle zakládat žádost o unban, tak si radši vymysli něco, co ti spíš vyjde; třeba mladšího bratra co za tebe hrál, když si nebyl doma.."

    Dema to jen celkově dokládají, Devlov se nepřiznal, ale na demech je to jasně vidět, že ví, a u tebe to sice není vidět na jednotlivé akci, ale na celkovém hraní (proto jsou ty dema tak dlouhá), navíc si se k podvádění přiznal (a práskl i kolegu)

    Dále bych vás chtěl upozornit na pravilo "Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána."

    Pokud chcete porušovat pravidla, založte si vlastní podvodnický server, ale na cizích dodržujte zdejší pravidla. Pokud jste doma byli vychováváni k tomu, že si můžete dělat co chcete, za hranicemi domova, i těmi internetovými, to neplatí. Začleňte se do lidské společnosti, kde jsou pravidla a přestaňte se chovat jako anarchičtí roboti, to je jediné, co můžu pro vás udělat když vám to doporučím.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  15. #30
    Nováček Avatar uživatele gjnk.
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Zlin
    Příspěvky
    98

    Re: Davaj unban heet #2

    Citovat Původně založeno foxik Zobrazit příspěvky
    Kokoti, ani ste sa nekukli na demo a píšete, že "zvýhodňovaný", "istoty" a kokotiny, pri tom nikto nevidel demo a keby ste už nevedeli že sme na TS, tak jediný kto by za to dal ban sú "admini" Bia, MARTiii, dTr a x ďalších adminov na Kotolni, ktorý nevedia rozoznať cheating (výnimky sú dlxsf, 514, Kotel).

    2 dTr a.k.a. postrah Moravy big boss atď.

    Keď gjnk. dostal ban za WH a odôvodnil to tým, že bol na ts3, Kotel zrušil EPS, dal mu unban a bolo, ale keď sa jedná o dvoch slovákov z "Jur0bovej partie" tak sme kokoti, 10x perma, toto tamto.

    a ešte 1x - V pravidlách nie je že sa nesmie byť na TS3/VNT a neradiť si.
    Já jsem tu nikdy ban za WH neměl, tak si nevymýšlej :*

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •