Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Red orchestra 2 ZDARMA

  1. #1
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Red orchestra 2 ZDARMA

    V příštích několika hodinách by na steamu měla být na 24 hodin hra red orchestra 2 zdarma. Pokud si hru v těch 24h hodinách nainstalujete tak vám zůstane na steam účtu navždy.
    Stránka hry - http://store.steampowered.com/app/35450/
    Oznámení o tom že bude zdarma - http://steamcommunity.com/games/RO2/...39133892980334

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Red orchestra 2 ZDARMA

    Takže něco jako když dávali lefta zadara ?
    Btw kdo to první postřehne že už je zdarma tak napišete díky :)


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Odpověď: Red orchestra 2 ZDARMA

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Takže něco jako když dávali lefta zadara ?
    Btw kdo to první postřehne že už je zdarma tak napišete díky :)
    Jo jo, mělo by to být stejné jak s L4D2. Až na to že čekam už od rána jak šulín a furt nic :D.

    EDIT: Tak to bude asi až v 7 večer.
    Naposledy upraveno Bezdak; 23-04-14 v 16:52.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele +marfo
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: Red orchestra 2 ZDARMA

    To je ako pekná pičovina, s prepáčením za výraz .. mohli by byť aspon féroví a tí čo to mali kúpené tak dať im inú hru zadarmo.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Red orchestra 2 ZDARMA

    Ja mněl taky koupeneho lefta a neposeru se :)


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele +marfo
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: Red orchestra 2 ZDARMA

    No left som mal aj ja kúpené ale co uz .. vie to pekne nasrať

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: Red orchestra 2 ZDARMA

    Aktivní.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Red orchestra 2 ZDARMA

    Po kliknutí Install game se vám v knihovně objeví tyto položky:

    Red Orchestra 2: Heroses of stanilgrad SP
    Red Orchestra 2: Heroses of stanilgrad BETA
    Rising Storm Beta
    Rising Storm/Red orchestra2 MP

    Celkově to má přes 50 GB. Pokud vám vrtají hlavou otázky jako mně: Musím stáhnout vše? Je potřeba hru nainstalovat nebo ji stačí mít v knihovně? Co když nestihnu obsah stáhnout do konce akce? tak o tom uživatelé diskutují v tom threadu, který postl Bezdak na začátku. Převažují komentáře, které tvrdí, že stačí mít hru v knihovně, což nám má dokázat oznámení You already own Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad když najedete na hru ve Storu. Pokud chcete stáhnout a hrát hru, odkáže vás to na tuto položku: Rising Storm/Red orchestra2 MP. Toto Red Orchestra 2: Heroses of stanilgrad SP je singlplayerová kampaň. Ty ostatní 2 položky netuším a lidi je tam taky nijak neřeší, jsou to jen bety.

    \\E:
    Tak jsem teď zjistil, že velikost těch her se liší. Já mám MP 26 GB a SP 10 GB, někdo méně. Nevím čím to je.

    Podle oficiálního vyjádření: "To claim your Red Orchestra 2 gift, all you need to do is install it. If you don’t install, it goes back to its regular price and you miss out! " to vypadá, že je hru třeba instalovat (tzn. stáhnout), ale domnívám se, že tím mysleli opravdu jen to tlačítko Install game, na které jste klikli a hra vám skočila do knihovny.
    Naposledy upraveno 3necky; 23-04-14 v 21:51.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  9. #9

    Odpověď: Re: Red orchestra 2 ZDARMA

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Po kliknutí Install game se vám v knihovně objeví tyto položky:

    Red Orchestra 2: Heroses of stanilgrad SP
    Red Orchestra 2: Heroses of stanilgrad BETA
    Rising Storm Beta
    Rising Storm/Red orchestra2 MP

    Celkově to má přes 50 GB. Pokud vám vrtají hlavou otázky jako mně: Musím stáhnout vše? Je potřeba hru nainstalovat nebo ji stačí mít v knihovně? Co když nestihnu obsah stáhnout do konce akce? tak o tom uživatelé diskutují v tom threadu, který postl Bezdak na začátku. Převažují komentáře, které tvrdí, že stačí mít hru v knihovně, což nám má dokázat oznámení You already own Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad když najedete na hru ve Storu. Pokud chcete stáhnout a hrát hru, odkáže vás to na tuto položku: Rising Storm/Red orchestra2 MP. Toto Red Orchestra 2: Heroses of stanilgrad SP je singlplayerová kampaň. Ty ostatní 2 položky netuším a lidi je tam taky nijak neřeší, jsou to jen bety.

    \\E:
    Tak jsem teď zjistil, že velikost těch her se liší. Já mám MP 26 GB a SP 10 GB, někdo méně. Nevím čím to je.

    Podle oficiálního vyjádření: "To claim your Red Orchestra 2 gift, all you need to do is install it. If you don’t install, it goes back to its regular price and you miss out! " to vypadá, že je hru třeba instalovat (tzn. stáhnout), ale domnívám se, že tím mysleli opravdu jen to tlačítko Install game, na které jste klikli a hra vám skočila do knihovny.
    Tym Install myslia tlacitko Install na stranke
    Aby si realne musel stiahnut celu hru, to je absurnda poziadavka, aj pri Left 4 Dead 2 sa riesilo, ci to treba instalovat, dosledkom bol zalagovany steam po celu dobu trvania akcie a zostalo to nakoniec vsetkym, co si to pridali

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Red orchestra 2 ZDARMA

    Potvrzeno. I po ukončení 24 hodinové akce to mám pořád v knihovně, takže není nutné stahovat! Zmizely akorát ty bety, ale ty už jsem neměl hned ráno po spuštění steamu.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Red orchestra 2 ZDARMA

    Ten pocit keď toto prešvihnete ... fuck :D

  12. #12
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Red orchestra 2 ZDARMA

    Ak smiem poprosiť o radu lebo neviem ako pokračovať, keď si to pustíte prvý krát tak máte tréningovú misiu a neviem čo mam robiť keď dohodím s granátmi tak idem na gulomet a vidím cez neho voľáke 3 nákladné autá a neviem čo robiť, už som ich aj zničil ale stále mi preblikáva to stanovište s gulometom na žlto a píše mi po anglicky že čím opustím gulomet a ten som opustil a stále to bliká tak neviem čo robím zle.

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Red orchestra 2 ZDARMA

    Citovat Původně založeno Facened Zobrazit příspěvky
    Ak smiem poprosiť o radu lebo neviem ako pokračovať, keď si to pustíte prvý krát tak máte tréningovú misiu a neviem čo mam robiť keď dohodím s granátmi tak idem na gulomet a vidím cez neho voľáke 3 nákladné autá a neviem čo robiť, už som ich aj zničil ale stále mi preblikáva to stanovište s gulometom na žlto a píše mi po anglicky že čím opustím gulomet a ten som opustil a stále to bliká tak neviem čo robím zle.
    To se mi taky stalo, musíš jít na další stanoviště kde máš nějakej sud nebo co a ten rozbít pažbou myslim. Pokud to nepůjde, tak to zkus udělat celé znova.

  14. #14
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Red orchestra 2 ZDARMA

    Už som to prešiel,diky Bezdak

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •