Zobrazit výsledek ankety: Aké HVD by ste chceli?

Hlasující
58. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Nesmrtelné HVD

    14 24.14%
  • Staré HVD

    22 37.93%
  • Staré HVD + FK cez HVD sa nebude počítať ako VD ďalšie kolo

    22 37.93%
Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 81

Téma: HVD anketa

  1. #46
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    1. Takže já jako admin/spešl musím dělat kameru před zbrojkou jenom aby nějáký usmrkanec dostal VD ?? Ani omylem
    2. Já to dělám tak, že si ani neberu guny a snažím se přemluvit CT aby také vyhodili guny (ve zbrojce samozřejmě) jdeme ke dveřím a necháme se zabít.
    3. Největší krása je to, když T stojí před zbrojkou při HVD celé 3 minuty, pak dám na Snowce žebřík vedle boxu a z 20 T mám 3.
    4. Já si myslím, že hlavní důvod HVD byl v tom, že prostě T nesnesli, že CT byli na autech dřív než oni a začali je přejíždět.

    Toto je čistě můj osobní názor na věc, tak NEPIŠ !!
    Za ten druhý bod si daj facku. To potom ako keby nebolo HVD a to si admin.

  2. #47
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43

    Odpověď: HVD anketa

    proč teda máš jako admin možnost dát hráči vd, když to nechceš hlídat? nech si tedy toto právo vzít a můžete k tomu zavést pravidlo o FK před zbrojkou , aby jsi měl míň práce, protože jak koukám, tak tady se snaží si všechni admini vše ulehčit :) .je mi z vás smutno.

  3. #48

    Odpověď: HVD anketa

    Stání před zbrojkou a čekání na náhodný FK při HVD je demence. Bylo by mnohem lepší, kdyby se opět zavedlo to, co tu dříve bylo, viz. Swagridův post kousek před tímhle.

  4. #49
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43

    Odpověď: HVD anketa

    ne, demence je nechat někoho, kdo neumí střílet , aby hrál za CT.

  5. #50
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno Shinigami Zobrazit příspěvky
    Za ten druhý bod si daj facku. To potom ako keby nebolo HVD a to si admin.
    Shini čekal jsem kdy něco na mě napíšeš počkej vzpomínám si na někoho kdo psal, že dává 2 náhody za kolo
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  6. #51

    Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno laskyn Zobrazit příspěvky
    ne, demence je nechat někoho, kdo neumí střílet , aby hrál za CT.
    Ale ano, a to, co jsi napsal, také svědčí o demenci, to se na mě nezlob.

  7. #52
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno laskyn Zobrazit příspěvky
    ne, demence je nechat někoho, kdo neumí střílet , aby hrál za CT.
    Takže CT které nedá hlavu na jeden výstřel mám přesouvat od CT ?? Ok
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  8. #53
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43
    neprijde ti trapne a ubohe obracet neco, co sem rekl, v uplnou kravinu, kterou sem nerekl, aby vsichni videli, jakou mas pravdu a jak jsi chytry? nejak moc ti narostlo ego po tom, co si dostal admina, prvni tyden banujes za uplne kraviny, ktere nikdo jiny nebanuje a kdo nehraje podle tvych pravidel pro slusneho hrace, tak ma ban a ted tohle. zklamavas me vic a vic.

    grakone o tobě jsem měl dobré mínění, tak mi ho nekaž a nepiš, že to, že T stojí před zbrojkou je dementnější než to, že admini a speslove nejsou schopni dojit na server, aby vyhodili dotycne ctcko, ktere neumi strilet a da nekolik fk po sobe. proc se teda nabiraji novi admini a speslove, kdyz se stejne najdou hodiny, kdy by tu nekdo mel byt, kdo to pohlida a neni?
    Naposledy upraveno hofy; 29-05-14 v 19:25. Důvod: používej "upravit" - sloučeno

  9. #54

    Odpověď: HVD anketa

    Laskyne, asi si neuvědomuješ, co jsi vůbec před tím napsal. Fizzy to obrátil přesně tak, jak jsi to napsal. Vycituju ti to znova, aby sis to zase přečet a trochu hlouběji se nad tím zamyslel.

    Citovat Původně založeno laskyn
    ne, demence je nechat někoho, kdo neumí střílet , aby hrál za CT.
    Sorry kámo, ale názor o tom, že stání před zbrojkou při HVD je demence mi už nevyvrátíš.

  10. #55
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno laskyn Zobrazit příspěvky
    grakone o tobě jsem měl dobré mínění, tak mi ho nekaž a nepiš, že to, že T stojí před zbrojkou je dementnější než to, že admini a speslove nejsou schopni dojit na server, aby vyhodili dotycne ctcko, ktere neumi strilet a da nekolik fk po sobe. proc se teda nabiraji novi admini a speslove, kdyz se stejne najdou hodiny, kdy by tu nekdo mel byt, kdo to pohlida a neni?
    Všechny tu zajímá, co si o kom myslíš.. :)

  11. #56
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43
    asi nejsme na stejné vlně a nechápu to, tak bych chtěl vidět, v čem jsem podle tebe dementní? :)

    ikeo místo toho, aby jsi psal hloupé komentáře, by jsi mohl mlčet a vyšlo by to líp :) . nevím, co se vůbec ke mě vyjadřuješ, toto je diskuze o HVD a ty se tu vyjadřuješ k mé osobě, vůbec jsem nepochopil proč, navíc se bavím s grakonem a ty reaguješ na něco,co nebylo vůbec určené tobě :)
    Naposledy upraveno hofy; 29-05-14 v 19:25. Důvod: používej "upravit" - sloučeno

  12. #57

    Odpověď: HVD anketa

    Tak dobře, napíšu to jinak. Já moc dobře chápu, co se tady snažíš napsat (a myslím, že ne jen já), ale bohužel tady je střet zájmů. Tak už to bohužel je. Nikdy jsem o nikomu bezdůvodně neřekl, že je dementní (a pokud ve hře ano, tak jsem to nemyslel vážně).

    To, že u CT by měli být hráči s velkou zkušeností a aimem, s tím s tebou souhlasím, názor mám stejný a kolikrát se i vztekám, proč to tak někdy nemůže být, ale pochop, že ikdyby se tu zavedlo pravidlo o potřebě skillu u CT, tak nejen, že z toho zmizí ten fun nádech, ale bylo by i nemožné hlídat, kdo je skilla a kdo ne.

  13. #58
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43

    Odpověď: HVD anketa

    díky za názor.
    samozřejmě nechci pravidlo o skillu, to bychom na JB mohli zavést rovnou rank.
    chci jenom, aby si admini a spešlové nehledali pravidla, která jim zjednoduší hru, př. fizzy nechce kontrolovat, kdo má a nemá mít VD, ale jako admin má možnost VD někomu dát, tudíž předpokládám, že by to kontrolovat měl. Nic proti tobě Fizzy, ale když tu možnost máš, tak bych předpokládal, že to kontrolovat budeš.Můj názor je ten, že místo toho, aby se zaváděla nová pravidla, by se měli přibrat noví spešlové / admini, kteří budou víc kontrolovat schopnost a neschopnost ct a podle toho je u ct nechali nebo naopak+bude větší kontrola serveru a dodržování pravidel, což je snad lepší, než když zavedete 1 pravidlo. Když přece bude admin/spešl na serveru, tak může přesunout někoho, kdo dá 4x za sebou fk, byť kvůli tomu, že dotyčný chtěl zabít hledaného a nemusí existovat pravidlo o fklech před zbrojkou. ale díky, konečně někdo, kdo napsal názor, který se dá počítat jako opozice mého názoru :)
    Naposledy upraveno laskyn; 29-05-14 v 17:29.

  14. #59
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno laskyn Zobrazit příspěvky
    neprijde ti trapne a ubohe obracet neco, co sem rekl, v uplnou kravinu, kterou sem nerekl, aby vsichni videli, jakou mas pravdu a jak jsi chytry? nejak moc ti narostlo ego po tom, co si dostal admina, prvni tyden banujes za uplne kraviny, ktere nikdo jiny nebanuje a kdo nehraje podle tvych pravidel pro slusneho hrace, tak ma ban a ted tohle. zklamavas me vic a vic.
    Pošli odkazy na bany, které jsem dal neprávem. Narostlo EGO, to si děláš srandu ty wogo ve hře to je Fizzíku tamhle Fizzíku tohle a pak dostanu poje* na fórku ? Pokud jsem tě urazil omlouvám se ale z tvého psaní vznikla moje odpověď, která prostě dává smysl z tvojí otázky.

    E: Laskyne já si chci při HVD "HRÁÁÁÁÁT" jenže to jsem asi sám co ??
    Naposledy upraveno FizzyBubble; 29-05-14 v 17:30.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  15. #60
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43

    Odpověď: HVD anketa

    jak už sem ti psal ve hře, podle mě banuješ za kraviny, byť jen na 3 hodiny. napsal sem snad, že si dal ban neprávem? zase tady nahazuješ něco,co sem neřekl a předhazuješ věci, které si zase obrátil ve svůj prospěch, takže se mnou přestaň mluvit tim svym arogantním způsobem a začni se vyjadřovat jako normální člověk bez ega. napsal sem, že banuješ za kraviny, tj. věci , které nejsou sice úplně v souladu s pravidly, ale nebanují se, protože to jsou kraviny.Když sem ti to napsal ve hře, okamžite sem dostal sprchu, že jsou na kotelně hrozně dementní hráči a že kdyby nebyli dementní, bany bys nerozdával. Tolik banů, co ty si dal za týden, dal Smooke za měsíc. To, že se snažím být slušný na všechny znamená, že s tebou nemůžu mít problém? Nevšiml sem si, že bych se s tebou v poslední době někdy chtěl extra bavit, takže nevím,cos to zase vytáhl, tak sympatický, jak tu píšeš, mi nejsi. přál bych ti, aby ti dali jen spešla a ty ses choval jako dřív, když si ani netušil, že by si mohl dostat admina, jako normální hráč a né jako namástrovaný člověk, který nedělá chyby, je neomylný a dokonalý .Začíná se to ale měnit v něco, co sem nepatří a patří do jiného tématu, takže bych to ukončil.
    Naposledy upraveno laskyn; 29-05-14 v 17:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •