Zobrazit výsledek ankety: Aké HVD by ste chceli?

Hlasující
58. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Nesmrtelné HVD

    14 24.14%
  • Staré HVD

    22 37.93%
  • Staré HVD + FK cez HVD sa nebude počítať ako VD ďalšie kolo

    22 37.93%
Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 81

Téma: HVD anketa

  1. #61
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Ne
    Příspěvky
    30

    Odpověď: HVD anketa

    Taky se vyjádřim.. Bylo to tu snad tisíckrát, ale bez pardonu blbci stojící před zbrojkou boxujíc do prázdna a čekají jestli náhodou z nebe nespadne gun, ti podle mě nemají právo na VD, když se pletou:) .. Pak dáš trampolínu nebo cokoliv a v chatu je to samé "jato neumim" a "jak se to lidi dela tohle".. To že občas skočim pro scouta nebo pro jinou gun je věc jiná, já totiž umím většinu atrakcí.. Ať si před tou zbrojkou stojí ale ať pak proboha nespamují o VD (ano ikdyž je to v pravidlech tak hráči spamují a přes chat se nedá, zkrátka NEDÁ normálně komunikovat) .. K Fizzymu: Bany dává za nomic (a to s hráči co nemají mic nebo jim nefunguje nejdřív tak 2 kola píše a snaží se jim pomoct) potom za doplňování, což je klasika a prostě se to nesmí (když to hráč udělá nechtěně tak si prostě napíše kill jako to dělám já). Ban bez důvodu jsem od něj neviděl, takže pokud ty ano Laskyne tak mi to sem hoď, přiznávám že nemusím mít přehled o všem :)


    Korean Jesus

  2. #62
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno laskyn Zobrazit příspěvky
    díky za názor.
    samozřejmě nechci pravidlo o skillu, to bychom na JB mohli zavést rovnou rank.
    chci jenom, aby si admini a spešlové nehledali pravidla, která jim zjednoduší hru, př. fizzy nechce kontrolovat, kdo má a nemá mít VD, ale jako admin má možnost VD někomu dát, tudíž předpokládám, že by to kontrolovat měl. Nic proti tobě Fizzy, ale když tu možnost máš, tak bych předpokládal, že to kontrolovat budeš.Můj názor je ten, že místo toho, aby se zaváděla nová pravidla, by se měli přibrat noví spešlové / admini, kteří budou víc kontrolovat schopnost a neschopnost ct a podle toho je u ct nechali nebo naopak+bude větší kontrola serveru a dodržování pravidel, což je snad lepší, než když zavedete 1 pravidlo. Když přece bude admin/spešl na serveru, tak může přesunout někoho, kdo dá 4x za sebou fk, byť kvůli tomu, že dotyčný chtěl zabít hledaného a nemusí existovat pravidlo o fklech před zbrojkou. ale díky, konečně někdo, kdo napsal názor, který se dá počítat jako opozice mého názoru :)
    Ano na tvoju žiadosť dáme spešla každému hráčovi, aby tam bol poriadok hej? alebo prijmeme dalsich 100 adminov a 100 spešlov hej? nech je tam kazdu minutu aspon niekto.. musis pochopit ze aj Admini aj speslovia maju svoj zivot.. a nemozu byt furt na csku:) tak preto chceme tie pravidla.. aby sa potom hraci nestazovali a neboli staznosti typu.. !Dostal som FKFKF chcem VD.. a podobne :)

  3. #63
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43

    Odpověď: HVD anketa

    začne to pravidlem o fk před zbrojkou a časem budou další a další pravidla pro usnadnění práce spešlů a adminů. myslím si, že už teď je tu tolik adminů a spešlů, že by tu měl skoro pořád někdo být. místo toho, aby jste někoho přibrali do týmu a tím hlídali dodržování všech pravidel, tak přidáte 1. ale tak já s tím nic neudělám, nikdo se mnou nesouhlasí, takže tuhle debatu z mojí strany končím. ahoj

  4. #64
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: HVD anketa

    Takže tím chceš povedať že chceš spešla hej? ... nie.. toto je jedine pravidlo ze vacsina hracov a ne len speslovia chcu:) lebo je to fakt chujovina aby to FK platilo.. lebo je demencia aby tam proste stali.. len ty to stale nechapes

  5. #65
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43

    Odpověď: HVD anketa

    dobře, tím padá podstata toho HVD, co je teď a může se dát zpět to staré, protože kill bez toho,aby T stálo před zbrojkou a čekalo na správný moment, nedá. :) Jak říkám,končím z mé strany, nepochopíš to, že uděláte chujovinku, která si protiřečí s tím,že je tu zpátky staré hvd. čau.

  6. #66
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno laskyn Zobrazit příspěvky
    čau.
    čus čus

  7. #67
    Nováček Avatar uživatele MrJack
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Mňa sa nezbavíš nikde. :D
    Příspěvky
    88

    Odpověď: HVD anketa

    Ako super, že sa vrátilo staré HVD, ale má to aj nevýhodu: tie FK... Staré je lepšie v tom, že nie som nesmrteľný a v hre nehrajú iba tí s autami ale všetci.
    No ale to nové bolo bez FreeKillov, bez všetkého.. No a koniec koncov aj bez srandy.

  8. #68
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno laskyn Zobrazit příspěvky
    dobře, tím padá podstata toho HVD, co je teď a může se dát zpět to staré, protože kill bez toho,aby T stálo před zbrojkou a čekalo na správný moment, nedá. :) Jak říkám,končím z mé strany, nepochopíš to, že uděláte chujovinku, která si protiřečí s tím,že je tu zpátky staré hvd. čau.
    Neber to jako HATE ani jako tvoje překrucování co jsi řekl ALE: Vzpoura se o HVD nedá dát jinak než stát před zbrojkou a čekat až CT bude AFK nebo blízko nebo něco ale zároveň chceš, že by u CT měli být lidé s dobrým "AIMEM" ale tak, když tě vidím u CT a je HVD nezdá se mi, že by jsi uměl střílet přesně (Není to HEJT) ale to se teda vylučuje a po tvém pravidle by jsi nemohl být u CT. Pokud však budeš argumentovat tím, že umíš střílet tak tím si zase protiřečíš a není pro tebe problém udělat vzpouru, když se CT hýbe. Jinak k tomu stoupnutí EGA atd.. se nevyjadřuji
    Naposledy upraveno FizzyBubble; 29-05-14 v 19:30. Důvod: Na něco jsem zapomněl Nooo
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  9. #69
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43

    Odpověď: HVD anketa

    je mi celkově jedno, jestli si myslíš, že umím mířit nebo ne, ale při HVD jsem nedal ještě FK,co si pamatuju a to je hlavní věc, kterou by podle mě CT mělo umět. Navíc já nikdy nenapsal, že by tam měli být lidi s dobrým aimem, to napsal Grakon, napsal sem, že by tam neměli být lidi, co když chtějí někoho zabít, zabijou omylem 4 další a nebo lidi,kteří nejsou schopni zabít 1 hledaného, takže znova mi bereš z pusy slova, která sem neřekl, ale tak to už radči neřeším :)

  10. #70
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno laskyn Zobrazit příspěvky
    je mi celkově jedno, jestli si myslíš, že umím mířit nebo ne, ale při HVD jsem nedal ještě FK,co si pamatuju a to je hlavní věc, kterou by podle mě CT mělo umět. Navíc já nikdy nenapsal, že by tam měli být lidi s dobrým aimem, to napsal Grakon, napsal sem, že by tam neměli být lidi, co když chtějí někoho zabít, zabijou omylem 4 další a nebo lidi,kteří nejsou schopni zabít 1 hledaného, takže znova mi bereš z pusy slova, která sem neřekl, ale tak to už radči neřeším :)
    že by tam neměli být lidi, co když chtějí někoho zabít, zabijou omylem 4 další = Ti co mají špatný AIM tudíž jsem to napsal dobře a nic jsem ti z pusy nevytahoval.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  11. #71
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: HVD anketa

    Bože moj, vy ste sa rozkecali. Ani to nečítam celé, je to román bez konca...
    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
    HVD je na to, aby sa T hrali a nie stali pred zbrojkou, to, ze sa chcu nechat zabit, je ich problem, FK to proste mna nie je
    Buď budeme banovať to, že niekto dá FK, alebo to, že dá FK. Čo furt na tom nechápete? CT majú byť zalezení v rohu v zbrojke, to že je HVD je ich fail. Hrajú prím celú mapu, majú prakticky celú mapu VD, tie posrané 2-3 minúty počas HVD môžu čučať v zbrojke v rohu!

    1. variant: Keď niekto stojí pred zbrojkou a dostane náhodný FK, tak by mal dostať VD. Ak nedostane, CT by malo dostať zákaz.
    2. variant: Keď bude u CT blb (verím tomu, že by to zneužíval čas od času hocikto), tak bude fragovať Tčka, ktoré budú nielen pred zbrojkou (alebo si nájde výhovorku, myslel som že má gun, tak som ho fragol cez pol mapy). Špeciálne na Minikule a iných "open" mapách.

    Takže buď budeme banovať jedno, alebo druhé. Ale 2. variant mi sedí menej, lebo ak T nemá právo dostať VD, tak sa budú sťažovať akurát adminom a bude to ďalšie otravovanie navyše a budeme fakt len čumet na CT, či ho zabil PRED zbrojkou, alebo kúsok VEDĽA.
    Naposledy upraveno Charon35; 29-05-14 v 19:43.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  12. #72
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43

    Odpověď: HVD anketa

    ty si pořád nepochopil, že já sem chtěl říct, že tam mají být CT,která nejsou ukvapená a nestřílí hned všude okolo,když vidí hledaného a né to, že mají mít dobrý aim, ale to už je jedno radči.

  13. #73
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: HVD anketa

    Jinak nějak nechápu laskynovo rozjezd a řešení AIMu lidí .. +- přes rok a půl (možná víc, nepamatuji si přesně) bylo HVD stejný, lidi si zvykli, nebyli námitky a najednou je z toho větší problém než hlad v Africe nebo situace na Ukrajině. Nějak mě nedochází, proč chcete něco měnit. Chápu, že po těch pár tejdnech vás to nebaví tolik jako dřív, když jste ten mód ještě objevovali, ale to že budete chtít něco nového, ale přitom ten mód ovládáte jen z půlky to mi fakt neklape.

    Citovat Původně založeno Swagrid Zobrazit příspěvky
    Zdar,
    je to pár dní co jsem tam nebyl, ale podle čtení nějakých příspěvků tady jsem se zamyslel, proč se neudělá HVD jako předtím ? Znamená to, že před zbrojkou stojíte na vlastní nebezpečí, takže pokud dostaneš "fk" , kvůli ctčku co neumí střílet, je to tvoje blbost, protože si stál před zbrojkou a netrénoval si, jak dát DRko, aby ses ho konečně naučil.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  14. #74
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: HVD anketa

    UZ TO NERESTE.. CHARON SA VYJADRIL.. A HVD BUDE TAKE AKO JE DOTERAZ.. tak.. Carpe Diem.. a uz to locknite.. nech z toho uz neni Roman na 3651 stran

  15. #75
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43

    Odpověď: Re: HVD anketa

    ty si taky swagride nepochopil, že já neřeším aim? říkám, že lepší řešení než zavádět to pravidlo je to,aby si víc hlídalo, kdo je u CT a vyhazovali se káři, kteří když vidí při HVD červeného, tak střílí do všech stran. takže řeším zbrklost CTs,nemusíš mít dobrý aim na to,aby si zabil hledané T bez toho,aby si dal FK,stačí si dobře počkat a bum. tohle já tu celou dobu říkám a ne to, že k ct by měli jít jen s dobrým aimem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •