Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 39

Téma: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    Vojtu bych ještě pochopil, i když udělal to co udělal jak píše hore knox. Ale aviatika už ně. (Kdyžtak klidně možte diskovat keď se vám nelibí můj nazor)

  2. #17
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    Nevím proč se tu pořád dokola řešej furt ti samí idioti. Už kdysi byl B4DB0YS|xXx (aviatik) neskutečnej retard a ban měl dostat už jen za demenci. Nu ban nedostal a pak se vám to vymstilo. Vojta nevím co je za člověka, ale s chodící demenci fellil a pičoviny dělali spolu. Proto nevidím důvod tu jednoho z nich nadále snášet.

  3. #18
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    Zemi pises ze mc,cs,forum nerozlisovat, taze to znamena ze kdyz dostanu ban v cs tak musim dostat i na forku a na mc? Za me to je kravina. Delal bordel na mc, tak dostal ban, delal bordel na forku dostal ban, ale ve hre nic nedelal, tak proc ban? Kdyby on neudelal tu chybu na matisovem uctu, tak tam jsou asi az do ted.
    Ja jsem pro ub do cska
    To je ako s Gre. Je to kar, co otravoval na fore. Ale je rozdiel, ked niekto ukradne adminovi ucet a pristup a porobi bordel prakticky na celom portali.

    Viac netreba vobec pisat. Ked sa riesi nieco co sa tyka kazdeho, tak ledva z vas vypadne jedna veta (okrem flasha :D). Tu zrazu kazdy pise slohovky a myslienky nad zmyslom zivota a smrti.

    Dávam mu X a nepokracuje do dalsieho kola.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #19
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    No kde su ti, ktori mu na steame pisali, ze ten ban je blbost, ak som dobre pochopil tak sa vyjadrili len 4ja admini podla ktorych je to blbost a to tiez jeden nenapisal ani dovod, (1. Post)
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Hol
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Uh. Hradiště
    Příspěvky
    888

    Odpověď: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    Nic sifon, dva...
    Dovi dopo
    Vyreseno, LOCK!
    Je to jen hra a cokoliv jiného má větší váhu.
    "Kotel"

  6. #21

    Odpověď: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    1. Ahoj. Děkuji všem za upřímné názory. Všechny je beru, máte víceméně pravdu. Jen bych rád opravil některé dezinformace, které jsou ale důležité při manipulaci s nezaujatým člověkem.


      ZeMi7 - "Zničil celý server"


      Stačilo udělat rollback a nahrát zálohu, kterou vám vlastně Aviatik posléze poslal taky, takže jsme celý server nezničili, i přes to, že ta možnost celou dobu byla k dispozici. (Aviatik: "Kedykoľvek som mohol serveru nenávratne uškodiť zmazaním db AuthMe a resiek priamo in-game.") Jinak, kdybys na ten MC poslední 2 měsíce úplně nesral, možná bys zjistil, že tam celou dobu hraju, dokonce pod svým jménem, při vědomí všech adminů (teda až na tebe). Tak až zase budeš vykládat jak jsi stále ve hře a sleduješ hráče s vanishem, vzpomeň si na toto.


      bEcause - "Ano poradil som sa s matisom, lebo som vtedy hral a na server došiel aviatik aj vojta. Tak som sa spytal matisa, ci nahodou aviatik alebo vojta neobchadzaju nejaky ban , kedze som videl vtedy v banliste: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=95158. AK sa nemýlim je to aviatikova ID zabanovana. Matis mi napisal, ze aviatik tam nema co hladat tak som mu dal ban za obchadzanie s reasonom : Ahoj. Spytal som sa matisa este , ze co vojta, kedze aj on sa s tymto vsetkym spajal a matisova odpoved: Daj mu ban a reason daj bukbuk.."


      Dostal bych ban, kdyby tam nebyl Aviatik? On ho dostal zaslouženě, obcházel perma od Kotla, byl na serveru od banu poprvé, protože se mu podařilo rozchodit ns CSko. Ale já jsem nikdy na serveru zabanovaný déle než na den nebyl, problémy jsem nedělal, s adminy jsem od osudného incidentu hrál, dokonce jsem matise zaskakoval na turnaji, matisovi samotnému jsem hlásil přes "!" a on věděl, že to jsem já. Celé to na mě působí nějak takhle: "Dali jsme ban Aviatikovi, tak dáme i Vojtovi, když už jsme v tom!"


      Matis - "prosil som ich cez steam nech to nerobia, prosil ako taky chuj a aj tak pomazali speslov a este zopar dalsich veci..."


      Už jsme se o tom bavili, jen bych byl rád aby o tom vědělo více lidí. Byl jsem naštvaný na vedení, systém tady a dostala se mi příležitost nakouknout do té "nejtajuplnější" části Kotelny. (Samozřejmě potom co jsem to uviděl jsem tento názor hned změnil.) Rozhodně jsem neplánoval dělat bordel a musím říct, že mi to bylo dost proti srsti, avšak zvědovost byla silnější. K večeru, když už jsem to vypustil z hlavy jsem brouzdal po webu a zjistil, že asi nějakým bugem můžu mazat spešly. Tak jsem jednoho smazal. Pozdě mi však došlo, že jsem stále přihlášen na matisově účtě - všechno prozrazeno. (Nechci tento čin nějak omlouvat, ale nebýt toho, nejspíš by si teď veškerá "spodina" Kotelny stále mohla vesele pročítat to, co by mělo zůstat běžným uživatelům utajeno.)


      Flash - Dřív ty tvoje názory možná měly šťávu a i nějaký smysl, ale poslední dobou už to jde z kopce. Používání spousty vulgarismů a anglicismů už není v módě. Je mi jasné, že přijde další tvůj výlev, ale cokoliv v něm bude jsme už určitě někde četli. (Mám totiž pocit že máš ty svoje proslovy uložený někde v notepadu a jen tam změníš pár vět aby to vypadalo jinak.)


      Kotel - "Aviatik a Vojta dostavali pravidelne bany uz driv. Vetsinou sa blby kecy"


      Ban jsem tu měl jednou, asi na den. To znamená, že jsem tu pravidelně banován nebyl.


      Britny - "Takže jen tak by to určitě nedělali. Jako šli na to špatnou cestou, skrz kotelnu, která vlastně patří Kotlovi no, ale třeba už delší dobu tu zaznamenávám, že "nižší post" něco poví a "vyšší post" mu začne vyhrožovat, nebo ho nějak urážet apod."


      Napsala jsi to trochu nesrozumitelně, ale v podstatě máš pravdu. Od začátku se neřeší nic jiného než já s Aviatikem, ale aby se někdo třeba jen pozastavil nad vznikem celé aféry, to ne.


      Hajjas - "zamieta sa!
      je to obyčajný dmnt.
      ak má byť podpora v admin tíme, tak už len kvôli matisovi tu nemá Vojta čo robiť!!!


      ak dostane ub, ja ho zase zabanujem"


      Ty jsi mě chtěl zabanovat už když jsem ti na gatheru napsal, jestli tě nestudí koule od ducku. Nejenže pořádně nevíš, co se stalo, ale jsi ještě k tomu neskutečně zaujatý.


      Jolo - "Preco by mal ako dostat ub? Nechapem, ze o tom vobec uvazujete."


      Protože mi přišlo zvláštní náhlé zabanování na CS serveru. Uvažují o tom možná proto, že když se k tomu zpětně ohlíží, přijde jim to unáhlené. Také mi přijde zvláštní, že na foru mám ban přesně na rok, zato do hry jsem obdržel permici.


      dtr - "Vojta nevím co je za člověka"


      Tak já zas nevím co se vyjadřuješ.


      "nevidím důvod tu jednoho z nich nadále snášet."


      Chudáku, je hrozné mě snášet na CS serverech, viď? A to jsem s tebou hrál za celou dobu asi 3x na classicu a jednou gather. (Ale je fakt, že jsi asi hodně trpěl, jinak si to nedovedu vysvětlit.)


      Charon35 - "porobi bordel prakticky na celom portali."


      Z tohoto postu mám poněkud rozporuplné pocity. Když jsem podle tebe udělal bordel na "prakticky celom portali", proč nemá Kotelna adresu www.mccko.cz? Bordel jsem dělal na serveru Minecraftu, nikoliv na celém portále. A kdesi Kotel psal, že Minecraft je jen taková věc na oddech od CSka, že tohle je výhradně CS portál. (Ano, samozřejmě je mi jasné jak to Charon myslel, ale tohle jsou přesně ty maličkosti, které v ostatních utvářejí názor na mě jako na největšího zloducha.)


      bEcause podruhé - "kde su ti, ktori mu na steame pisali, ze ten ban je blbost"


      Na TSku jsem ti napsal, že mi pár lidí z admin teamu mimo Kotelnu řeklo, že ten ban je nemyslný. Nebylo to tak, že mi většina admin teamu na Steamu psala, že ban je blbost. Ty to tak prezentuješ.


      Mr. Hol - Tvůj post je úplně mimo, není třeba za každou cenu cpát svůj názor :)


      "Vyreseno, LOCK!" - Mám pocit, že na toto jsi ještě málo fialový.






      Nakonec bych se rád omluvil těm, kteří si to doopravdy zaslouží. To jsou Matis, Knoxyk, Frisco a hráči Minecraftu, kteří kvůli mně přišli o nějakou práci.


    e: Vojta: Žádný ban předtím jsem nedostal
    Naposledy upraveno Zoyer; 17-05-14 v 17:50.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  7. #22
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    Nepadali v tej dobe aj nejake fail bany cez web?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #23
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Nepadali v tej dobe aj nejake fail bany cez web?
    nie, len nejake UB na forku, ale skus sa opytat Pana Jerryho, ten je tak inteligentny, ze by o tom mohol nieco vediet....
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  9. #24

    Re: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    UB se zamítá, lock

  10. #25

    Odpověď: Re: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    UB se zamítá, lock
    jak zorvna ty muzes rozhodnout o jeho ub ?
    Kvuli tobe ten ban vznikl. Ty a zmbot jste nonstop nadavali aviatikovi jakej je to kokot slovensky atd. ( tzn. rasismus) viz. screen: http://upnisito.cz/images/2014_05/361aviatik1.png ; http://upnisito.cz/images/2014_05/927aviatik2.png
    Potom jednou napsal aviatik neco na cechy v chatboxu a ty jsi ho zabanoval. Proc ? Odkdy se banuje za neco, co sam delas ?
    Vojta byl poslusny dokud se neudalo tohle. Polovina lidi ( mozna i vic ) nevedelo ze se tohle stalo a proto maji vojtu za kretena ktery jen neustale dela problemy kotelne atd., pritom se jen snazil pomoct resit problem spatnou alternativni cestou, tj. nebylo to niceni kotelny 4fun a proto si porad stojim za tim ub.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  11. #26

    Re: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    Že je slovenský kokot jsem mu napsal až po tom, co dojebal turnaj a posral mc server a nadával na čechy a už měl dávno ban, máš to toršku rozházený

    E: Nevšiml jsem si že chce ub do hry, do hry je mi to fuk, ale na forum určitě ne.
    Naposledy upraveno Zoid; 17-05-14 v 21:55.

  12. #27
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Odpověď: Re: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    jak zorvna ty muzes rozhodnout o jeho ub ?
    Kvuli tobe ten ban vznikl. Ty a zmbot jste nonstop nadavali aviatikovi jakej je to kokot slovensky atd. ( tzn. rasismus) viz. screen: http://upnisito.cz/images/2014_05/361aviatik1.png ; http://upnisito.cz/images/2014_05/927aviatik2.png
    Potom jednou napsal aviatik neco na cechy v chatboxu a ty jsi ho zabanoval. Proc ? Odkdy se banuje za neco, co sam delas ?
    Vojta byl poslusny dokud se neudalo tohle. Polovina lidi ( mozna i vic ) nevedelo ze se tohle stalo a proto maji vojtu za kretena ktery jen neustale dela problemy kotelne atd., pritom se jen snazil pomoct resit problem spatnou alternativni cestou, tj. nebylo to niceni kotelny 4fun a proto si porad stojim za tim ub.
    Od Pukyny:

    Citovat Původně založeno Puky
    Od rána mam chuť napísať , to čo Zoyer len som nechcel aby zas niekto tvrdil že žijem v ilúzii alebo že sa snažim priniesť hate. Už tu vlasne ani nehrám , menej chodim na forko. To čo chcem napisať je že mi je jedno či vojta dostane ub , oňho mi nejde.Ide mi o Zodia.Tie screeny čo hodil Zoyer hovoria za všetko.On je príčina toho , čo urobil aviatik.Ale to nikto nehodlá riešiť , prečo sa to stalo.Je to zasrany provokatersky pičus ktory ma imunitu na celej kotelne. On si v pohode može zapnuť na gathery, rozdavať vip. Kotel nebol veľmi rád že? :) Len tak z piči si jedneho dna dal ban Byznisovi, lebo povedal čo si mysli a kotel sa ešte svojho milovaneho zoida zastaval..
    Ešte budeš mať pripomienky za toho pičusa ne? Ti to poviem ešte raz : Si vyjebany pičus , možeš mi kľudne dať aj permu na forko..Aspoň sa to zas ukáže:D
    cya

  13. #28
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    Citovat Původně založeno Eustral!en Zobrazit příspěvky
    Od Pukyny:
    Původně založeno Puky
    Od rána mam chuť napísať , to čo Zoyer len som nechcel aby zas niekto tvrdil že žijem v ilúzii alebo že sa snažim priniesť hate. Už tu vlasne ani nehrám , menej chodim na forko. To čo chcem napisať je že mi je jedno či vojta dostane ub , oňho mi nejde.Ide mi o Zodia.Tie screeny čo hodil Zoyer hovoria za všetko.On je príčina toho , čo urobil aviatik.Ale to nikto nehodlá riešiť , prečo sa to stalo.Je to zasrany provokatersky pičus ktory ma imunitu na celej kotelne. On si v pohode može zapnuť na gathery, rozdavať vip. Kotel nebol veľmi rád že? :) Len tak z piči si jedneho dna dal ban Byznisovi, lebo povedal čo si mysli a kotel sa ešte svojho milovaneho zoida zastaval..
    Ešte budeš mať pripomienky za toho pičusa ne? Ti to poviem ešte raz : Si vyjebany pičus , možeš mi kľudne dať aj permu na forko..Aspoň sa to zas ukáže:D
    cya
    ze to prave ty pises, nechapem co ty to teraz riesis, a este nadavas jak nejaky hovado...ak mas problem so Zoidom, tak si piste PMky... si mimo tema
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  14. #29

    Re: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    Ze to napise zrovna puky :D

  15. #30
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: [VOJTA1211]Vojta1211 --> because

    Neviem co sa tu vobec riesi. Nehovorte mi, ze doteraz tu od banu vobec nehral... zas len divadielko pre pobavenie debilov a rozhadanie adminov.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •