Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Jak se stat adminem?

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Jak se stat adminem?

    Citovat Původně založeno gfg Zobrazit příspěvky
    Dobre zemi tak neska sa vidíme na serveri a čakám že mi ukážeš nejakú adminovu stavbu (dom alebo nejakú záhradku) čo staval BEZ creativu.. bujak má tež stronghold a je pre hráčov zakázný..mi nehovor že to postavil v survivale.. -_-
    Stronghold najdeš, ten nepostavíš. Celé moje panství je stavěno bez creativu.

    Citovat Původně založeno gfg Zobrazit příspěvky
    Mhmm bujak zaujímavé.. tak mi ukáž jedinú adminovu stavbu kerú staval bez creativu.. a este ty sa tu robíš na neviniatko a pritom si zakázal prístup hráčom do strongholdu.. ked odtál potrebujem veci čo mám robit? Napíšem volakemu adminovy že či by mi stým nepomohol a ešte dostanem aj vyp******né že žiadam volačo od admina.. ozaj česť výnimkám ale ty medzi ne nepatríš..
    To že ti admin nepomohl, záleží taky na tvém přístupu, pokud budeš spamovat chat, tak se nediv že ti nepomůže. Všichni admini jsou ochotní ti pomáhat, ale nezapomeň, že to jsou taky lidi a občas nemají náladu druhým ukazovat jak se dělá reska.

    Citovat Původně založeno gfg Zobrazit příspěvky
    Zemi bol si jediný admin kerý za néčo stál ale vidím že si len další fejker.. načo okrem toho je admin?? Ešte aj ked hrac nečo potrebuje musí to napísat na fórum a ešte čakat než sa admini zobudzá že aha já som vlastne admin.. móžte sa hambit a dúfam že sa trochu spamatáte..
    Vidím, že si na serveru krátkou chvíli, když si píšeš, že Zemi je jediný dobrý admin (ptřitom tu je od Nového roku). Jak jsem zmínil o citaci výš, tak hráčům pomáháme a vycházímě vstříc. "Ešte aj ked hrac nečo potrebuje musí to napísat na fórum" toto je upná kravina, nebudu to ani rozebírat
    Naposledy upraveno AlternativníPravda; 03-06-14 v 08:16.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Jak se stat adminem?

    Citovat Původně založeno Knox Zobrazit příspěvky
    Stronghold najdeš, ten nepostavíš. Celé moje panství je stavěno bez creativu.



    To že ti admin nepomohl, záleží taky na tvém přístupu, pokud budeš spamovat chat, tak se nediv že ti nepomůže. Všichni admini jsou ochotní ti pomáhat, ale nezapomeň, že to jsou taky lidi a občas nemají náladu druhým ukazovat jak se dělá reska.



    Vidím, že si na serveru krátkou chvíli, když si píšeš, že Zemi je jediný dobrý admin (ptřitom tu je od Nového roku). Jak jsem zmínil o citaci výš, tak hráčům pomáháme a vycházímě vstříc. "Ešte aj ked hrac nečo potrebuje musí to napísat na fórum" toto je upná kravina, nebudu to ani rozebírat

    Ze nic nerobim. Pridem na server. Chcem otvorit event Maps 2 a cely griefnuty. Asi 15 staky glowstonu a 15 quartzu. Staval som to 4 hodiny. Pozriem kto to bol a co nevidim? Hrac gfg a Walter_white a boly na serveru. Permu som nedal maju stastie ale mate 2 dny na vratenie 20 stakov quatzu a glowstonu. Rezidenciu som nemal aby to hraci nehraly skor ako to je dokoncene.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Jak se stat adminem?

    Přišel sis žádat o práva, ale místo toho tady každýho pyskuješ a čekáš že něco dostaneš? S takovymhle přístupem dostaneš tak akorát pár facek.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  4. #19
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857

    Odpověď: Odpov

    Citovat Původně založeno infi Zobrazit příspěvky
    Od koho?
    Od houpacího koníka.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mocho
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    204

    Odpověď: Jak se stat adminem?

    Citovat Původně založeno gfg Zobrazit příspěvky
    Mhmm bujak zaujímavé.. tak mi ukáž jedinú adminovu stavbu kerú staval bez creativu.. a este ty sa tu robíš na neviniatko a pritom si zakázal prístup hráčom do strongholdu.. ked odtál potrebujem veci čo mám robit? Napíšem volakemu adminovy že či by mi stým nepomohol a ešte dostanem aj vyp******né že žiadam volačo od admina.. ozaj česť výnimkám ale ty medzi ne nepatríš..
    Pokud vím tak sem stavěl 3 stavby s Bujakem. Viz -> Enderfarma, Slime a část Eventu.

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Jak se stat adminem?

    Uz to je vybavené. Môžete LOCK


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: Jak se stat adminem?

    Citovat Původně založeno dzeki269 Zobrazit příspěvky
    Uz to je vybavené. Môžete LOCK
    Ok.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •