Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: Spuntik :-* / *laskyn* (WH) --> FizzyBubble

  1. #16
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Spuntik :-* (jiny hrac) --> Mr.Vikernes

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Je divné, že sis najednou přišel požádat o UB, když po celou dobu hraješ pod ID VALVE_0:0:19032910. Takže možná je na tom kus pravdy, co psal Eidam, že si byl jen na jiném PC, jinak by si mohl hrát dál ne? Či obcházíš?
    ale ziadal uz > http://csko.cz/forum/showthread.php?...st-Mr-Vikernes
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  2. #17
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43
    To nejsem já, nevím, co je na tom k nepochopení :). Ale ok, prostě koupim hru :).

    a někdo to musel předělat, protože ban jsem dostal po té, co si stěžoval hráč Eidam.

    Není možné, abych hrát celou dobu pod jiným ID a pak najednou,když si podá Eidam stížnost, mi tam naskočí ID cheatera. To není možně.

    Ban už nemám, nevím, jak je to možné, ale už se znova můžu připojit na server.
    Toto jsem trochu nepochopil, doufám, že mi nedáte ban za obcházení, protože já doopravdy neobcházím a už mi to zase de. Toto doopravdy nechápu. (Jestli je nějaká možnost, jak vám dokázat, že hraju na svém a neobcházím, tak mi jí prosím řekněte, docela sem se vystrašil, když sem ráno viděl ten ban, teď už ho nemám, tak nechci dostat další)
    Koukl sem se do konzole, abych se podíval, jestli tam mám doopravdy stejné ID jako haker a vylezlo na mě tohle, tak snad je to zase krůček k tomu, abych vám dokázal, že neobcházím. Momentálně mi jde hlavně o čest, protože já nikdy necheatoval a nechci, aby si to někdo myslel.
    #11 "*laskyn*" 541 VALVE_0:0:19032910 0 03:33 32
    Naposledy upraveno hofy; 01-06-14 v 14:10. Důvod: používej "upravit" - sloučeno

  3. #18
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Spuntik :-* (jiny hrac) --> Mr.Vikernes

    To je záhada...že se ti jen tak z ničeho nic změní ID a zase můžeš hrát .. poslyš neděláš si z nás tak trochu prdel ?

  4. #19
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43

    Odpověď: Spuntik :-* (jiny hrac) --> Mr.Vikernes

    ano dělám, pardón :( , už se to víckrát nestane :(

  5. #20
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43

    Odpověď: Spuntik :-* (jiny hrac) --> Mr.Vikernes

    Fizzy odendej ten ban, nemas důkaz, že bych obcházel. To, že se to jednou buglo a ukázalo mi to jiné ID než moje není můj problém a není to důkaz. Stabilně hraju pod jinym ID.Demo, že bych měl WH taktéž nemáš, takže odendej okamžitě ten ban :) .Jediné vysvětlení, které mám je to, že ban dostal bratr, který hraje na svém počítači, jsme všichni v jedné síti, takže máme stejnou IP u všech počítačů, i když si nejsem vědom, že by on dřív někdy hrál csko, ale i to se může stát. čekám na tvoje vyjádření, Fizzy.

  6. #21

    Odpověď: Spuntik :-* (jiny hrac) --> Mr.Vikernes

    totou zadosti o ub jsi jen dokazal to, ze fakt obchazis. pomuze jen originalka. wh se potvrdilo zde:http://csko.cz/forum/showthread.php?...st-Mr-Vikernes
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  7. #22
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Spuntik :-* (jiny hrac) --> Mr.Vikernes

    Takže uživatel Špuntík byl registrován na ten to email (zdenek.sery@email.cz) tak jsme bádal a od nejmenovaného člověka jsme dostal tvůj skype se jménem Zdeněk Šerý je to náhoda ?

  8. #23
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43

    Odpověď: Spuntik :-* (jiny hrac) --> Mr.Vikernes

    Zoyere ty neumíš číst?
    Vikernesi můj skype je laskynboy, kde jsem se vždycky jmenoval Zđeněk, nikdy sem zde nebyl pojmenovaný jako Zdeněk Šerý :), to, že má někdo stejné křestní jméno jako já bereš jako důvod pro perma ban? Ty si ze mě asi musíš dělat srandu :) .
    A já sem ještě pořád neviděl ten hlavní důkaz, za který mám perma, vytahujete tu sračky, které nemáte podložené, ale zatím žádný přímý důkaz jsem neviděl, tak ukažte vaše kabrňáctví a konečně mi vytaste něco, podle čeho mi teď Fizzy dal perma za obcházení :) .
    Naposledy upraveno laskyn; 01-06-14 v 14:25.

  9. #24

    Odpověď: Spuntik :-* (jiny hrac) --> Mr.Vikernes

    tota zadost je dostacujici dukaz na to, ze obchazis. ban je opravneny. nevim co na tom porad nechapes.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  10. #25
    Nováček Avatar uživatele laskyn
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    43

    Odpověď: Spuntik :-* (jiny hrac) --> Mr.Vikernes

    šašek, kterému nic nevysvětlíš :) .

  11. #26

    Odpověď: Spuntik :-* / *laskyn* (WH) --> FizzyBubble

    a co doprdele vysvetlovat ? podal si zadost o ub kde pises ze mas [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1762364259
    a zaroven na tvou ip hraje nejaky hrac kterej pouziva tve jmeno (tudiz ty) a jen jinci valve id.
    toto je jako dukaz uplne dostacujici.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  12. #27
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Spuntik :-* (jiny hrac) --> Mr.Vikernes

    Citovat Původně založeno laskyn Zobrazit příspěvky
    Fizzy odendej ten ban, nemas důkaz, že bych obcházel. To, že se to jednou buglo a ukázalo mi to jiné ID než moje není můj problém a není to důkaz. Stabilně hraju pod jinym ID.Demo, že bych měl WH taktéž nemáš, takže odendej okamžitě ten ban :) .Jediné vysvětlení, které mám je to, že ban dostal bratr, který hraje na svém počítači, jsme všichni v jedné síti, takže máme stejnou IP u všech počítačů, i když si nejsem vědom, že by on dřív někdy hrál csko, ale i to se může stát. čekám na tvoje vyjádření, Fizzy.
    Mě stouplo EGO a tobě se zprůhlednily stěny.... Já myslím, že jsme si "QVIT". Důvod ti moji kolegové oznámili. Pokud ještě chceš hrát, pomůže ti jen originální hra.

    Myslím, že můžete LOCK....
    Naposledy upraveno FizzyBubble; 01-06-14 v 19:56.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •