Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 124

Téma: Nový Item - Platinová Vesta

  1. #31

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Chvilu jsem commando hrál, za pár dní jsem si udělal lv větší jak 50. Pak mě to přestalo bavit. Teď hraju za snipera a musím říct, že je to opravdu výzva :D. Díky bohu, že má ten sniper glock.
    Jasné že za snipera je to výzva ísť ho hrať, pretože nemá tú možnosť, ako item awp sniper, že zabije hráča na ranu. Každý si to awp radšej dropne, a ked ho má ide za comm... A vlastne tu som už narazil na to, že comm má vlastne 3 možnosti ako zabiť hráča na 1 ranu. Awp sniprom ako itemom a knifom. + má ešte 2 ďalšie pištolky, kde može mať fartku. Je naozaj príliš veľa možností u komanda, ako zabiť súpera...

  2. #32
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Hlavne že chcete všetci anti vesty proti comm, ale zoberte si zase že ako vy hráte za iné classy... napríklad Busox za medica je ,,neporaziteľný" každého killuje, a potom ho dá nejaký komandant a hneď chce anti vestu, proste smiešne čo tu riešite :) Sa zamyslite nad tým čo bude keď kotel pridá anti vestu, alebo zníži DMG, čo bude potom ten comm? comm proti sapperovi nemá šancu na knife, pridá sa vesta, nedá už nikdy sappera, ledva k nemu dobehne... a teraz ma tu zhejtujte za to že hrám za comm a viem aké to je hrať proti sapperovi a iným classam.

    Ale zase nebolo by zlé pridať anti vestu proti comm, keby to bol obranný item tak by iné classy nemohli mať AWP snipera, alebo Notes :) takže z druhej stránky to je dobrá vec :) stačí zobrať platinky :) poprípadne titanky alebo pluky vo väčšom lv keď bude INT, bude sa hrať tak isto ako sa hralo :)
    Naposledy upraveno Pantex; 07-06-14 v 19:31.

  3. #33

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Navrhuju snížit kondici commandovi o 20, přidat šanci zabití nožem 50%, přidat vestu proti zabití nožem + vestu proti slowdownu. Hrát za commanda bude zase alespon výzva.

  4. #34

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Graku a Pantexe odvezou ne?:DDDDDD neblazni:DDDDDDuz tak si ho vydupal aby byl op to bys mu uskodil moc mel bys ho na svedomi:DDDDD

  5. #35

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    vyjádřím se k tomu i já. Já co hraju převážně sračky co maj slowdown tak mi Commanda vubec nevaděj. Přijde mi že to je jedina classa co má šanci proti nalevlenejm šikulum s notesama. (Proto je asi BusoX naštvanej že si nemuže běhat a davat si 10 lidi naraz. jak je zvyklej když tam comanda nejsou) Ale zase si myslim že šance že by se dropla vesta je malá , a myslim si že to že tim odstraníš comanda je furt mín užitečný než třeba pětkovej notes. Commanda jsou srajdy , když maj lvl 100+ skoro to nejde zabít ale je to balanc oproti třeba medicum co maj 220 hp , hoděj si lekarnu a držej myš. A maj furt plno. Já jsem teda PROTI
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  6. #36

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Jo wake pac ti vic vadi Busox ktrej ma medica a jelikoz hrajes Fs komanda mas v pici vetsinou takze to nevidis objektivne :)Spis at se sem vyjadrujou hlavne classy bez slowdownu a ty si hraj dal fs nebo protecta se slowdownem:)

  7. #37

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Jeste dodam az Wake budes mit protecta na lepsim levelu nebude ti vadit ani busox a to mi ver 100 naboju ti nevyhealuje a aNI se nehne pac ho zastavis nedej boze kdyz ti padnou titany,pluky ci platiny:) tady se jedna o to ze comando je op oproti trictvrte class:)

  8. #38
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Navrhuju snížit kondici commandovi o 20, přidat šanci zabití nožem 50%, přidat vestu proti zabití nožem + vestu proti slowdownu. Hrát za commanda bude zase alespon výzva.
    to radšej zmažte comm class :D

    Citovat Původně založeno Svaciik Zobrazit příspěvky
    vyjádřím se k tomu i já. Já co hraju převážně sračky co maj slowdown tak mi Commanda vubec nevaděj. Přijde mi že to je jedina classa co má šanci proti nalevlenejm šikulum s notesama. (Proto je asi BusoX naštvanej že si nemuže běhat a davat si 10 lidi naraz. jak je zvyklej když tam comanda nejsou) Ale zase si myslim že šance že by se dropla vesta je malá , a myslim si že to že tim odstraníš comanda je furt mín užitečný než třeba pětkovej notes. Commanda jsou srajdy , když maj lvl 100+ skoro to nejde zabít ale je to balanc oproti třeba medicum co maj 220 hp , hoděj si lekarnu a držej myš. A maj furt plno. Já jsem teda PROTI
    Konečne normálny rozumný človek, ktorý tomu chápe :) a nepíše sračky ako ostatný :P

  9. #39

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    EE Pante stimto nesouhlasim Busox ma velky level a jak sem rekl kdyby stretl protecta s podobnym levelem a nebo platinama atd ani lekarna mu nepomuze.A prestan rikat ze ostatni pisou sracky ty nikdy nebudes mit objektivni nazor pac za to hrajes a libi se ti davat za kolo po 5-10 lidech nevim proc to busovy vycitate proti nemu je obrana proti komandu ne prestan si tu mlejt to svoje pac sou to kraviny a zacni bejt ferovej k ostatnim hracum radsi to tu budes hazet na buse a souhlasit jak je op nez aby sis schodil komando je to sobecke od tebe.

  10. #40
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    27

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Som za tú "platinovú vestu" aspoň to nebude také ez za commanda

  11. #41

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno ***Nocturm*** Zobrazit příspěvky
    Jo wake pac ti vic vadi Busox ktrej ma medica a jelikoz hrajes Fs komanda mas v pici vetsinou takze to nevidis objektivne :)Spis at se sem vyjadrujou hlavne classy bez slowdownu a ty si hraj dal fs nebo protecta se slowdownem:)
    Ahá , takže muj command lvl 114 se udělal sám. Naopak ja to beru scela objektivně. Lvl 5 commando NIKDY nemuze zabit busoxe , a kort ne kdyz bude mit nejakou tuhle supr vesticku. To je proste bullshit. Naopak vy všichni mluvíte o commandech lvl 90+ . Ale lvli 15 co to začínaj a jsou radi za každej kill vam sou u prdele ;) Prostě ta vesta je sračka na entou.
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  12. #42

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno Svaciik Zobrazit příspěvky
    Ahá , takže muj command lvl 114 se udělal sám. Naopak ja to beru scela objektivně. Lvl 5 commando NIKDY nemuze zabit busoxe , a kort ne kdyz bude mit nejakou tuhle supr vesticku. To je proste bullshit. Naopak vy všichni mluvíte o commandech lvl 90+ . Ale lvli 15 co to začínaj a jsou radi za každej kill vam sou u prdele ;) Prostě ta vesta je sračka na entou.
    Aha :D prečo by ma comm lvl 5 nemohol zabit? Pokial hráč za toho commanda hrat vie, a nebeži oprori mne ako bot, a ma napriklad jet modul alebo ninja notes, + este kapitanuv notes, som prenho lahoda. A väčšina comm čaka za rohom kym videm lebo počuva. A nikto sa tu nebavi o commandantoch lvl 90+ pretoze staci full kon a medic je tam .. Daleko. A to ze som nalevelovany? A čo? Spravil som si tie levely sám , a už zachvilu umna medic skonči a ja možem rozmýšlad nad inou classou ktoru začnem. A zasa pojdem takmer od znovu. A asi začnem sappera, nechbude sranda. A tam je aspo ten slowdown.

  13. #43

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno Busox4ever Zobrazit příspěvky
    Aha :D prečo by ma comm lvl 5 nemohol zabit? Pokial hráč za toho commanda hrat vie, a nebeži oprori mne ako bot, a ma napriklad jet modul alebo ninja notes, + este kapitanuv notes, som prenho lahoda. A väčšina comm čaka za rohom kym videm lebo počuva. A nikto sa tu nebavi o commandantoch lvl 90+ pretoze staci full kon a medic je tam .. Daleko. A to ze som nalevelovany? A čo? Spravil som si tie levely sám , a už zachvilu umna medic skonči a ja možem rozmýšlad nad inou classou ktoru začnem. A zasa pojdem takmer od znovu. A asi začnem sappera, nechbude sranda. A tam je aspo ten slowdown.
    Ne , ty prostě chceš item co by jedinou classu co ma realnou šanci tě zabít uplně odstranil. A ještě zkus napsat že ne. To že ty tam na hunticu vběhneš do celeho T teamu , hodíš si lekarnu a vykosíš to tam to se ti přehnaný nezdá? Prostě každa classa ma něco a jestli se bude dělat tohle , tak se rovnou muže snížit heal z lekaren , rovnou se muže snižít dmg všech itemů a spellů a celé COD:MW muže jít do prdele. Píšeš tady protože si dropneš notes a titanka ale comandum to je fuk , Commanda sou prostě Assasini co odstraní jednotlivé targety. Tak to prostě je.
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  14. #44

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno Svaciik Zobrazit příspěvky
    Ne , ty prostě chceš item co by jedinou classu co ma realnou šanci tě zabít uplně odstranil. A ještě zkus napsat že ne. To že ty tam na hunticu vběhneš do celeho T teamu , hodíš si lekarnu a vykosíš to tam to se ti přehnaný nezdá? Prostě každa classa ma něco a jestli se bude dělat tohle , tak se rovnou muže snížit heal z lekaren , rovnou se muže snižít dmg všech itemů a spellů a celé COD:MW muže jít do prdele. Píšeš tady protože si dropneš notes a titanka ale comandum to je fuk , Commanda sou prostě Assasini co odstraní jednotlivé targety. Tak to prostě je.
    Ja sa tu ale nechcem bavit len o mne a o tebe. Myslim ze nie som jediny ktoremu komandanti vadia. Sam esso trosku vyssie povedal ze je to dobry napad. Huntic je asi jedina mapa kde je to pre komandantov trosku tazsie. Ale zasa, keby to vies, tak si dropnes auto a jet a vyhodis polku teamu do vzduchu. A nemysli si, ze je to tu cele len o mne. Ty si napisal ze je to jedina classa ktora ma dokaze zabit
    mylis sa :) Cela hra je viac menej o itemoch. A ked to vies, tak ma das. Kazda classa je vo vacsiom lvl takmer neporazitelna s itemami.

  15. #45

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno Busox4ever Zobrazit příspěvky
    Ja sa tu ale nechcem bavit len o mne a o tebe. Myslim ze nie som jediny ktoremu komandanti vadia. Sam esso trosku vyssie povedal ze je to dobry napad. Huntic je asi jedina mapa kde je to pre komandantov trosku tazsie. Ale zasa, keby to vies, tak si dropnes auto a jet a vyhodis polku teamu do vzduchu. A nemysli si, ze je to tu cele len o mne. Ty si napisal ze je to jedina classa ktora ma dokaze zabit
    mylis sa :) Cela hra je viac menej o itemoch. A ked to vies, tak ma das. Kazda classa je vo vacsiom lvl takmer neporazitelna s itemami.
    Aha takže tady 4 lidem co maji lvli 150+ Vadi commanda. A proč? Protože vás jednou seknou a ste mrtví? Bože muj OD TOHO TO COMMANDO JE , JE TO ASSASIN. Pro mě je celej tenhle thread jeden velkem bullshit. Commando se nikdy nezlepšovali , pokaždý se jen nerfovalo a ted to má pokračovat nějakou vestou? Pak zase budeš brečet že ti davaj hodně Miny? Nebo ja fakt nevim.
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •