Strana 5 z 9 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 124

Téma: Nový Item - Platinová Vesta

  1. #61

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno ***Nocturm*** Zobrazit příspěvky
    Jojo vafle dal bych misto capture ktere se vubec nehraje stare cod kamooooooo to byla prdel jojo kotel by nad tim mohl pouvazovat a pokud by mu sem lidi napsaly sve nazory podle toho by se mohl rozhodnout zda to necha ci ne bylo by to super osvezeni pac na dva itemy je to hra jen o itemech:).Dva tabory? Nevim zatim tu byly vsici pro krom tech skilleru Wakeho a Pantexe ale oba hrajou classy ktere je snadne levelit takze jejich nazory akceptuji pac kazdy ma na svuj nazor pravo co neakceptuji u nich ze tu znas delaj lamy pritom sami nejsou vubec o nic lepsi kdyz hrajou classy ktere se leveli sami a ani jeden neudelal classu ktera je necim jako vyzva takze tyto dva uplakanky neresim wake to nedava kvuli bussovy ze ma velkej level a on ne :)tak tu bude hejtovat porad a porAD se strefovat do Buse prijde mi ze se chova jako decko a je mi lito ze to musim rikat o cloveku ktereho sem si oblibil a neco sme spolu zahraly a pobavily se :)
    Ty s tvojí gramatikou někomu říkej děcko. Viděl si mě hrát FS a myslíš si že hraju jen to? Hraju i Sharpa co si myslim ze tak snadnej neni , a nevim proč mi říkaš "Skillere". tohle neni thread o tom kdo je větší borec. Tohle je o totalně zbytečnem itemu kterej si chcete vybrečet.
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  2. #62

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Jeste dodam Wake pokud tu chces furt hejtovat Buse a tim padem se pak strefovat i do me coz ti nedava zadnej duvod tak se snim domluv sejdete se dejte si do drzky zato ze hraje medica a ty ho nedas raketou ale neber si do ust me dekuji rad bych te dal povazoval za csko kamarada:)dekuji za pochopeni.

  3. #63
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Jn.. :D Máš pravdu no.. :D Já to beru jen jako ty normální lidi co mají trochu nadhled a zahleděnce kteří vnímají jen sebe.. :) Ať se jedná o to že hrají lehké class nebo tu brečí že někdo má větší lvl.. :) Koukají jen na sebe a ne na ostatní hráče a celkově na hratelnost.. :) A to s tím serverem by bylo bájo.. <333 Oldschool COD.. :DD Zase bych se u toho bavil jako dřív a nehrál bych to jen z nudy.. :D

  4. #64

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno ***Nocturm*** Zobrazit příspěvky
    Jeste dodam Wake pokud tu chces furt hejtovat Buse a tim padem se pak strefovat i do me coz ti nedava zadnej duvod tak se snim domluv sejdete se dejte si do drzky zato ze hraje medica a ty ho nedas raketou ale neber si do ust me dekuji rad bych te dal povazoval za csko kamarada:)dekuji za pochopeni.
    Opravdu nemam za potřebí míchat csko a realife , mě od začatku jen přijde že tenhle navrh tu je jen protože že busoxovi se nelíbí když ho někdo dává na ránu. Pak si do mě začal šít ty že davam jen raketkama tak sem hnusnej taky. Pro mě je prostě commando balanced , vyjadřil sem se k tomu a ty si hned začal že muj nazor je špatnej a tenhle shit. já se tu nechci hádat. Prostě jsem PROTI a tečka. :) Už sem psát nebudu.
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  5. #65

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Ani me se to nelibi wake abych mel na infernu mega zasobnik s m4kou system mi napsal ze sem do nej trefil 20 ran a on si stejne ke me dobehl dal me knifem a jeste pak zabil dalsi tri to mi jako normalni neprijde kdyz m4ka s kalasnikovem je brana v csku za nejsilnejsi zbrane me je jedno zda kotel prida vestu nebo ne ale komando nerf potrebuje tak to proste je bud at daj vestu nebo mu seberou razantne obranu ci hp ale razantne ne aby si ta class behala po mape a naco se podivala to bylo mrtvy at je to level 1 nebo 200 fer play hochu fer play se tomu rika chodim se tam odreagovat a ne se vztekat pokazde na mape ze z 20 killu co mi daj jich mi da 19 naboostovane komando a ja proti nemu mohu hrat jak chci a stejne to nepomuze nedej boze kdyz ma notes nebo kevlar:)

  6. #66

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno Svaciik Zobrazit příspěvky
    Opravdu nemam za potřebí míchat csko a realife , mě od začatku jen přijde že tenhle navrh tu je jen protože že busoxovi se nelíbí když ho někdo dává na ránu. Pak si do mě začal šít ty že davam jen raketkama tak sem hnusnej taky. Pro mě je prostě commando balanced , vyjadřil sem se k tomu a ty si hned začal že muj nazor je špatnej a tenhle shit. já se tu nechci hádat. Prostě jsem PROTI a tečka. :) Už sem psát nebudu.
    Naozaj je podla teba commando vyvážene? Keď može mať awp snipra, ktorý zabíja na ranu, knife ktorý zabíja na ranu, má 2x pištolku, kde može použiť fartku a zabije na ranu, je najrýchlejší na servery, kde už rushera oslabili, odvod si jeho poverenie už len z názvu, má glocka, kde ma slowdown. Naozaj ti to príde vyvážené oproti takému rusherovi, ktorý nemá žiadnu výhodu, okrem posraných 10nábojov v dgl?

  7. #67

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno Busox4ever Zobrazit příspěvky
    Naozaj je podla teba commando vyvážene? Keď može mať awp snipra, ktorý zabíja na ranu, knife ktorý zabíja na ranu, má 2x pištolku, kde može použiť fartku a zabije na ranu, je najrýchlejší na servery, kde už rushera oslabili, odvod si jeho poverenie už len z názvu, má glocka, kde ma slowdown. Naozaj ti to príde vyvážené oproti takému rusherovi, ktorý nemá žiadnu výhodu, okrem posraných 10nábojov v dgl?
    Ano a stačí jeden posranej slowdown a commando je down. to že muže mít awp . ta šance že to dropneš neni zrovna vysoká to samé s fart.
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  8. #68

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno Svaciik Zobrazit příspěvky
    Ano a stačí jeden posranej slowdown a commando je down. to že muže mít awp . ta šance že to dropneš neni zrovna vysoká to samé s fart.
    Však áno, keď zabiješ pár ludí za mapu, jasné že nedropneš nič poriadne. Fartka funguje až moc dobre. A slowdown má možno 1/3 z all class, a aj to sú rýchlopalky. A na rushera asi nič poriadne povedať nevieš však? Asi len to, že je OP, ako to povie asi každý, aj to usúdiš len z toho že to povedali ostatný.

  9. #69
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    30

    Re: Nový Item - Platinová Vesta

    Něco podobného jsem psal v sekci Itemy:

    A nemohlo by jse z5 na COD šoupnou nano vesta? nebo něco proti čemu bude obrana na autodestrukci a knife od comanda? Nebo nějaký item třeba Parry armor-comanda pusobí noži normal dmg a přidat na s.w.a.t štít odolnost protí AD?

  10. #70
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    50

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno ***Nocturm*** Zobrazit příspěvky
    Piko nevim co Sionek huli ale jeto silnej matros jako svina asi nechces se podelit ?:DDDDNevim na cod sem te jeste nevidel abych rekl pravdu takze nevim jestli ty zrovna dotoho mas co mluvit zda se mi ye i kdyz tam mozna hrajes hrrajes tedy comanda pac zas obhajujes jen tuto class zakazal bych komandum se vubec vyjadrovat k ostatnim klasam pac melou jen hovna a nic vic jern aby oni zustaly op.
    Jenže já občas hraju i rusher a občas se mi povede commandovi sundat nts s deaglem neni to zas tak težké.

  11. #71
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    50

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pokud je nejaka class silnejsi nez vsechny ostatni, tak se jednoduse upravi ta classa. Tady nema vyznam pridavat nejakou vestu, protoze by ji musel mit kazdy. Snizim damage a uvidi se. Server upravuju na zaklade reakci hracu, protoze tam nehraju. Jestli to mam upravovat nahodne, tak to bude spis horsi.
    Když stim snížení dmg myslíš, že někoho nedáme na 1 ranu commandem tak commando ztratí uplně smysl, protože už teď má problemy kvůli kidům s FS..

  12. #72
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno Busox4ever Zobrazit příspěvky
    Však áno, keď zabiješ pár ludí za mapu, jasné že nedropneš nič poriadne. Fartka funguje až moc dobre. A slowdown má možno 1/3 z all class, a aj to sú rýchlopalky. A na rushera asi nič poriadne povedať nevieš však? Asi len to, že je OP, ako to povie asi každý, aj to usúdiš len z toho že to povedali ostatný.
    Vážně Busoxi??? Píšeš o rusherovi jako o úplné chudince, ale asi si zapomněl, když jsi za něj hrál a měl jsi lvl kolem 150. To rusher neměl ještě sníženou kondici a dmg a mého medica s full hp 240 a obranou si dával za rushera na m3 na 1 ránu a to i do paže a nebo trupu a žádné hlavy ... Neříkej, že na to si zapomněl, nebo si radši nechceš vzpomenout?

    Jinak co se týče comand, já už je neřeším, dřív sem je řešil, protože jsem hrál jen 1 classu, teď už mě jsou fuk, když hraje proti mě někdo s velkým levelem a classou typu protector, sap atd. vemu medica, když přijde na serveru comando proti mě, třeba hráč Happyhyppo, vemu FS, protože za medica bych ho snadno nezastavil pokud není 30 metrů vzdálenost.

    A co se týče Busoxova medica, tak wake nevím nad čím se rozčiluješ, když nemůžeš se svým Fs dát jeho medica tak vem jinou. Já taky většinou proti němu beru comanda, protože u něj mám šanci ho trefit knifem na ránu, ale pokud bude ta vesta ;)

    Jinak s asgarokem a dalšíma musím souhlasit a rád bych i já uvítal server se starým cod, když se přecházelo na 2 itemy už tehdy jsem psal, že to bude zlo.
    S 1 itemem to bylo zajímavější a lepší souboje, musel sis vybral zda budeš mít notes, ale útok dost slabej, nebo mít off item typu platin, ale zase mít holej zadek co se obrany týče.
    Souboje 1 na 1 byli i na pár zásobníků a ne jako teď, kdy zbouráš 3 lidi za sebou na 1 zásobník :D
    Sice špicla sem nemusel, ale dával tomu zajímavější nádech, když jsi musel hlídat radar, jestli tam je ta tečka hráč či nepřítel :) Ale ten instant kill granatu co měl jsem nemusel :D
    Jo byli to dobré časy, když z 16 lidí na serveru měli max 2 hráči nějaké náboje a muselo se zabíjet i na 10 ran a více z silných zbraní, teď každej druhej pluky a platiny a kdo nemá full obranu, kevlar a hp tak moc nevydrží.

    BTW asgaroku, jsem zvědav jestli mě taky napíšeš, že jsem si nezkusil těžší classy, když jsi některé kvůli tomu kritizoval v příspěvcích minulých. :)
    Naposledy upraveno shootradar; 09-06-14 v 13:25.

  13. #73
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    No aby se tu aspoň někdo vyjádřil k tématu :D

    Vesta proti commandu? Tak nějaké snížení možná např. né 800 dmg ale třeba 140, což by znamenalo že by si commando muselo dát "2 kolečka" to by mohlo zvíšit oběti šanci něak to vyoslit. ALE Ono ale úplně stačí chytit dobrý item (PL 30-32, PN, TIT) trefit se 2x - 4x do hlavy a comm nemá žádnou šanci... proč tedy přidávat item kvůli kterému se COD server rozdělil na 2 tábory?

  14. #74

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    K Radarovy natebe poukazovat nebudu u me si solidni hrac a naexpil si tezsi klass na max neni duvod se dotebe strefovat od toho sou tu jini adepti.Stare Cod bylo bomba a spicla bych bral hned klidne at nema granat naco k hovnu nepotrebuju ale uz jen pro tu prdel bych ho tam vratil aby si hraci ten zadek museli hlidat rozhodne bych misto capture kde behaj jen boti dal stare Cod at se kazdej rozhodne jestli chce zvysovat skill a trochu u te hry premyslet nebo jen mit kliku na dva itemy ktere delaj ted ty ˇˇopˇˇ hrace a mysli si jak sou uzasny a skilled kdyz sou tam hraci napr. ja kteri sou radi za naboje nebo notes jednou za 5 map ono te to pak moc nebavi kdyz tam sou pice ktery daj zezacatku dva killy a hned maj itemy a ty dropujes celou mapu jak kokot a hovno ztoho JA CHCU STARY COD kde to bylo aspon o nejakem skillu ne co je ted ze je to jen o itemech a kdyz je nemas nezahrajes si kvalitne:)
    Naposledy upraveno ***Nocturm***; 09-06-14 v 14:42.

  15. #75
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Přesně.. Jsem PRO staré cod místo capture.. :) Namachrované děti kterým padají ty nej itemy ať si hrají tam.. :) Kvalitnější hráči co chtějí hrát jak za starých časů budou tam.. :))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •