Zobrazit výsledek ankety: Chcete AIM,FY COD místo base?

Hlasující
21. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano

    8 38.10%
  • Ano,ale o 25% menší přísun xp

    3 14.29%
  • Ano,ale o 50% menší přísun xp

    1 4.76%
  • Ne

    9 42.86%
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: COD s fy a aim mapami

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    30

    COD s fy a aim mapami

    Zdravím jelikoš delší dobu pozoruju že COD s vlajkama je více méně nekaktivní hrajou tam jen boti tak co z toho serveru udělatFY a AIM COD kde budou jenom AIM a FY mapy? A z předchozích serveru je odebrat z COD a COD2. S Maximalním počtem hráču cca pro 16.

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele Kebabko
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    nadporucik
    Příspěvky
    330

    Odpověď: COD s fy a aim mapami

    pekny napad , ale ja by som z toho vlajkoveho cod serveru spravil cod mw 3 [only huntic map ] ten by bol plny cely tyzden 24 hodin v kuse :D 100% do toho vkladam

  3. #3

    Odpověď: COD s fy a aim mapami

    Mě napadlo dat pryč ty vlajky a prostě to pojmenovat COD:MW DM..... já bych tam určo chodil.
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  4. #4

    Odpověď: COD s fy a aim mapami

    Dobry napad. Pretoze poobede sa na cod1 a cod2 skoro nikdy nehraju fy a aim mapy. A ak sa ta mapa predsa len zacne hrat, hned sa tam pripoji 800 500 ludi a mapa sa hned meni. O tie mapy je dost velky zaujem, a hraju sa len v noci alebo skoro rano...

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele lynx
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    163

    Odpověď: COD s fy a aim mapami

    no busox to napisal tak ako to je... rozhodne by som to uvital a myslim ze aj mnoho dalsich. Bolo by to imho nonstop full (a rozhodne aj alternativa s hunticom).
    If I tell you I'm good, you would probably think I'm boasting. If I tell you I'm no good, you know I'm lying.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: COD s fy a aim mapami

    Citovat Původně založeno lynx Zobrazit příspěvky
    no busox to napisal tak ako to je... rozhodne by som to uvital a myslim ze aj mnoho dalsich. Bolo by to imho nonstop full (a rozhodne aj alternativa s hunticom).
    A někteří by se tam dost rychle expili, protože na těhle malých mapách to jde rychle ale co ... mě je to jedno, já bych tam nehrál, fy mapy nemusím ale jinačím by to mohlo vyhovovat ;)

  7. #7

    Odpověď: COD s fy a aim mapami

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    A někteří by se tam dost rychle expili, protože na těhle malých mapách to jde rychle ale co ... mě je to jedno, já bych tam nehrál, fy mapy nemusím ale jinačím by to mohlo vyhovovat ;)
    Tak ano, expi to rychlo, to mas pravdu, no nadruhej strane sa nehladame ked sme posledny ako vlk a zajac po velkej mape a behame stale dookola.. No musis uznat ze napad je to dobry.

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: COD s fy a aim mapami

    Citovat Původně založeno Busox4ever Zobrazit příspěvky
    Tak ano, expi to rychlo, to mas pravdu, no nadruhej strane sa nehladame ked sme posledny ako vlk a zajac po velkej mape a behame stale dookola.. No musis uznat ze napad je to dobry.
    Je to opravdu velmi zajímavej nápad to uznávám ;)

  9. #9
    Rozhodni PROTI popira to cod ktery se prece hraje predevsim kvuli rozmanitosti klass a jejich vybavy aby me nikdo nutil hrat awp nebo na malych trapnych mapach vubeeeeeeeec to at tam da misto capture stare cod uchiti se to vic nez awp a fy mapy hau:)

    Rozhodne PROTI popira to cod ktery se prece hraje predevsim kvuli rozmanitosti klass a jejich vybavy aby me nikdo nutil hrat awp nebo na malych trapnych mapach vubeeeeeeeec to at tam da misto capture stare cod uchyti se to vic nez awp a fy mapy hau:)
    Naposledy upraveno hofy; 10-06-14 v 23:00. Důvod: používej "upravit" - sloučeno

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: COD s fy a aim mapami

    Taky bych byl pro aby se tam dal starý CoD,sice jsem tu d začátku CoD nebyl ale klidně bych si to zahrál :D:D

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele lynx
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    163

    Odpověď: COD s fy a aim mapami

    dajte si anketu.
    If I tell you I'm good, you would probably think I'm boasting. If I tell you I'm no good, you know I'm lying.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    30

    Re: COD s fy a aim mapami

    Anketu jsem teda přidal,mapa jako Huntic by tam byla
    Naposledy upraveno Kaloww; 10-06-14 v 23:10.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: COD s fy a aim mapami

    Já bych z toho udělal normální COD 3. a nebo něco jako tréning - malé mapy, málo expů třeba DM... No ty FY mapy jsou většinou dost na nic a na CODku se hraje max awp_india a fy_piramid jinak už nic moc jiného. Když náhodou na COD vyhraje nějaka FY mapka tak je to dost o ničem... Na COD se hodí velké mapy ty FY jen vzácně. Nebo by to mohlo být COD s šílenými itemy...

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele lynx
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    163

    Odpověď: COD s fy a aim mapami

    "de" a "cs" mapy sa hodia to ok vieme prečo, ale ze mapy "fy" su o ničom? určite hrame na tych istych serveroch? Ak je na jednotke nejaky aztec s 15 ludmi on, a na dvojke je 4-5 ludi so zmenenou mapu na trebars fy_snow, tak max do 5 minut, sa pocet ludi na serveroch obrati, a mapa "fy" sa koli poctu ihned meni... opravte ma ked sa mylim.
    If I tell you I'm good, you would probably think I'm boasting. If I tell you I'm no good, you know I'm lying.

  15. #15

    Odpověď: COD s fy a aim mapami

    Tady jsou problém jenom ty AWP mapy, kde jsi nucen hrát jen s AWP. Ty na COD nepatří. Ostatní fy mapy určitě nechat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •