Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 41

Téma: Vip před jménem

  1. #16
    Nováček Avatar uživatele P4ndaP4nda
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Roztoky
    Příspěvky
    71

    Re: Vip před jménem

    Jestli se do toho můžu zapojit, tak VIP si podle mě lidi kupují, aby podpořili portál, vědí, že jim to na skillu nepřidá.

    Zvýraznit to, že přispívají, je jen kosmetická změna hry a přijde mi to mnohem lepší, než jim dát výhodu, která ji přímo ovlivní (tím spíš se z toho stane ten váš nenáviděný gamesites btw).

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Vip před jménem

    VIP před nickem je v cajku, aspon si to budou lidi kupovat, aby vypadali coolove :D Nejake vyhody to mit musi.

    Nebo udelat VIP skin, na zadech bude mit VIP a tak, prostě pi*ovinky, ktery potesej a neuskodej. A admini tam muzou mit zase ATMYN.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: Vip před jménem

    Přijde mi to zbytečné, ale pokud už byste tam ten nápis VIP chtěli, tak jak píše does.

    Vedle fragů mit kolonku na VIP. Tušim, že to tak je na surfu a dr a asi i jinde ale to nehraju.


    EDIT:
    VIP skiny určitě ne na klasické servery střílecí. Maximálně na fun módy.
    Naposledy upraveno ZeMi7; 16-06-14 v 01:34.

  4. #19

    Odpověď: Vip před jménem

    Souhlasím s abSeiterem, přidala bych speciální modely pro VIP. Nijak to nezasahuje do hry a mně osobně by se to líbilo. Takže tedy jiné modely místo VIP před jménem.

  5. #20
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Vip před jménem

    Admin co je VIP nemůže mít napsáno na zádech, že je admin to pak je adminská anonymita na servrech k ničemu :D Já si kupuju VIP, protože to má dobré výhody na pubu a nějakej dobrej halíř na JB + teda aby měl kotel na uhlí a kotelna, aby šlapala.. Takže určitě si ho nebudu kupovat kvůli tomu, aby každej viděl že u mojeho sexy nicku je napsáno VIP ..

    Tyto výhody co tu má kotel nastavené jsou dobré, protože nějak moc nezvýhodňují hráče co nejsou VIP. Takže co byste jako ještě chtěli..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #21

    Odpověď: Vip před jménem

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Admin co je VIP nemůže mít napsáno na zádech, že je admin to pak je adminská anonymita na servrech k ničemu :D Já si kupuju VIP, protože to má dobré výhody na pubu a nějakej dobrej halíř na JB + teda aby měl kotel na uhlí a kotelna, aby šlapala.. Takže určitě si ho nebudu kupovat kvůli tomu, aby každej viděl že u mojeho sexy nicku je napsáno VIP ..

    Tyto výhody co tu má kotel nastavené jsou dobré, protože nějak moc nezvýhodňují hráče co nejsou VIP. Takže co byste jako ještě chtěli..
    Totoe asi najlepsie, nehat to tak ako to je.

  7. #22
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Vip před jménem

    Tak pridajte tú výhodu a spraví sa menu kde sa bude dať vypinať určité výhody napr vip skin,vip pred nickom a podobné lame idiotiny
    to si posral.

  8. #23

    Odpověď: Vip před jménem

    Ale pochop, ze nikto tu nechce vip menu... neni to tu, nebolo a ani nebude asi.... takto ako to je je to najlepsie.

  9. #24
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: Odpověď: Vip před jménem

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Ale pochop, ze nikto tu nechce vip menu... neni to tu, nebolo a ani nebude asi.... takto ako to je je to najlepsie.
    Tvoj názor.Nehovor za všetkých.Ja osobne proti tomu nič nemám ja sa nesústredím na vip výhody ale na samotnú hru.Vôbec by mi nevadilo keby niekto písal s VIP pred nickom.Aspon pre kotla by to bolo výhodnejšie pretože samotný Tag VIP mu robí reklamu.Hráčov to zaujme a aspon dostanú nejaké informácie ohľadom vip.Ked sa na kotelne objaví táto výhoda nezmení to samotný portál je to uplne normálne neviem prečo niektorí píšu že by to zmenilo portál k horšiemu.Komu sa to nepáči vytvorí sa menu a zostane všetko po starom.Môj názor.

    EDIT: Určite by to chcelo zmenu na kotelne pretože za tie roky sa tu nič nezmenilo.Nemierim na túto výhodu len proste nejaká zmena by sa hodila.

    EDIT2: Mimochodom vôbec nesom prekvapený že kotel súhlasil s tou výhodou ked štatistiky návštevnosti serverov klesajú a hlavne v Zombie sekcii
    Naposledy upraveno mrkvicka; 16-06-14 v 12:20.
    to si posral.

  10. #25
    Profesionální člen Avatar uživatele Kebabko
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    nadporucik
    Příspěvky
    330

    Odpověď: Vip před jménem

    no tak toto je ina blbost zachvilu este bude EVIP MEGA VIP MEGASUPERVIP VIPZA50EUR ULTRAMEGASUPERVIp pred menom .. to kde sme

  11. #26
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    157

    Re: Odpověď: Vip před jménem

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Ale pochop, ze nikto tu nechce vip menu... neni to tu, nebolo a ani nebude asi.... takto ako to je je to najlepsie.
    Mluv za sebe,né za všechny ostatní,kždý má nárok na to,aby projevil svůj názor. To že ty to nechceš neznaméná že to nechcou všeci.

    Citovat Původně založeno Kebabko Zobrazit příspěvky
    no tak toto je ina blbost zachvilu este bude EVIP MEGA VIP MEGASUPERVIP VIPZA50EUR ULTRAMEGASUPERVIp pred menom .. to kde sme
    Kdo ti dopr... cpe nějaké EVIP MEGA VIP MEGASUPERVIP VIPZA50EUR ULTRAMEGASUPERVIp pod nos? Taky se klidni, nic takového tu nepadlo

    Ed.:Komunení rady,tomu není pomoci.
    Naposledy upraveno Airsoft; 16-06-14 v 18:49.

  12. #27
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: Vip před jménem

    VIP pred nickom je podľa mňa nanič..

  13. #28
    Profesionální člen Avatar uživatele Kebabko
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    nadporucik
    Příspěvky
    330

    Odpověď: Re: Odpověď: Vip před jménem

    Citovat Původně založeno Airsoft Zobrazit příspěvky
    Mluv za sebe,né za všechny ostatní,kždý má nárok na to,aby projevil svůj názor. To že ty to nechceš neznaméná že to nechcou všeci.



    Kdo ti dopr... cpe nějaké EVIP MEGA VIP MEGASUPERVIP VIPZA50EUR ULTRAMEGASUPERVIp pod nos? Taky se klidni, nic takového tu nepadlo.
    ty sa tu nesnaz robit na najmudrejsieho prosimta
    nekritizuj kazdeho , a radsej sa vyjadruj k teme

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Vip před jménem

    Anonymita adminov musí ostať, o tom sa nebudeme baviť. Koľkým hráčom som už dal ban len vďaka inému menu (napr. tento ban, tento háč ma poznal z JB + vedel, že mám práva na Aime, len kvôli inému nicku a hláseniu kolegu som ho dostal). Niektorí hráči poznajú adminov zo serverov a len vďaka zmene nicku je možné ich chytiť. Viz. ban hore . Tak by o nás vedeli všetci a cheatovalo by sa tu jedna radosť.


    VIP pred menom je podľa mňa taktiež zbytočné, lebo niektorí jedinci nadávajú hráčom, že nemajú steam. Čo by bolo, keby niekto nemal VIP ? Totálne šialenstvo. (To je len na priblíženie situácie). Osobne by mi to nevadilo, keby bolo pred menom VIP.


    Výhody . Ako písala Britny, výhody sú OK teraz. Keby boli hráči zvýhodnení veľmi, tak by len ubúdali. Napr. na nemenovanom portále, pokiaľ nemáte VIP, nemôžete si kúpiť AWP. Úplná blbosť.
    Podľa mňa o 10 hp naviac pri zabití a padák stačí. Samozrejme výhody na iných serveroch.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  15. #30
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Vip před jménem

    Přesně takhle jsem to lidi myslel.Gaysites ztoho dělat nechci ale aby to mělo takové hezké výhody třeba jiný skin jako tu někdo psal.

    EDIT:Hlavně se tu nehádejte nechtěl jsem vás rozhádat.
    Naposledy upraveno Hauss; 16-06-14 v 17:48. Důvod: Překlep

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •