Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Chladící podložka pod ntb

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Chladící podložka pod ntb

    Čau, potřeboval bych poradit jakou chladící podložku si mám koupit. V tomto druhu zboží jsem úplně vedle, tak jestli má někdo nějaké zkušenosti...

    Parametry:
    Ntb 17", acer travelmate 570g. Bylo mi řečeno kámošem, že čím větší větrák tam bude tím líp, tak pokud je to pravda... .Maximální cena 700Kč s DPH a nejlépe z české Alzy (mám tam slevu).

    Pro větší ilustraci mého stroje přidávám foto spodní strany. Pokud bude potřeba tak dodám popisky, která větrací mřížka k čemu vede. odkaz
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Chladící podložka pod ntb

    Osobne mám trojvetrákovu (tri su lepšie ako len z jedným) značky usbfan som s nou spokojný.odporúčam

  3. #3
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421


    Re: Chladící podložka pod ntb

    Já mám menší obdobu (se 2 větráky) této: http://www.alza.cz/coolermaster-note...er-d196247.htm
    Ten formát se mi celkově líbí: větráky jsou odnímatelné a přimontovatelné po celé ploše podložky, takže se dají nastavit přesně pod mřížky chladičů na ntb. Dál po sundání větráků funguje podložka jako železný obal ve kterém ntb v batohu přepravuju a podložka sama tak nezabírá místo navíc.
    Naposledy upraveno dhaaqu; 25-06-14 v 20:44.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672


    Odpověď: Re: Chladící podložka pod ntb

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Já mám menší obdobu (se 2 větráky) této: http://www.alza.cz/coolermaster-note...er-d196247.htm
    Ten formát se mi celkově líbí: větráky jsou odnímatelné a přimontovatelné po celé ploše podložky, takže se dají nastavit přesně pod mřížky chladičů na ntb. Dál po sundání větráků funguje podložka jako železný obal ve kterém ntb v batohu přepravuju a podložka sama tak nezabírá místo navíc.

    presne tuto chladiacu dosku mam aj ja a nemozem si ju vynachvalit. Plne odporucam.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Chladící podložka pod ntb

    Mě se nechtělo utrácet, tak jsem si ji postavil. Zatím je to jen prototyp - ještě chci přidat další ventilátor, regulátor otáček, vypínací tlačítko a možná integruji i HUB :-D

    Výhodou je nízká cena, možnost stavby "na míru" a hlavně - větráků a podpůrné techniky tam můžu narvat kolik chci...
    Naposledy upraveno Kyblík Hnoje; 26-06-14 v 11:48.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Chladící podložka pod ntb

    Citovat Původně založeno Kyblík Hnoje Zobrazit příspěvky
    Mě se nechtělo utrácet, tak jsem si ji postavil. Zatím je to jen prototyp - ještě chci přidat další ventilátor, regulátor otáček, vypínací tlačítko a možná integruji i HUB :-D

    Výhodou je nízká cena, možnost stavby "na míru" a hlavně - větráků a podpůrné techniky tam můžu narvat kolik chci...
    Bohužel Merkur jsem daroval sousedům.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Chladící podložka pod ntb

    Citovat Původně založeno Kyblík Hnoje Zobrazit příspěvky
    Mě se nechtělo utrácet, tak jsem si ji postavil. Zatím je to jen prototyp - ještě chci přidat další ventilátor, regulátor otáček, vypínací tlačítko a možná integruji i HUB :-D

    Výhodou je nízká cena, možnost stavby "na míru" a hlavně - větráků a podpůrné techniky tam můžu narvat kolik chci...
    S touto stavebnicí jsem si hrál snad 15 let... :D Jinak palec nahoru za kreativitu ;)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: Chladící podložka pod ntb

    jj já taky, stejně jako s Legem :-D Se to musí nějak využít...např. ze stavebnice Seva mám postavený držák na CDéčka :-)

    Ale k tématu: je třeba zohlednit řadu faktorů - budeš notebook s podložkou posouvat nebo přenášet? Jak moc ti bude vadit hluk? Co váha? Napájení? USB a vypínací tlačítko? Počet a poloha ventilátorů, otáčky, spotřeba,...výběr sice je, ale pokud nechceš, stejně jako já, utratit majlant a zároveň z toho vytřískat co nejvíc, tak aby byly splněny všechny požadavky, tak asi bude nejlepší ten merkur :-D

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Chladící podložka pod ntb

    Kdybych ho ještě měl, tak se bych se inspiroval. Mám doma Chevu, ale pochybuju že vydrží...přece jen plast... :D
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  10. #10
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Chladící podložka pod ntb

    Citovat Původně založeno Kyblík Hnoje Zobrazit příspěvky
    Mě se nechtělo utrácet, tak jsem si ji postavil. Zatím je to jen prototyp - ještě chci přidat další ventilátor, regulátor otáček, vypínací tlačítko a možná integruji i HUB :-D

    Výhodou je nízká cena, možnost stavby "na míru" a hlavně - větráků a podpůrné techniky tam můžu narvat kolik chci...
    Můžeš jí střelit Knoxovi do 700,- s DPH :D

  11. #11
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882


    Odpověď: Chladící podložka pod ntb

    domaca vyroba... stalo ma to 5 korun



    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Re: Chladící podložka pod ntb

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Já mám menší obdobu (se 2 větráky) této: http://www.alza.cz/coolermaster-note...er-d196247.htm
    Ten formát se mi celkově líbí: větráky jsou odnímatelné a přimontovatelné po celé ploše podložky, takže se dají nastavit přesně pod mřížky chladičů na ntb. Dál po sundání větráků funguje podložka jako železný obal ve kterém ntb v batohu přepravuju a podložka sama tak nezabírá místo navíc.
    Tak jsem ji dnes poprvé použil a paráda. Místo topení mám teď v pokoji klimatizaci.
    Díky moc za dobrej tip a doufám že budu dlouhodobě spokojený jak ty. Ještě raz díky
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  13. #13


    Odpověď: Chladící podložka pod ntb

    Zamykám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •