Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 33

Téma: Zneužívání práv admina - chodura

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Thumbs down Zneužívání práv admina - chodura

    Zdravím :)

    Je to cca 6 dní co jsem byl já a admin chodura na serveru dust 2 only 2 sami a on se nudil tak mě začal bezdůvodně slapovat.
    Já se mu o to neprosil , aby něco takového dělal a on k tomu žádný duvod neměl .

    Mám tu krátké a výstižné demo na kterém ukazuji tabulku se skorem a mužete si všimnou ,že jediný admin na serveru je on.
    Já vím ,že to byl on ale mám jen dukaz , že je to jediný admin na serveru .

    ZDE DEMO :http://leteckaposta.cz/219696334

    Poté bych si chtěl stěžovat na jeho ignoraci mých hlášení cheaterů. Vždy mu napíšu na steamu (už si mě odstranil z přátel) a on bud ignoruje a nebo napíše "ok" ale nezakročí. Odpojí se a nebo hraje dál , někdy pochybuju o jeho schopnostech admina protože zatím nic víc než slap nedokázal.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Zneužívání práv admina

    Myslis si ze donasanie na adminov ti pomoze dostat prava? hh, preco az po 6tich dnoch hlasis? :) cheatrov mozes hlasit aj cez ! a nie len na steam, chodura tu nieje jediny admin a ani tvoj psik, kebyze mi stale pises tiez si ta odstranim lebo niekedy mam tak malo casu ze si idem proste len zahrat, ked ho mam viac tak rad pomozem pri hlaseniach takze v tomto smere choduru plne chapem :) a vyjadrenie ze pochybujes o jeho schopnostiach a ze nic viac ako slap nedokazal nieje trochu prehnane? Co si dokazal ty? On rozdal 34 perma banov co sa ti moze zdat malo, ale nie kazdy ma na to denne tolko casu ako napriklad ty. A ze ta slapol ked ste boly sami dvaja na servery? No rozhodne odobrat prava a na sibenicu
    Naposledy upraveno Eso./digl; 28-06-14 v 02:16.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: Zneužívání práv admina

    1.Ak ste na servery len 2 tak nejde o rank ani nič podobné preto nevidím dôvod sa sťažovať, keby odíde tak si tam sám a aj tak by si nič nerobil.
    2.Myslím že nieje povinnosťou admina prísť na každé hlásenie ... inak by totiž asi nič iné nerobil. Keby spamuješ aj iným adminom steam tak si ťa odstránia :)

  4. #4

    Odpověď: Re: Zneužívání práv admina

    Citovat Původně založeno Eso.
    Myslis si ze donasanie na adminov ti pomoze dostat prava? hh, preco az po 6tich dnoch hlasis? :)
    ja bych na jeho miste taky cekal na dalsi dukazy/prestupky, takze to ze to hlasi az po 6 dnech nic neznamena

    Citovat Původně založeno Aizen Zobrazit příspěvky
    2.Myslím že nieje povinnosťou admina prísť na každé hlásenie ...
    znovu si precti prvni vetu v poslednim souveti.


    pokud je admin na serveru a je informovan o tom ze tam nekdo cheatuje, tak by to mel proverit. Je mozne ze hrac byl cisty, ale taky je mozne, ze se na to admin vykadil.

    Pockame na vyjadreni admina.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  5. #5

    Re: Odpověď: Re: Zneužívání práv admina

    [/QUOTE]Pockame na vyjadreni admina.[/QUOTE]

    Last Activity 29-05-14 13:07
    riťky a edm

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Zneužívání práv admina - chodura

    Neviděl bych v tom úmysl od Beeho, že bych chtěl chodurovi nějak ublížit. Prostě vidí problém, tak ho hlásí (ikdyž opožděně) nemyslím si, že by mu tohle k právům pomohlo.

    Tohle mi posílal před pár dny, když mi vysvětlil situaci jak to bylo, tak jsem nad tím taky mávl rukou a ani jsem demo nestahoval . . nemyslím si , že by to bylo nějaký zneužívání práv . .byly jste tam ve 2 a on chtěl pouze "pobavit" ikdyž je fakt, že každýmu tohle hraní nemusí bejt zrovna po chuti. Každopádně bylo to od něj uplně zbytečný, to jo . . ale jelikož jste se měli vzajemně na steamu, tak si asi myslel, že ti to zas tolik vadit nebude.

    To s těma hlášením radši nekomentuju, každej admin asi ví, jak to chodí, že ? :D

    E: ale mohl si mu to napsat na serveru, že chceš normálně hrát, 1 v 1 myslím, že by to pochopil. A na slap by se vykašlal.
    Naposledy upraveno Toy; 28-06-14 v 09:40.

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: Odpověď: Re: Zneužívání práv admina

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    znovu si precti prvni vetu v poslednim souveti.
    pokud je admin na serveru a je informovan o tom ze tam nekdo cheatuje, tak by to mel proverit. Je mozne ze hrac byl cisty, ale taky je mozne, ze se na to admin vykadil.
    Pockame na vyjadreni admina.
    Dobre vedieť takže si ťa môžem pridať na steam a spamovať ti tam kým ti z toho nebude zle ? Potom si ma vymažeš presne ako on jeho tak v čom je rozdiel ?

  8. #8
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Zneužívání práv admina - chodura

    Chtel bych nahlasit i Zoyera, dela mi to taky a to je plnej server. Je to nemehlo a lamak, kterej neunese kdyz mu dam hedšot famasem.

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Zneužívání práv admina - chodura

    Eso. není pravda, že tohle dělám kvůli právům,pouze chci podotknout na jeho chování , neočekával ani žádný trest, chápu tě ,že chceš držet s adminem ,ale nemusíš se pokoušet mě shodit ,když nechápeš ani mojí situaci...

    e.: Ani jednou sem žádnýmu adminovi nespamoval na steamu , aby přišel na server , že tam je cheater (a koho mam na steamu z a-teamu muže to potvrdit) + vždy volalm adminy přez funkci "!".
    Naposledy upraveno Bee; 28-06-14 v 11:29.

  10. #10
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Zneužívání práv admina

    Citovat Původně založeno Aizen Zobrazit příspěvky
    Dobre vedieť takže si ťa môžem pridať na steam a spamovať ti tam kým ti z toho nebude zle ? Potom si ma vymažeš presne ako on jeho tak v čom je rozdiel ?
    rozmyslas hlavou nebo prdely? myslis, ze on spamoval faily?
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: Zneužívání práv admina - chodura

    Kto povedal že ja by som spamoval faily len som chcel naznačiť že na to je "!" alebo "/cheater" keby každý píše adminovy na steam tak by nič iné ten admin nerobil a ostatný by nič nerobili.
    Tak neviem kto rozmýšľa "prdely" ?

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Zneužívání práv admina - chodura

    Tady musíš vědět co bereš jako spam ty a co bereme jako spam my :) Já každýmu adminovi napíšu pouze jednou na steamu , což nevím jestli ty považuješ za spam už jen to ,že ti někdo napsal .

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: Zneužívání práv admina - chodura

    To je pekné otázkou ostáva koľko ľudí mu takto za deň môže napísať "jednou na steam".

    E: Rob si ako myslíš tu to zhrniem - táto sťažnosť mi príde smiešna pretože admin nič zlé alebo niečo čo by iný admin nerobil neurobil.
    Naposledy upraveno Aizen; 28-06-14 v 20:12.

  14. #14
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Zneužívání práv admina - chodura

    Citovat Původně založeno Aizen Zobrazit příspěvky
    To je pekné otázkou ostáva koľko ľudí mu takto za deň môže napísať "jednou na steam".

    E: Rob si ako myslíš tu to zhrniem - táto sťažnosť mi príde smiešna pretože admin nič zlé alebo niečo čo by iný admin nerobil neurobil.
    videl si vobec to demo?

    admin tu nie je od toho, aby si tu robil co chce, aj ked tato staznost vyrazera teraz divne, kedze si dany hrac ziada o prava....kto z timu nie je ochotny pomahat za akych kolvek okolnosti, nech radzej prava polozi a nerobi to....teraz som to myslel vseobecne a narazal na to tvoje hlasenie cez steam.. ale to uz neham na teba, ty mas asi viac kamiQov co ta spamuju...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: Odpověď: Re: Zneužívání práv admina - chodura

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    videl si vobec to demo?
    To by som sa mal pýtať ja teba pán Bee na začiatku dema napísal "i can fly" takže chodur to bral ako srandu a myslel si že pán Bee sa tiež baví.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •