Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 33 z 33

Téma: Zneužívání práv admina - chodura

  1. #31
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,253

    Odpověď: Zneužívání práv admina - chodura

    Ahoj, nechce se mi do toho míchat, protože tu situaci neznám, jen mám pocit, že jsem se nedávno ocitnul v situaci podobné, proto mám nutkání toto napsat.

    Představte si, že celý den se plahočíte v práci a pak máte dvě hodiny kolem půnoci čas si jít zahrát. Ať už je na serveru pět lidí, nebo tři, pořád si třeba chcete vážně zahrát. Ano, Counter-strike je jenom hra a občas je fajn mít legraci. A je pravda, že se to nemůže brát zas tolik vážně. Nicméně pozice admina je zodpovědná funkce. A i když se někdy omylem stane, že práva dostane vemeno, který opravdovou zodpovědnost nikdy nepoznalo, mělo by se alespoň naučit elementárnímu profesionálnímu přístupu.

    Před týdnem si ze mě "vystřelil" jeden z adminů a ani při tom nezneužil práva. Napsal mi hned na Steamu, že to byla legrace, ale v tu chvíli jsem měl červenej hadr před očima. Já, který mám nějaké (ať už pozitivní, či v něčích očích negativní) postavení na Kotelně, který se snaží o férovost a přátelství mezi lidmi, jsem byl zostuzen, ponížen a zesměšněn člověkem, kterého jsem pokládal za kamaráda. (Ještě stále pokládám, ale ještě mi bude pár dní trvat, než vychladnu.)

    Neplatí tedy, že když máte někoho v přátelích, že srandu od něho pochopíte. Jsem o konkrétních pár adminech přesvědčen, že by si určitý druh humoru odpustili, protože prostě berou svoji funkci vážně.. a přiznejme si to, už mají i svůj věk.

    Profesionální přístup znamená, že práva se za žádných okolností v žádné situaci nezneužívají. Ať už je na serveu pět hráčů, nebo jeden. Admin je odpovědná funkce a s ní se vážou jak reálná adminstrátorská "práva", (o která si žádáte v žádostech) tak elementární (nijak nedeklarovaná) přirozená lidská odpovědnost. (kterou po Vás už bohužel nikdo po nabytí práv explicitně nevyžaduje) To je bohužel kamenem úrazu členů AT na Kotelně.. Používají "práva" ale uniká jim podstata jejich "poslání" a hrubě zanedbávjí povinnosti.

    Povinností admina je aby se "staral" jak o určitý server, tak o hráče na něm. Měl by se snažit udržovat ho bez cheaterů a haterů a podporovat pozitivní atmosféru. Už to, že dostal práva ho zbavuje možnosti jít si "Jen tak zahrát". Vím že to tak není a vím, že půlka z vás skřípe zuby, ale pak je něco špatně.

    Adminstrátoři, zkuste projevit trochu té vážné a hluboké empatie s hráčem, ze kterého si děláte srandu a občas použijete /příkaz na nesprávném místě (tzn. reálně se vcítit do situace hráče ze kterého si děláte "jen" legraci) a možná pochopíte co má Bee na mysli. Ano, Bee může napsat "I Can Fly", ale težko mu z toho přečtete, jak se uvnitř cítí.
    Naposledy upraveno NarutoO; 28-06-14 v 23:01.

  2. #32
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: Zneužívání práv admina - chodura

    Myslím že keď to spraví raz a napíšeš mu že si to neželáš že chceš normálne hrať tak to pochopí a bude všetko v pohode a keď to spraví raz tak to musíš byť dobrý nervák aby ťa to nejak rozhodilo.

  3. #33
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Zneužívání práv admina - chodura

    Podotkol si, ok. Ale ako píšeš, nechceš žiadny trest. Na žiadosť lock.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •