Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: 2x minecraft v jednom PC

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tukan
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Brno-Venkov
    Příspěvky
    119

    2x minecraft v jednom PC

    Nazdárek kašpárek,

    chcu se zeptat, tady zkušených pařmenů, jestli by nešlo nějak odjebat hru. Mám origošku, ale hraju přes FTB laucher mód zvaný ''Monster'' s doplňujícíma modíkama. FTB laucher jsem si musel instalovat. Každpodádně mám tušení, že stejně jdou save atd. do složky v %appdata% zvané .minecraft. Dalo by se hrát přes FTB laucher mód Monster a zároveň mít v PC nainstalovanej Minecraft 1.7.9, aniž by se hry nějak vyrušovaly? Jde mi o to, abych nemusel pořát stahovat patch 1.7.9 nebo Monster pack což je verze 1.6.4.

    Už jsem dlouho nehrál na csku minecraft, chtěl bych se tam zas porozhlídnout.

    Doplňující info: FTB laucher mám nainstalovanej na stejným disku, akorát v jiné složce, ve které je zároveň uložen Monster pack.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: 2x minecraft v jednom PC

    Nevím jak to půjde tobě, ale když to hráli kluci ze školy, tak měli v .minecraft 2 složky. Do jedné se ukládal vanilla minecraft a z druhé FTB, nebo to co hráli. Zároveň to měli tak, že měli na ploše dva různé launchery a na základě toho jaký spustili se jim to ukládalo do příslušné složky.

    Nevim jak to měli udělané, ale tak třeba jestli by to nešlo "osrat" tak, že by to počítač vnímal jako 2 různé hry. Zkus si nechat ten FTB jak máš a vanillu si nainstalovat jinam... Jinak ti poradit nedokážu.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: 2x minecraft v jednom PC

    ja mam klasicky vannila minecraft a FTB laundcher.

    Vannila laundcher ma klasicky .minecrat a FTB mam v zlozke tekkit (myslim). Vsetko sa deli, mam 2 zlozky, 2 laundchery.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tukan
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Brno-Venkov
    Příspěvky
    119

    Re: 2x minecraft v jednom PC

    Vannila pokud to chápu dobře, je obyčejnej originální Minecraft, že?

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: 2x minecraft v jednom PC

    hej

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •