Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Problem s mapami

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    35


    Problem s mapami

    Po nacitani mapy sa mi cesko vipne a napise mi error konzolu : Warning: couldn´t open de_piranesey
    Nepiste mi ze mam vymazat mapu s cska a nechat si ju stiahnut na novo nepomaha to nejake ine riesenie ?

  2. #2


    Odpověď: Problem s mapami

    Skus si ju stiahnut z webu a dat ju do cska.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Problem s mapami

    Citovat Původně založeno Michal Zobrazit příspěvky
    Po nacitani mapy sa mi cesko vipne a napise mi error konzolu : Warning: couldn´t open de_piranesey
    Nepiste mi ze mam vymazat mapu s cska a nechat si ju stiahnut na novo nepomaha to nejake ine riesenie ?
    Přesně to ti ale napíšu. Tato chyba je výhradně spojená s tím, že tu mapu vůbec nemáš nebo máš v složce maps rozdílnou mapu (rozdíl může vzniknout úpravou textury, přidáním bloku za nějakým účelem apod.) se stejným jménem. Na mapu se ale mohou vázat i další soubory (typu .wad např), ty by bylo třeba taky smazat a nechat stáhnout.
    Pokud si to nechal stáhnout ze serveru přímo v cs a nefunguje to, je to záhada. Můžeš ještě zkusit napsat Kotlovi, jestli ti ji nepošle (pokud se problém týká našich serverů).
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    Odpověď: Problem s mapami

    Byt tebou udelam to, co píše ten kluk. Těžko zjistíš, který soubor se liší.. Zkus stahnout to piranesi nekde jako balik a prepsat vsechny soubory.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele zENK
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    90


    Odpověď: Problem s mapami


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Problem s mapami

    Je ale zvláštní, že de_pirenesi je v základním balíčku map. Tzn. kdyby byla na serveru pozměněná, psalo by to chybu všem.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    35


    Odpověď: Problem s mapami

    Mal som problem aj s inymi mapami a niekto mi tu uz poradil stiahol som si nejaky subor neviem co to bolo zac a tie mapy mi uz funguju ale niektore opet nie a hento mi vyhodzuje to piranesey skusim to nejako spravit uvidim ako to viriesim zatial vam vsetkym dakujem :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •