Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 19 z 19

Téma: Hra která Vám za hraní dává peníze

  1. #16


    Odpověď: Hra která Vám za hraní dává peníze

    Kdyby nějaká brigáda byla. Spoustu mých spolužáků ze střední by chtělo dělat nějakou brigádu a dokonce si někteří něco našli přes léto (Ajťáci, co kopali bazén), ale jinak je to úplně mrtvé. Alespon to tak je kolem Ostravy.

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Re: Hra která Vám za hraní dává peníze

    Citovat Původně založeno Joseph Zobrazit příspěvky
    co tak ist na brigadu oberat jablka za 3eura na hodinu, so ezy
    Kdyby bylo něco takového v mém okolí tak neváhám a jdu. Brigádu jsem hledal ale neúspěšně. Moc je netěšilo, že bych tam byl jen týden a pak bych tam třeba dva nebyl. A taková to ptákovina se dá klikat i u hraní cska, takže so ezy.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Re: Hra která Vám za hraní dává peníze

    Citovat Původně založeno Knox Zobrazit příspěvky
    Kdyby bylo něco takového v mém okolí tak neváhám a jdu. Brigádu jsem hledal ale neúspěšně. Moc je netěšilo, že bych tam byl jen týden a pak bych tam třeba dva nebyl. A taková to ptákovina se dá klikat i u hraní cska, takže so ezy.
    Ja som tiež nevedel nájsť brigádu za peniaze ale dohodol som sa na brigady za naturalie a tie ked predam na trhu mam lepsiee ako za peniaze. Bol som na jar na ceresniach a za hodinu som si zarobil v prepocte sedem eur (robil som 5 hodin) teraz idem na orechy a za den prace mi da typek 10kg orechov zo skrupinou a tie idu po 12e v supermarketoch na trhu to predam a mam na conversi :D budem pracovat 5 dni.

  4. #19
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149


    Re: Odpověď: Re: Hra která Vám za hraní dává peníze

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Ja som tiež nevedel nájsť brigádu za peniaze ale dohodol som sa na brigady za naturalie a tie ked predam na trhu mam lepsiee ako za peniaze. Bol som na jar na ceresniach a za hodinu som si zarobil v prepocte sedem eur (robil som 5 hodin) teraz idem na orechy a za den prace mi da typek 10kg orechov zo skrupinou a tie idu po 12e v supermarketoch na trhu to predam a mam na conversi :D budem pracovat 5 dni.
    To ich musíš sám nazbierať aspoň 30kg aby ti 10 dal ne ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •