Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 64

Téma: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

  1. #46
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    5:00 - to si robite kozy...toto ma byt wh cas? akoze co? ze mozno pozrel na hraca?
    7:42 - letel tam prvy flash a dalo sa predpokladat, ze pojde aj druhy... kazdy slabsi hrac takto reaguje
    8:28 - bolo pocut dupanie, zial slabsi hrac to nepoznal, ze to je zo schodov...nahodou tam jeden na ct bol....
    12:28 - toto je akoze wh? to ze blbo dieruje je jedna vec, ale ked mu dojdu naboje, tak jemne cuvne a ide tam zbadat prichadzajuceho hraca, tak cuvne az von z kat...co je na tom divne?
    22:53 - tu je akoze co? myslis, ze nanho cakal? evidentne sa zlakol

    ako raz jeden dobry admin napisal..."nepozerajte dema s WH, lebo to ovplivnuje vas usudok"

    ani jeden z tychto vypisanych casov nie je naznak WH a uz vobec nie na ban

    tento hrac, nema absolutne prehlad a asi pozeral vela frag moviecek a deruje na zlych miestach.... myslim, ze ste sa pani zmylili a preto som to znova otvoril.....


    mam pocit, ze tu niekto neuniesol dierku
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  2. #47

    Re: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Všechny dema, který nejsou na první pohled obvious, se časujou s WH. Podle toho "ani jeden z tychto vypisanych casov nie je naznak WH a uz vobec nie na ban" můžu říct, že máš nulový zkušenosti s wallhackem a všeobecně s huntěním lidí, co neděrujou přes 10 zdí. Být tebou tak bych se k takovým threadům ani nepřibližoval, protože z tebe budou mít lidi větší prdel, než teď. Radši si zalez do svoji nory a už se k tomuhle nevyjadřuj, peace.

  3. #48
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno Rixie Zobrazit příspěvky
    Všechny dema, který nejsou na první pohled obvious, se časujou s WH. Podle toho "ani jeden z tychto vypisanych casov nie je naznak WH a uz vobec nie na ban" můžu říct, že máš nulový zkušenosti s wallhackem a všeobecně s huntěním lidí, co neděrujou přes 10 zdí. Být tebou tak bych se k takovým threadům ani nepřibližoval, protože z tebe budou mít lidi větší prdel, než teď. Radši si zalez do svoji nory a už se k tomuhle nevyjadřuj, peace.
    to ti poradil kamos? chlapce ani nevies co pises...kde si bol doteraz? ak nemas co napisat k demu, tak sa prosim nevyjadruj....
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  4. #49

    Re: Odpověď: Re: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    to ti poradil kamos? chlapce ani nevies co pises...kde si bol doteraz? ak nemas co napisat k demu, tak sa prosim nevyjadruj....
    Nevím co píšu? Aha, ok. K demu jsem řekl svoje. Na co bych vypisoval časy, který už tu dávno včera vypsal wejn? Vyjádřilo se k tomu x lidí, který mají, při vší úctě, více zkušeností než ty. Napsal si, že tam není ani náznak WH, takže si to buď ani neviděl, a nebo to je nějakej tvůj kámoš :(.

  5. #50
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno Rixie Zobrazit příspěvky
    Nevím co píšu? Aha, ok. K demu jsem řekl svoje. Na co bych vypisoval časy, který už tu dávno včera vypsal wejn? Vyjádřilo se k tomu x lidí, který mají, při vší úctě, více zkušeností než ty. Napsal si, že tam není ani náznak WH, takže si to buď ani neviděl, a nebo to je nějakej tvůj kámoš :(.
    zaujimave je, ze kde si bol do teraz? ci prave ty chranis a obhajujes svojich kamiQov? Nepoznas ma, tak mna neries, ale venuj sa teme...tvoja ucta mi je vies kde? mne ide len o to demo, a to sa mi zda ciste...to ci mam dostatok skusenosti s cheatama sa tu neriesi....
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  6. #51
    Stálý člen (P!xie, Sev3NN*)
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    446

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    5:00 - to si robite kozy...toto ma byt wh cas? akoze co? ze mozno pozrel na hraca?
    7:42 - letel tam prvy flash a dalo sa predpokladat, ze pojde aj druhy... kazdy slabsi hrac takto reaguje
    8:28 - bolo pocut dupanie, zial slabsi hrac to nepoznal, ze to je zo schodov...nahodou tam jeden na ct bol....
    12:28 - toto je akoze wh? to ze blbo dieruje je jedna vec, ale ked mu dojdu naboje, tak jemne cuvne a ide tam zbadat prichadzajuceho hraca, tak cuvne az von z kat...co je na tom divne?
    22:53 - tu je akoze co? myslis, ze nanho cakal? evidentne sa zlakol

    ako raz jeden dobry admin napisal..."nepozerajte dema s WH, lebo to ovplivnuje vas usudok"

    ani jeden z tychto vypisanych casov nie je naznak WH a uz vobec nie na ban

    tento hrac, nema absolutne prehlad a asi pozeral vela frag moviecek a deruje na zlych miestach.... myslim, ze ste sa pani zmylili a preto som to znova otvoril.....


    mam pocit, ze tu niekto neuniesol dierku
    Matisi, díky za vyjádření, ale bude to asi k hovnu, více adminů potvrdilo, že mám wh tak ho asi budu mít ne? A nebudu je furt přesvědčovat, že ho nemám, já jsem se stím smířil, že jsem podle nich ulhanej haxor, který nemá nic jiného na práci, než tu dělat z někoho debila.

  7. #52
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno P!xie Zobrazit příspěvky
    Matisi, díky za vyjádření, ale bude to asi k hovnu, více adminů potvrdilo, že mám wh tak ho asi budu mít ne? A nebudu je furt přesvědčovat, že ho nemám, já jsem se stím smířil, že jsem podle nich ulhanej haxor, který nemá nic jiného na práci, než tu dělat z někoho debila.
    pozri, nic v zlom....ja riesim dane demo a vypisane casy, to ze si cisty, alebo zapaty zistime skor ci neskor.... takze radsej cakaj na verdikt a nekomentuj zbytocne
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  8. #53

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    za me clear a stupidni casy

    snazite se stranse videt neco co tam neni
    Naposledy upraveno Zoyer; 27-07-14 v 16:46.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  9. #54
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Tak řekněme, že bych byl zabanovaný já a chtěl bych se obhájit, tak napíšu třeba tohle:

    že mám supermegasluchátka za 2000 je mi k prdu, protože jsem doteď hrál jen furien, takže nemám tucha o radaru, nerozeznám podle sluchu, kde kdo běží, nevím, kde kdo může kempit, netuším, jaká místa se krejou a za jak dlouho někdo doběhne na long (na furienu mám 500 speed a nejsem slyšet)

    5:00 - prostě běžim a čumim úplně jinam, než progamer
    7:42 - slyšim flash, tak se jdu schovat, protože asi hodí další granáty
    8:05 - nikoho jsem nekontroloval, čuměl jsem na stejný místo jako ten druhej, pak jsem skákal do spodních a někdo po mě střílel, tak jsem se schoval a poté palbu opětoval, ale tam byl už jen spoluhráč, kdybych měl wh, tak bych asi věděl, že je můj
    8:20 - bylo jasně slyšet, jak někdo běží zprava a zřejmě slyšel i on mě, když jsem zastavil, kdybych měl wh, tak na něj vyběhnu, když byl otočený zády
    12:28 - po děrování došly náboje, takže jsem se stáhl, abych mohl přebýt, 12:37 - nemám takový reflex, abych střílel hned, jak ho vidím (tak rychle by zareagoval 1 z 1000)
    22:53 - nevím, kam bych měl mířit jinam, když kryju dveře, kdybych měl wh, tak by mě vlastní hráč nepřekvapil

    24:25 - minulé a předminulé kolo jsem taky neházel granáty a rushnul s awp proti hráči s dgl, který měl trapně zabil a já se nezmohl na jedinou reakci (asi kvůli mlíku) - vlastně jsem se musel nechat zabít, protože by jinak věděli, že mám wh, protože jsem tušil, že mě někdo z 5ti adminů natáčí


    EDIT: matis už to napsal v podstatě stejně, tak nic

    Asi nebyl zaplý poprvé, takže je pravděpodobné, že mapu předtím i další budou mnohem lepší časy. Možná to schválně maskuje tím, že se nechává trapně zabíjet a střílí i po svých.
    Naposledy upraveno Kotel; 27-07-14 v 17:10.

  10. #55
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647

    Re: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Na základe tohto hltv by som ban určite nedal.

  11. #56
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    ani ja kucii ;)

  12. #57

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Citovat Původně založeno dlxsf Zobrazit příspěvky
    ani ja kucii ;)
    jak dlouho ze hrajes to csko ? pokud ho hrajes dele nez flash tak se tvuj post trosku pocita
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  13. #58
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Ja som svoj názor napísal v hláseniach cheaterov a bol som zj***ny, ale stojím si za ním aj teraz (s wh som hltv nepozeral)
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...l=1#post293759
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  14. #59
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    no od toho co vyslo :D takze nejakejch 13 let to asi bude :D jinak nerikam ze nic nema jen ja osobne bych si ban za tohle demo na svedomi urcite nevzal...sezente dalsi mapu a pak se uvidi. kazdopadne nejsem moc zastance hodnoceni neceho jen podle casu vzdycky se divam na cely demo tak mate aspon uplne obrazek. Kdyby me nekdo na kotelne vycasoval tak verim ze by se taky naslo par adminu co by mi klidne dali ban. kazdopadne kdyz sem jeste delal CHH na playzone tak za tohle by ban urcite nebyl. Jsou tam sice 2-3 hodne divny akce nebo spis movementy ale to se nekdy stava...takze bych ban nedaval ale nutne netvrdim ze je 100 procentne cistej

  15. #60
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: acS| Sev3NN* (WH) --> Flashiq

    Na zaklade tohto hltv dat permu? Za mna clear.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •