Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Návrh - položka v simon menu "No block"

  1. #16

    Odpověď: Návrh - položka v simon menu "No block"

    Hrál jsem na jednom cs:go jb serveru, kde taková funkce v simon menu byla. Velmi užitečný nástroj. Vyřešilo by to spoustu případů bugnutí pomocí portů (jail_assault), bugování se z boxu či do zbrojky (minikule). Když hráči budou schválně chodit k sobě, pro náhodný FK, stačí říct, že kdo se bude bugovat k sobě má, kill. Je to hodně užitečný nástroj, určitě jsem pro.

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Návrh - položka v simon menu "No block"

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Mapy nechat, jen by to chtělo nějak udělat aby se ty mapy nemohly hrát za sebou třeba by se předtím musely odehrát 3 mapy..
    Nominace stejné mapy jednou za 10map, protože když se nehraje snow, mountains, oasis tak to je assault, funny, crime, beach.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  3. #18
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mocho
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    204

    Odpověď: Návrh - položka v simon menu "No block"

    Rozhodně by to bylo dobré pro ty lidi co se bugnou a automaticky začnou spammovat : ,,FK. Chci VD"

    V některých případech to je ale zbytečné.. Můj názor by byl že by se to mohlo přidat, ale kdo by to chtěl dělat?

    Souhlasím s Jerrym o těch mapách co furt jdou jako např. snow mountains oasis

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Návrh - položka v simon menu "No block"

    Ty mapy bych nechal tak jak to je.. Určitě se nebude na všech JB serverech hrát stejná mapa, tak se můžete přepojit na jiný. No hold koho ty mapy baví, ti si je volí. To by bylo k mapám

    A k k tomu "No Block".. Nebyla by to špatná věc. Pomohlo by to v případech bugování, k atrakcím, aj.. Ale zase aby nevlezli T např: na surf, tam by si nestoupli všichni do sebe a nezačali sekat, potom by byli CT bezradní. Když je simon šikovnej a umí si to zkrotit, tak nedojde k bugům ( Př: na surfu ). Jak už tu zaznělo to KZ na teamy, tak to jde úplně v pohodě. Nikdy se mi nestalo, že by se tam nějak blokovali. Dá se v klidu hrát i bez toho "No Blocku".

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele TEX
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Česká Republika - České Budějovice
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Návrh - položka v simon menu "No block"

    Citovat Původně založeno Mr.ADIO Zobrazit příspěvky
    Ty mapy bych nechal tak jak to je.. Určitě se nebude na všech JB serverech hrát stejná mapa, tak se můžete přepojit na jiný. No hold koho ty mapy baví, ti si je volí. To by bylo k mapám

    A k k tomu "No Block".. Nebyla by to špatná věc. Pomohlo by to v případech bugování, k atrakcím, aj.. Ale zase aby nevlezli T např: na surf, tam by si nestoupli všichni do sebe a nezačali sekat, potom by byli CT bezradní. Když je simon šikovnej a umí si to zkrotit, tak nedojde k bugům ( Př: na surfu ). Jak už tu zaznělo to KZ na teamy, tak to jde úplně v pohodě. Nikdy se mi nestalo, že by se tam nějak blokovali. Dá se v klidu hrát i bez toho "No Blocku".
    Mapy neřeším, ikdyž to že "mapa se hrála před 10 mapamy" to mě dostalo :O :D
    Ty s tím surfem jsem trochu nepochopil.. a KZ na týmy je jedna atrakce.. ale, vezmu třeba mapu endoplazmik... všechny T (např. 12) bych dal na jeden stupínek... a prvních 8 co se dostanou nahoru přežívají.. a všichni skáčou stejnou stranu atd... :-)
    blazebit: Hej jolo dpč kvoli tebe ma už obehli v ranku,daj mi unban !! :)

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Návrh - položka v simon menu "No block"

    No block, jsme řešili na poradě, přijato to nebylo jelikož by to asi 2x tížilo server.

  7. #22
    Nováček Avatar uživatele Tensa Zangetsu
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Morava pyčo
    Příspěvky
    79

    Odpověď: Návrh - položka v simon menu "No block"

    TO je skoda. Urcite by to hodne pomohlo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •