Strana 6 z 13 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 76 do 90 z 181

Téma: Otázka

  1. #76
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Otázka

    Tak ještě k WOW. Dělat WOTLK s rate 1x smysl určitě nemá, ale mohl bych udělat rate 10 nebo instant 80. Ostatní datadisky jsou moc zbugovaný. Ještě teda nevim, jak je to presne s bugama na WOTLK, ale urcite lip nez na ostatnich.

  2. #77


    Odpověď: Otázka

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Tak ještě k WOW. Dělat WOTLK s rate 1x smysl určitě nemá, ale mohl bych udělat rate 10 nebo instant 80. Ostatní datadisky jsou moc zbugovaný. Ještě teda nevim, jak je to presne s bugama na WOTLK, ale urcite lip nez na ostatnich.
    Každý hraje wowko kvůli něčemu jinému. Někdo si chce poctivě naexpit postavu, někdo zase chce procházet příběhem. Dal bych default 1x xprate, ale s možností, že si každý hráč může pomocí příkazu změnit svůj vlastní xprate. Funguje to na jedno nejmenovaném portálu. Stačí napsat do chatu .xprate 1-12 a máte to. Myslím, že je to dobrý systém. Nikdo sei nemůže stěžovat, že je to nespravedlivé a každý si může hrát jakým stylem chce.

  3. #78
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Otázka

    Kdysi jsem hrával na serveru apokalypsa.sk, měl to pod palcem, nějakej smrtokvítek.

    Byl to instant 80 server a líbilo se mi na něm jak to bylo organizovany.

    Horda i Aliance měla spawny ve svých hl. městech, kde tak nějak systematicky byly rozházený všichni vendoři, kteří jsou potřeba tj. trenéři, vendoři s pvp i pve věcma, vendoři se všema věcma na profese včetně plánků, pak i vendoři přimo s nějakýma spešl věcičkama jako jedy pro rogunu, symboly pro palacha na blessingy atd... Prostě se vším na co si člověk vzpomene.

    S tím že počáteční výbava se dala pořídit pvp - deadly set(s5) a pve - nakej t7 nebo t8, ted nevím.

    Pak tam byl teleporter, kterej portoval na nějaky klíčový místa na mapě( třeba do dungů a raidů), doplnoval hp,manu a resetoval CD (kvůli duleům). A kdesi na mapě byla vyhrazena spešl duel zona kde měli alici i horda vypnutý pvp a mohli duelovat mezi sebou.

    vyhodou shopů v hlavním městě bylo, že bylo možno konat útoky na město druhé frakce.
    A díky počátčním setům, motivovalo hráče chodit jak dungy pro zájemce PvE, tak bgčka či areny pro zajemce PvP.


    To jen tak zhruba, co mě napadlo a přišlo na paměť. Otázka je, jestli by se ten instant uchytil. Popřípadě by se mohly udělat třeba dva realmy.


    Každopádně, pokud by se rozběhla nějaká další hra, tak by to chtělo nový stránky. A asi i doménu. Těžko někdo pod názvem csko.cz bude hledat wowko/c9.

    Otázka je, jestli to spíš lidi neodžene, páč nebudou moct najít svoji oblíbenou stránku ale to by asi hádám mělo jít pořešit nějakým přesměrováním.
    Naposledy upraveno Giussepe; 18-11-15 v 19:47.

  4. #79
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Otázka

    Nenapadá mě důvod, proč by si někdo dával dobrovolně nižší rate. Buď budou mít všichni stejný nebo bude instant nebo bude instant pro pvp a pro pve třeba 10.

    Pro další hru by se udělal novej web, na kterej by se dalo jednoduše přepínat na hlavní straně.

  5. #80
    peta
    Guest


    Odpověď: Otázka

    Kotle, spíše na co jsem se Tě chtěl zeptat je to zda by to bylo tbc/wotlk/cata či vyšší datadisk? Jako nejraději bych viděl wotlk asi, ale jako nemám problém jít hrát jakýkoliv datač kor když člověk zastihne server od nuly a může začít úplně od nuly se všema..

  6. #81
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Otázka

    Chci udělat WOTLK. Pokud najdu něco dost funkčního.

  7. #82
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645


    Odpověď: Otázka

    Ja osobne hrám wow cez 8+ rokov a je to ťažké v dnešnej dobe so servermi, tie najväčšie upadli (narnias sargeras...) teraz upadá aj iceonline, twin sa drží /applause hawkey.
    V podstate sem chcem len napísať že to nieje zlý nápad. Čo sa týka toho xp ratu dle môjho názoru je najvhodnejšie instant, ja už poznám každý q za ali aj za hordu až po wodko, a koho baví expiť zas a znova to samé tak no .... ja na to nemám :-D Celkovo si myslím, že viac ľudí by tam hralo kôli pvp. Pve tiež nieje zlé lebo wodko má super raidy ako napr. TotC, ICc, a v neposledno mrade naxx ktorý pozná už aj moja babka :-D Pokiaľ by to bol instant, určite by som tam hral aj s partiou.

  8. #83


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Otázka

    Dobře, ale co když se najde někdo, kdo by si chtěl zkusit normální wowko. Někdo, kdo to ještě nehrál a nechce do toho dávat prachy? Takového člověka by instant asi moc nepotěšil. Já bych to prostě udělal formou volby, ať si každý hraje jak chce. Např. já osobně bych na instant ani nelez, protože mi to příjde zbytečné. Někoho, kdo hraje wowko 8 let, zase potěší ten instant. Jak nejlépe vyhovět tak rozdílným hráčům? Jednoduše, ať si vyberou sami. Chcou instant, dostanou instant, chcou hrát od jedničky, budou hrát od jedničky. Chcou hrát od jedničky, ale příběhem letět rychle? Změní si xprate. Všichni budou spokojení, pro nikoho to nebude fér a naláká to všechny typy hráčů.

  9. #84


    Odpověď: Otázka

    tak udělat dva realmy, ale to by byl zas menší počet hráčů na serverech no..
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  10. #85
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629


    Odpověď: Otázka

    Ja by som bol skorej za to C9. Je to niečo nové(myslím tak, že málo ľudí o tom počulo), vyzerá to dobre a mnoho ľudí by to skúsilo. Bol by to asi jediný CZ/SK server a ak by sa to rozbehlo mohlo by to hrať strašne veľa ľudí.

  11. #86
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Otázka

    Nejdřív udělám wow. Na wotlk už funguje i gunship battle v citadele, což dlouho nikde nefungovalo. Navíc mě baví to hrát.

  12. #87


    Odpověď: Otázka

    až to rozjedeš, tak pisni :D

    e: popr. kdyby jsi potreboval s necim pmoct nebo neco
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  13. #88
    peta
    Guest


    Odpověď: Otázka

    tak tak, jak to bude hnedka běžím stahovat wowko a zase se bude zavislačit.. Jináč jsem rád, že to bude wotlk konečně něco cz/svk kde se bude dát hrát. Až budeš vědět nějaký data předběžně tak mi pisni sem nebo PMku a já začnu psát kamarádům a zkusím sehnat celou guildu tak 100 lidi aby tam bylo s kým hrát..

    PS: jen jedna dobrá rada Zrzečkovi nedávej admina na wowku všechny by tam supportil

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    až to rozjedeš, tak pisni :D

    e: popr. kdyby jsi potreboval s necim pmoct nebo neco

  14. #89
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    524


    Re: Otázka

    To wowko mas uz rozjete nebo jen pripravujes?

  15. #90
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Otázka

    Teprve ho nastavuju.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •