Strana 11 z 13 PrvníPrvní ... 910111213 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 151 do 165 z 181

Téma: Otázka

  1. #151
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Re: Otázka

    Citovat Původně založeno peta Zobrazit příspěvky
    Ajdio, nechtěl by si rovnou full lvl s gearem?
    Ten mount je dobrý nápad pretože ak sa to zo začiatku nepodchytí tak sa to neskôr už nerozbehne , takže treba na začiatok sústrediť veľa úsilia či už zo strany developerov na eventy , fixovanie bugov a ingame suport taktiež určite niekoho kto by si podchytil marketing a prilákal ľudí . Hodilo by sa niečo ako recruit friend program kde by za 4 priateľov na 20 lvl dostali peta a na 40 4 kamošov mounta. To by dostali aj jeho kamoši . Ale stále nechápem prečo sa tu dával wotlk taký wod je síce ťažké fixovať ale bol by plný raz dva kedže takých serverov je málo. Zasa wotlk serverov je fuura a bude potreba sa odlíšiť a ak tam nebude vážne schopný admin tím ktorý tam bude eventovať tak to je nanič . Ak by sa ale medzinárodne rozbehol wow server bola by to pecka lebo je tam potenciál tisícok hráčov čo by mohli hrať aj na kotelne csko.

  2. #152
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Otázka

    Na fixování bugů musíš mít lidi, co umí v c++ a mysql (ne jednoho nebo 2, ale minimálně 5 a zadarmo to nikdo dělat nebude, když za podobnou práci mají 30000+). Pak nikdo nebude hrát na serveru, kde funguje 50% věcí a padá každou chvíli. Kdyby to bylo i jen trochu obtížnější, twinstar by to dávno udělal. Já bych rád udělal i mezinárodní, ale v tom nemám zkušenosti. Minimálně se musí server hodit na co nejvíc seznamů serverů a pořád votovat. Stroj, na kterém mi to běží, je silnější než má třeba twinstar, takže pár tisíc lidí by to utáhlo.
    WotLK má v dnešní době minimum bugů a na největších portálech světa ho pořád hraje nejvíc lidí, i když už mají wod i pandy. Podle mě je wotlk nejlepší datadisk díky raidům, který mě v dalších už nebavili (ale to je asi individuální) a hra ještě není tolik přeplácaná.
    Naposledy upraveno Kotel; 24-12-15 v 12:17.

  3. #153


    Re: Otázka

    tak jsem to sosnul zapnul a sel zvracet nema nekdo nebo nevi nekdo o nejakem hd texture packu/modu?

    ps: Kotle jak je to s tou cz?


    Knife Just Idea -_ Nejaky osamely atmyn ktory popise o zivote,laske a tak? :*
    Knife Just Idea -_ som 17 rocna pekna blondina ktoru pritahuju admini napiste mi :*

    :DD

  4. #154
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Otázka

    Máš detaily naplno? hra je v základu nastavená na opravdu slabé počítače
    Grafika je schválně takhle kreslená.

    Textury terénu jsou podle mě ok. Jestli ti vadí modely postav, dají se stáhnout lepší modely z wod tady:
    https://mega.nz/#!1V0RwBLJ!PosLF-bLR...UQcUO5B0sdxryk


    Je třeba si uvědomit, že všechny novější hry pohořeli právě kvůli tomu, že je většina lidí ani nespustila a hráči si radši zobrazí postavu z větší dálky, aby něco viděli :)

    Čeština je normální čeština.
    Naposledy upraveno Kotel; 24-12-15 v 14:59.

  5. #155
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    4


    Odpověď: Re: Otázka

    Kotel,
    ty modely z WoD jsem zkoušel na cata, což by vesměs nemělo mít vliv na wotlk klienta, nicméně to způsobovalo časté pády klienta. Co se týče češtiny, no nevim zda je to to pravé ořechové, ono "světlo svaté" a "holy light", je to takový divný, takže si myslím, že vhodné by bylo nechat defaultně aj, s návodem na čj.
    Je škoda že to je wotlk, protože těch už je strašná spousta a bude veliká konkurence, cata už jede na twinstaru a má celkem slušnou podporu ale pandy a wod? to nikde na slušné úrovni není.
    Navíc, hodně lidí už to musí mít ohraný, protože už je na světě takovou dobu, že i vytrvalce to musí omrzet, hrát to stejné dokola. Jo, s twinstárem si ještě užijete... ale to je škoda předbíhat.

  6. #156
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Otázka

    Názvy spellů a itemy nejsou přeložené. Přeložené jsou popisky, abys věděl, co kouzlo nebo item dělá.
    Pandy jsem chtěl udělat, ale nic funkčního nebylo před rokem a ještě dlouho nebude, takže na WoD už tuplem ne.
    Tenhle server je pokus, jestli nějaké wow má ještě smysl. Wotlk má pořád největší hráčskou základnu. Další datadisky jsou defakto úplně jiná hra.
    Na WoD a Wotlk pracuje jedna skupina a kód je dost podobný, takže by neměl být problém přenést postavy na WoD, pokud bude v nějakém dobrém stavu. Bohužel jsem WoD hrál jen krátce, takže nejsem schopný rozhodnout, jak na tom je. Otestovat bych ho mohl klidně dnes.
    Doteď tu byly samé pozitivní ohlasy a když mám server připravený, tak jen hate? Nicméně zatím žádné jiné řešení nemáte.
    Pokud budu mít nějakou motivaci dělat na WoD, tak klidně.
    Naposledy upraveno Kotel; 24-12-15 v 16:33.

  7. #157
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    4


    Odpověď: Otázka

    Pleteš si pojmy, to co říkám já, není hate, ale názor hráče, jak na vašem serveru, tak na twinstar cata. Wotlk frčí již od roku 08 na twinstaru, cata běží již taky nějakou dobu a pro stálé hráče už to taky není ono, pandy si nikde pořádně nezahrajem a wodko už tuplem. Ale upřímně, s čím chcete být vyjímeční, čím přílákat lidi? vem si, ten twinstar jede už skoro 7-8 let, má nějakou základnu hráčů, funkční z veliké části, aukci postav...
    Ale proč by lidi měli jít sem, když můžou jít tam?

  8. #158
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Otázka

    Lidi tu psali, že nemají kde hrát, tak je to asi z nějakého důvodu. Třeba právě proto, že jinde si za prachy koupíš všechno.

    Chci nějak využít výkon, který mám. WoD podle všeho nikde hotové není. Vyšel teprve před rokem.

    Třeba tady wotlk celkem tepe i když mají už pandy :)

    https://www.warmane.com
    Naposledy upraveno Kotel; 24-12-15 v 18:26.

  9. #159
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    4


    Odpověď: Otázka

    Warmane Cata (warsong realm)
    To je server, který se skládá z 2 serverů, jeden se jmenoval molten-wow a druhý arena-tournament.
    Ten druhý byl skvělý, proslulý pvp server, kde se občasně ukázali i hráči z offiku a hrálo se 3v3 o peníze. (může se to nelíbit, ale účast tam byla velkolepá)
    No, pak byl ten molten-wow, pve-pvp server, na kterém bylo hafo bugů, divim se že to mohlo fungovat a vyplatil se jim provoz.
    Spojením těchto dvou serverů se docílilo dalšího molten-wow, protože tam nechtěli nahrát core z bývalého (funkčního) AT, spustili to zabugované a zabugované to je do dnes. Kdo zkoušel, ví jak funguje například systém pro logování arén, atd...
    Pandy jsem tam ani nezkoušel, protože to musí naprostý propadák. Jediný, na co nemůžu nic říct je wotlk server, protože o tom nevím vůbec nic.

  10. #160


    Re: Odpověď: Otázka

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Máš detaily naplno? hra je v základu nastavená na opravdu slabé počítače
    Grafika je schválně takhle kreslená.

    Textury terénu jsou podle mě ok. Jestli ti vadí modely postav, dají se stáhnout lepší modely z wod tady:
    https://mega.nz/#!1V0RwBLJ!PosLF-bLR...UQcUO5B0sdxryk


    Je třeba si uvědomit, že všechny novější hry pohořeli právě kvůli tomu, že je většina lidí ani nespustila a hráči si radši zobrazí postavu z větší dálky, aby něco viděli :)

    Čeština je normální čeština.
    Měl jsem na mysli že tam ta cz není tahal jsem to přes torrent. A nastavit mi tam taky nikde nejde.


    Knife Just Idea -_ Nejaky osamely atmyn ktory popise o zivote,laske a tak? :*
    Knife Just Idea -_ som 17 rocna pekna blondina ktoru pritahuju admini napiste mi :*

    :DD

  11. #161
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Otázka

    Čeština je tady:

    http://wow.csko.cz/page/download


    Jsem tam ješte nedal odkaz.

    Je tam ale občasnej bug, že se nezobrazí název questu, ale jinak bych byl šťastnej, kdybych jí měl když jsem hrál poprvé.

  12. #162


    Re: Otázka

    ok cz frčí uvidime co to bude delat s tim texture packem


    Knife Just Idea -_ Nejaky osamely atmyn ktory popise o zivote,laske a tak? :*
    Knife Just Idea -_ som 17 rocna pekna blondina ktoru pritahuju admini napiste mi :*

    :DD

  13. #163
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Re: Otázka

    Citovat Původně založeno AxessCZE Zobrazit příspěvky
    ok cz frčí uvidime co to bude delat s tim texture packem
    Ten rozdíl zas takový není, takže to nepodporučuju nahazovat. Nevím, jak v novějších hrách, ale když bys měl na obrazovce 200+ hráčů, tak by ses nehnul z místa.


    Citovat Původně založeno padl3xx Zobrazit příspěvky
    Pandy jsem tam ani nezkoušel, protože to musí naprostý propadák. Jediný, na co nemůžu nic říct je wotlk server, protože o tom nevím vůbec nic.

    Já si řikal, kam zmizel molten web.

    WotLK ve verzi, kterou jsem nahodil, má bugů minimum. Na ofiku jsem hrál přes 2 roky a všechno funguje, jak má (co jsme za měsíc vyzkoušeli). Možná nějaký spell funguje blbě, ale to nijak zásadní není.

  14. #164
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    4


    Odpověď: Otázka

    Už se těším na spuštění, ačkoli mě samotný wotlk neláká.

  15. #165


    Re: Odpověď: Re: Otázka

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ten rozdíl zas takový není, takže to nepodporučuju nahazovat. Nevím, jak v novějších hrách, ale když bys měl na obrazovce 200+ hráčů, tak by ses nehnul z místa.
    bohužel ani nefunguje nejde spustit.


    Knife Just Idea -_ Nejaky osamely atmyn ktory popise o zivote,laske a tak? :*
    Knife Just Idea -_ som 17 rocna pekna blondina ktoru pritahuju admini napiste mi :*

    :DD

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •