Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 74

Téma: HVD - koho a kde lze zabít?

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Re: HVD - koho a kde lze zabít?

    Citovat Původně založeno *M@sters Indian0* Zobrazit příspěvky
    Pýtal som sa lebo je v tom zmatok. Jedný píšu tak a druhý zas tak. Jedny robia tak druhý tak. Je to rozdelené na 2 polky: tí co zabijajú nehladaných pred zbrojkov lebo za nimi je hladany a nedajú VD alebo tí ktorí potom dajú zvyčajne MFK a dávajú dalsie HVD a niekedy sa to opakuje viackrát. Súhlasím s britny ale zakázal by som stát pred zbrojkou a celé by sa to doriesilo. Giuseppe niektorí hráči majú taký aim že zabijú 6 nehladabých pri snahe zabit hladaného. A Unihoci prosím ta nekomentuj moje príspevky. Trepe s tebou puberta, a mna to fakt nezaujíma.
    Preto ams byt v zbrojke v kute.. a cakat az dojdu T dnu.. ked nemas aim.. proste ja to trestam rpesunom ked je MFK pri HVD.. ono Charon jasne napisal.. fk pred zbrojkou je FK.. a VD za to sa am davat.. a tym to konci.. co pisu ostatni ti moze byt u prdele.. kedze su to neni admini ale obycajni hraci..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  2. #32

    Odpověď: Re: HVD - koho a kde lze zabít?

    Citovat Původně založeno OoKeYo Zobrazit příspěvky
    Preto ams byt v zbrojke v kute.. a cakat az dojdu T dnu.. ked nemas aim.. proste ja to trestam rpesunom ked je MFK pri HVD.. ono Charon jasne napisal.. fk pred zbrojkou je FK.. a VD za to sa am davat.. a tym to konci.. co pisu ostatni ti moze byt u prdele.. kedze su to neni admini ale obycajni hraci..
    Nepochybuj o mojom aime :D. Tak jak nemozes zakazat stat T pred zbrojkou tak nemozes prikazat CT nech su v kute zbrojky.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Re: HVD - koho a kde lze zabít?

    Citovat Původně založeno *M@sters Indian0* Zobrazit příspěvky
    Nepochybuj o mojom aime :D. Tak jak nemozes zakazat stat T pred zbrojkou tak nemozes prikazat CT nech su v kute zbrojky.
    ja im to neprikazujem.. ja davam riesienie proti tomu aby nedavali MFK:) porkial daju MFK.. presun ----> ban.. a hotovo.. ja to nemienim riesit dalej.. a da sa HVD.. alebo VD ludom co dostali FK..

    A este sem dam Charonove slova.. lebo ludia su dost lenivy aby si to pozreli v tom topicu co som posielal.. :)
    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Pri dementnosti niektorých CT môžu byť pravidlá aké chcete, aj tak bude bordel. Dneska snow, pripojím sa, HVD. Spectoval som CTčka a samozrejme klasikááááááá. Dementi uvideli 1 T na boxe a hneď polovica z nich spustila splašený neriadený fullout s rozprskom striel na 2 metre. Padli ďalšie FK, tak som napísal, aby zaliezli do rohov. Odozva nastala hneď "a načo?!" a pálili ďalej. K tomu sa pridal nejaký kar, ktorý vybehol zo zbrojky a veselo fragoval hľadaného hráča, pričom trafil pár ďalších. viz.: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=108921

    Takže kľudne si dajte HVD bez VD, ale pokiaľ budú u CT také jelita, tak priberte ďalších 50 spešlov a 10 adminov, lebo inak sa to nebude dať ustrážiť. A ja na tie sračkoidné hlásenia nebudem chodiť vôbec, lebo tam bude bordel jak čip. Z HVD sa stanú jatky a raj fragerov.
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  4. #34

    Odpověď: Re: HVD - koho a kde lze zabít?

    Citovat Původně založeno OoKeYo Zobrazit příspěvky
    ja im to neprikazujem.. ja davam riesienie proti tomu aby nedavali MFK:) porkial daju MFK.. presun ----> ban.. a hotovo.. ja to nemienim riesit dalej.. a da sa HVD.. alebo VD ludom co dostali FK..

    A este sem dam Charonove slova.. lebo ludia su dost lenivy aby si to pozreli v tom topicu co som posielal.. :)
    Tak je jak napisal charon lež ako si videl aj niektori speslovia nepovazuju za fk ked sa zabije niekto tak pred zbrojkou a charon sam napisal ze "moze osra*" a ze viac na take hlasenia chodiť nebude. Ale zas 6 HVD po sebe alebo 3 kilometrove spamy hracov ze dostali FK a nedostanu vd to ide na nervy. Preto som zato aby T nemohli stat pred zbrojkou alebo ma este napadlo ze ct nemoze zabit hladane T aj ked je mimo zbrojky moze ho zabit len pri vstupe do zbrojky- to by prinutilo ct zaliest do tych rohov. To je len moj hlupy napad ako by napisal unihoc ale urobit s tým niečo treba.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: HVD - koho a kde lze zabít?

    Co se bude řešit jako další? Jen jestli si mam udělat popcorn, nebo už to takový hovadiny nebudou...

    HVD=hromadný volný den
    tudíž CT se chovají jako když má VD jeden člověk...nijak nehitujou nebo nezabíjí, jen protože stojí u dveří
    Jediný rozdíl, že nesmí ze zbrojky

  6. #36

    Odpověď: Re: HVD - koho a kde lze zabít?

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Co se bude řešit jako další? Jen jestli si mam udělat popcorn, nebo už to takový hovadiny nebudou...

    HVD=hromadný volný den
    tudíž CT se chovají jako když má VD jeden člověk...nijak nehitujou nebo nezabíjí, jen protože stojí u dveří
    Jediný rozdíl, že nesmí ze zbrojky
    Ja som sa len spýtal pretože som nevedel ako to je, potom som napísal svoj názor, potom návrh, prečítaj si všetko a pochopíš.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: HVD - koho a kde lze zabít?

    Jen píšu, že zas zbytečně tu jsou 3 stránky.

    Je to tak jak napsal KeYo.

  8. #38

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Stalo se vám někdy, že nějaký CT střílelo při HVD do hledanýho a zabil nevinýho? Za celé dva nebo tři roky, co tu hraju jsem to ve hře viděl tak max 10x. Prej, že CT nemají aim. Nikdy jsem při HVD neviděl CT, co nemá aim, které by se hrnulo dopředu. Vždy byli u dveří ti, co to uměli. Nedávno se tu to HVD řešilo. Nějaký admin (nevím už kdo), tu napsal, že stání před zbrojkou je na vlastní nebezpečí. Tak jsem to začal respektovat. A vždy pokud se něco takového opravdu stalo, tak jsem jeho slova ve hře zopakoval. Ikdyž byli admini na serveru, nikdo s tím doteď neměl problémy a dokonce nejsem ani jediný, který tak dělá. Hlavně, že se tu odkazujete na Charona, kterého na jb vidím tak max 5x za měsíc.

  9. #39
    Nováček Avatar uživatele Tensa Zangetsu
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Morava pyčo
    Příspěvky
    79

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Proste kdo je pred zbrojkou, at nebreci o VD. Nema tam co dealt.

  10. #40
    Stálý člen (Don Corleone) Avatar uživatele SGP_
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    299

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Souhlasím s Grakonem2702.
    Přesně tak jsem to taky na serveru slyšel.
    Já vím, že HVD je pro vězně a že si můžou dělat co chtějí.
    Ale když jak tupci stojí před zbrojkou, ať omylem či neomylem kryjou hledaný, a my je zabijeme také omylem a potom začně hádka: BYL TO FK CHCI VD !!! Nebyl to FK, neměl si stát před zbrojkou. JÁ JSEM TAM NESTÁL !!! JÁ JSEM TAM NESTÁL !!! ..
    Co na to říct, nesmrtelné HVD bylo podle mého nejlepší.

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: HVD - koho a kde lze zabít?


  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    chapete ze tu sa riesi ake pravidlo pri hvd plati? A nie to co by ste vy chceli?
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  13. #43
    Pokročilý člen Avatar uživatele TEX
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Česká Republika - České Budějovice
    Příspěvky
    161

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Maji volný den - smí si dělat cokoliv chtěji
    ale když střílím po hledaném a nějáký chytrák se snaží chytit každou kulku kterou pošlu tak co??
    To jako bych rozdával VD a říkal: "Chyťte si ho!!" ...
    blazebit: Hej jolo dpč kvoli tebe ma už obehli v ranku,daj mi unban !! :)

  14. #44

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Na jednom zahraničním portálu v cs:go bylo něco podobného jako tady HVD. Stání před zbrojkou -> provokace = instant kill. A vůbec se s tím nesrali a nikomu to tam nevadilo. Ne jak tady...

  15. #45
    Pokročilý člen Avatar uživatele TEX
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Česká Republika - České Budějovice
    Příspěvky
    161

    Odpověď: HVD - koho a kde lze zabít?

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Na jednom zahraničním portálu v cs:go bylo něco podobného jako tady HVD. Stání před zbrojkou -> provokace = instant kill. A vůbec se s tím nesrali a nikomu to tam nevadilo. Ne jak tady...
    Ono celkově tady bylo dříve víc příkazů který nebyl problém plnit.. ale lidi něják zlenivěli či zpohodlněli.. Na JB už to moch nevypadá jako vězení pro T :D :D
    blazebit: Hej jolo dpč kvoli tebe ma už obehli v ranku,daj mi unban !! :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •