Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Rychlost internetu

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212


    Rychlost internetu

    Zdravim mam otazku ohladom mojej rychlosti internetu. Celkom ma mätie, ze podla speedtestu mam rychlost 1,17mbps ale realna rychlost pri stahovani je pri dobrom pocasi a ked nikto nieje na wifi cca 160kbps .... ziadnych 1,17MB ale sk*****ych 160KB per sec. Akoze, WTF? ten test je blbost alebo co? Ked tu bol kamos s jeho lepsim NTB od mojho mu ten tester ukazoval 1,40 MBps dokonca... netusim co to ma znamenat. Help me please!


    Naposledy upraveno Company; 11-08-14 v 22:24.

  2. #2


    Odpověď: Rychlost internetu

    Jsou to mega Bity (Mb) kdežto ty stahuje v mega Bajtech MB. 8 Mb = 1MB
    Taky bych chtěl stahovat 55MB za sekundu :(


  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Rychlost internetu

    Aha... to som netusil. Prepadol som dokonca aj z Speedtestu, grade: f... ach jaj co mi zas doma povedia. Ale pravdu maju ze i am slower than 91% of SK. Ach jaj skoda. Mozte lock alebo skor delete. Trash thread

  4. #4


    Odpověď: Rychlost internetu

    Nemáš mít telecom :D

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Company
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Rychlost internetu

    Kamo... najlepsia volba tu v okoli. Boli tu skusat z Antiku, UPC, Orange a nic jedine telekom ma signal jakz takz... ach jaj

  6. #6


    Odpověď: Rychlost internetu

    Aha, tak to ti nezávidím :)

  7. #7
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Rychlost internetu

    Aj ja by som sa niečo rád spýtal. Ja bývam v mestkej časti NR.Bol som sa pýtať aj v telekome (ktorý mi momentálne poskytuje net) - Internet 10GB na mesiac čo je nehorázne málo za 20€ + potom, keď prečerpám tých 10 si musím dokúpiť dalších 10GB za 13€, čo ma už riadne serie a prestáva ma to baviť...
    Orange- to isté alebo skôr eššte horšie. Bývam takmer "rovno" vzdušnou čiarou 1km od velkého vysielača ZOBOR. Zatiaľ som nenašiel žiadneho operátora ktorý by tam mal DSL poprípade optitcké vlákna. Neviete respektíve nepoznáte neakú spoločnosť ktorá by mi vedel poskytnúť niečo kvalitnejšie? Potreboval by som hlavne časovo a dátovo neobmedzený net s neakou slušnou rýchlostou. Ďakujem:)

  8. #8


    Odpověď: Rychlost internetu

    Neříkej mi že na slovensku nemáte providera co poskytuje internet bezdrátově za dobrou cenu se slušnou rychlostí.

  9. #9
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237


    Odpověď: Rychlost internetu

    Citovat Původně založeno znedlob Zobrazit příspěvky
    Neříkej mi že na slovensku nemáte providera co poskytuje internet bezdrátově za dobrou cenu se slušnou rychlostí.
    Veď ja mám rýchlosť fajn len ten objem dát je na prd. A ja teda žiadneho neviem nájsť asi.

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Rychlost internetu

    Citovat Původně založeno Romisak Zobrazit příspěvky
    Veď ja mám rýchlosť fajn len ten objem dát je na prd. A ja teda žiadneho neviem nájsť asi.
    A to na slovensku nejsou žádné lokální firmy ? Třeba v mojem okolí je asi 7 firem poskytující bezdrátové připojení. Třebas já mám 10 mb/s za 299Kč, stáhování mi jede neco málo přes jedno mega, jen upload je špatnej. Zkus pohledat nějaké menší lokální firmy než jít k největším na trhu.

    Pokud to dobře chápu, tak ty lokální firmy si kupují "internet" od velkých firem, takže to je stejní jak s plynem a elektrikou, které maj na starosti RWE|CEZ|EON|, ale aby to nyblo monopolní tak byly nuceni "pronajmout" plyn novým firmm které jé prodávaj většinou levněji (tím myslím subdodavatele)
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149


    Re: Odpověď: Rychlost internetu

    Citovat Původně založeno Romisak Zobrazit příspěvky
    Veď ja mám rýchlosť fajn len ten objem dát je na prd. A ja teda žiadneho neviem nájsť asi.
    Tak ja mám net od slovanetu a rovnaku ako ty rýchlosť v pohode ale po prečerpaní stiahnutých dát mi ho spomalia tak že 2minúty sa mi načítava toto fórum ..... čo sme tam volali povedali nám že to tak má každý domáci internet tak nwm.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •