Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 52

Téma: Vypnutí PC

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Blink
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    41


    Vypnutí PC

    Ahoj, mám takový problém, normálně hraji, hra se sekne a do dvou sekund se vypne PC. Stále se to opakuje, na den to přestalo a teď zase, nic mi to nepíše prostě se jen vypne, prosím o radu.

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Safe.config
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    147


    Odpověď: Vypnutí PC

    Tím "Vypne PC" myslíš to, že zčerná obraz, sekne se zvuk a musíš ho vypnout "na tvrdo"? Jestli ano, tak by se mohlo jednat o slabý zdroj..

    E: Dělají to všechny hry? Nebo jen ty novější?
    Naposledy upraveno Safe.config; 15-08-14 v 10:28.


    Aim, 10.10.2014 20:45:
    |EasY|leyyef |/A/ : rEEs vipni to wh a ab lebo vidno jak ty podvihuje s tym ab

    Yxko : mam taky pocit ze rEss hra za cely tym :D

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Blink
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    41


    Odpověď: Vypnutí PC

    Sekne se zvuk, PC se kompletne vypne a hned na to zapne, nekdo mi uz psal ze se PC nejspis prehralo.
    Btw. Sem na tabletu.
    Vypne se i kdyz hraju CS1.6,jinak muj PC rozjede na high MW3.
    Naposledy upraveno Blink; 15-08-14 v 10:36.

  4. #4


    Odpověď: Vypnutí PC

    Nejdřív zkus zkontrolovat ty teploty. Jaký mas zdroj?

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: Vypnutí PC

    Dej nám alespoň základní info:
    -model PC (název nebo CPU, GPU, MB, RAM,...)
    -operační systém (Windows XP/Vista/7/8/8.1, Linux (jaká edice),...)

    Pro zobrazení těchto údajů doporučuji tento malý užitečný prográmek zdarma. Čeština je zde. Z tohoto programu (menu vlevo nahoře) můžeš i sdílet na web celý výpis konfigurace (to by bylo ideální). V programu uvidíš i teploty. Informace/link hoď sem. Bez splnění tohoto bodu ti nejsme schopni rychle a spolehlivě pomoci.

    Poté:
    Zobraz si protokol systému Windows a podívej se, co je tam za chybu v čase (resp. chvíli před) zhroucením systému.
    Pokud máš Win7, tak zadej do startu "Zobrazit protokoly událostí". Na Win XP to bylo asi někde v ovládacích panelech. Název chyby si hoď do Googlu a sem.
    Naposledy upraveno Kyblík Hnoje; 15-08-14 v 13:22.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485


    Odpověď: Vypnutí PC

    V poslednej dobe sa mi to tiez stava. Hrajem, hrajem a začne sa reštartovavať PC. Ked sa zapina tak mi tam ukazuje teplotu. Asi to je tym ze chladič ma už svoj vek. Ma skoro 10 rokov a asi sa prehrieva zfroj. Ukazuje mi tam 72+ stupňov.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202


    Odpověď: Vypnutí PC

    Bujak: To je celkem hodně (pokud se jedná o běžnou, kancelářskou zátěž). Jednou za čas je dobré ho vyčistit ;-) Pokud jsi šikovný, tak to zvládneš i sám - vysát, profouknout, jemně a opatrně vyčistit tyčinkou s vatou, případně znovu nanést teplovodivou pastu, která by měla být mezi stykovými plochami chladiče a čipů.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485


    Odpověď: Vypnutí PC

    Citovat Původně založeno Kyblík Hnoje Zobrazit příspěvky
    Bujak: To je celkem hodně (pokud se jedná o běžnou, kancelářskou zátěž). Jednou za čas je dobré ho vyčistit ;-) Pokud jsi šikovný, tak to zvládneš i sám - vysát, profouknout, jemně a opatrně vyčistit tyčinkou s vatou, případně znovu nanést teplovodivou pastu, která by měla být mezi stykovými plochami chladiče a čipů.
    Vyčistiť nie je problem, ale ide o to že procesor mam stary od kúpy a to je cca 10 rokov. Procesor bol už meneny lebo sa pokazil. Už som kupoval aj chladič, ale na nešťastie nepasoval na zak. dosku. Mne treba menit viac-menej celu zostavu.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  9. #9


    Odpověď: Vypnutí PC

    10 let už je celkem dlouhá doba. Pentium 4 nebo athlon bych tipl. Dnes slušnou sestavu pořídíš klidně už za 450-550€ a to hlavně díky odemčenému pentiu on Intelu které se dá skvěle taktovat.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485


    Odpověď: Vypnutí PC

    Tak mam najdené pekné súčiastky za 350€. Mam starú dosku tak tu vymenim, novu ram asi 16GB alebo 8 ale asi 16, novy procesor, chladič, grafiku.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  11. #11


    Odpověď: Vypnutí PC

    Budeš muset koupit nový zdroj, desku, procesor, grafiku, ram, hdd, chladič a nejspíš i OS.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Blink
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    41


    Odpověď: Vypnutí PC

    Save as text file a textový soubor hodit sem ? (program speccy) Jinak když nehraju teploty jsou max 44 stupňů, podívám se na teploty pří hraní.

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485


    Odpověď: Vypnutí PC

    Citovat Původně založeno znedlob Zobrazit příspěvky
    Budeš muset koupit nový zdroj, desku, procesor, grafiku, ram, hdd, chladič a nejspíš i OS.
    j Mam taku staru dosku že súčiastky sa an i nevyrabaju.

    Teraz som vycistel cely comp tak som zvedavý ako to bude ísť. :)


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  14. #14


    Odpověď: Vypnutí PC

    Citovat Původně založeno Blink Zobrazit příspěvky
    Save as text file a textový soubor hodit sem ? (program speccy) Jinak když nehraju teploty jsou max 44 stupňů, podívám se na teploty pří hraní.
    Stačí screenshot.

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele Blink
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    41


    Odpověď: Vypnutí PC

    Max. teplota je 56 stupňů u CPU (při hraní).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •