Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 81

Téma: jb - diskuze k náboru

  1. #61
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cream.
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    176

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    pred rokom ste odpúštali cheatovanie na ns za kúpu originálky a dneska ste prej nikdy nebrali cheaterov za adminov, hh

  2. #62
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: jb - diskuze k náboru

    Ja uz tu radsi koncim nebo se mi to zase vymsti :D

  3. #63
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno Cream. Zobrazit příspěvky
    pred rokom ste odpúštali cheatovanie na ns za kúpu originálky a dneska ste prej nikdy nebrali cheaterov za adminov, hh
    Napíš to zrozumiteľnejšie, alebo vysvetli. Nejak som to nepobral o čo ti ide.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #64
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154

    Re: jb - diskuze k náboru

    Trosku sa to zvrhlo od toho JB. Je mi jedno ci ma prava niekto kto cheatoval alebo nie, aj ked uprimne radsej by som bol aby boli vsetci admini cisti, ale ine som chcel povedat.
    To ze ste nabrali Adia bude mat podla mna za nasledok jedinu vec a to, ze zacnu ludia viac ziadat o prava, pretoze si povedia ze ak dostal prava niekto kto cheatoval tak preco by ich nemohol dostat aj on. A dalsia vec, ze ak niekomu v ziadosti o prava napisete nieco ohladne jeho minulosti a ze nebol uplne cisty pripadne mal nevhodne chovanie, demencia etc., tak vas vsetci s tymto argumentom poslu do prdele...

  5. #65
    Nováček Avatar uživatele Tensa Zangetsu
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Morava pyčo
    Příspěvky
    79

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Ze vsech prispevku, co tu ctu, tak vsichni grakona jen hateuji. On nic spatneho nepise, jen vam se to nehodi. S celou kotelnou to mysli dobre a sklizi jen hare. zamysleet se jak na jeho posty reagujete.

  6. #66
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cream.
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    176

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Tu sa vôbec niekto vôbec zmienil o grakonovi ?

  7. #67

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Normální post od Frisca, zbytek je podle mě hazení špíny jeden na druhého...
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #68
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Hahaha a kdo z vás nezapl? Ať už kdekoliv a kdykoliv, ale kdo nezapl? Nevěřím, že všichni z vás, co se tu ohrnují nulovou tolerancí, nikdy nezapli. Jenže ten, kdo zapl a přišlo se na něj, měl prostě smůlu a ban z banlistu jen tak nezmizí.V AT určitě nenajdete víc jak polovinu "čistých hráčů", co si nikdy nezkusili jen tak zapnout a poznat svět z pohledu cheatera. Každý má nárok na druhou šanci. "Podruhé a už nikdy víc." Nějak moc padáte do propasti, ve které nedokážete oddělit virtualitu od reality. Já měl za to, že csko je jen hra a práva jsou jen pro dobrovolníky, kteří tu hru ovládají a ví co a jak.. a když takového dobrovolníka pošlete do hajzlu jen kvůli tomu, že jednou při hře podváděl, tak je to směšný.
    Naposledy upraveno Eust.; 20-09-14 v 19:39.

  9. #69
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno Eust. Zobrazit příspěvky
    Hahaha a kdo z vás nezapl? Ať už kdekoliv a kdykoliv, ale kdo nezapl? Nevěřím, že všichni z vás, co se tu ohrnují nulovou tolerancí, nikdy nezapli. Jenže ten, kdo zapl a přišlo se na něj, měl prostě smůlu a ban z banlistu jen tak nezmizí.V AT určitě nenajdete víc jak polovinu "čistých hráčů", co si nikdy nezkusili jen tak zapnout a poznat svět z pohledu cheatera. Každý má nárok na druhou šanci. "Podruhé a už nikdy víc." Nějak moc propadáte do propasti, ve které nedokážete oddělit virtualitu od reality. Já měl za to, že csko je jen hra a práva jsou jen pro dobrovolníky, kteří tu hru ovládají a ví co a jak.. a když takového dobrovolníka pošlete do hajzlu jen kvůli tomu, že jednou při hře podváděl, tak je to směšný.
    mas trochu pravdu.. ale je to jasne dane.. preco sa ptoom plno hracov nezobralo za admina prave kvoli tomu ze zapli?

    PS: nikdy som cheaty na CSko nemal v pc a ani si ich neplanujem stahovat :)
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  10. #70

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    mas trochu pravdu.. ale je to jasne dane.. preco sa ptoom plno hracov nezobralo za admina prave kvoli tomu ze zapli?

    PS: nikdy som cheaty na CSko nemal v pc a ani si ich neplanujem stahovat :)
    On nemá pravdu jen trochu, to je pravda celá.

  11. #71
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    mas trochu pravdu.. ale je to jasne dane.. preco sa ptoom plno hracov nezobralo za admina prave kvoli tomu ze zapli?

    PS: nikdy som cheaty na CSko nemal v pc a ani si ich neplanujem stahovat :)
    V tom případě +1 pro tebe, ale já pravidla náboru neurčoval, to si určili ti vyšší a já jen říkám, že je to blbost a nesmysl. NIKDO není dokonalej a když někdo udělá chybu a poučí se z ní, tak nevidím důvod, proč ho odkopávat. Spousta lidí, co zapla a uvědomili si, že je to blbost a už několik let hrajou poctivě, by práci admina zvládla 2x líp, než ta "bezproblémová" chátra co si o práva žádá, či už práva dostala. Nebudu jmenovat konkrétně nikoho z obou stran, mám na to svůj objektivní pohled a myslím si, že dnes se k právům dostane opravdu každý.

  12. #72
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno Eust. Zobrazit příspěvky
    V tom případě +1 pro tebe, ale já pravidla náboru neurčoval, to si určili ti vyšší a já jen říkám, že je to blbost a nesmysl. NIKDO není dokonalej a když někdo udělá chybu a poučí se z ní, tak nevidím důvod, proč ho odkopávat. Spousta lidí, co zapla a uvědomili si, že je to blbost a už několik let hrajou poctivě, by práci admina zvládla 2x líp, než ta "bezproblémová" chátra co si o práva žádá, či už práva dostala. Nebudu jmenovat konkrétně nikoho z obou stran, mám na to svůj objektivní pohled a myslím si, že dnes se k právům dostane opravdu každý.
    ano mas pravdu.. ale je to stale v pravidlach a co ti ostatni co prava nedostali len kvoli tomuto.. a mohli byt tiez 2x lepsi? a teraz spravite 1 vynimku.. a naserete si do huby..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  13. #73
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    ano mas pravdu.. ale je to stale v pravidlach a co ti ostatni co prava nedostali len kvoli tomuto.. a mohli byt tiez 2x lepsi? a teraz spravite 1 vynimku.. a naserete si do huby..
    Takže, ještě jednou speciálně pro tebe :D

    Za 1) Já se do náboru nikdy nesral, bral sem ho takovej, jakej byl, ale teď mě v poslední době začal pěkně srat, protože se k právům dostal skoro každej řiťolezec.
    Za 2) Věř mi, že bych na některé módy našel vhodnější a zkušenější adepty na práva, než jsou tam teď(nemluvím o celku At na daný mód). Jenže bohužel, maj jeden podělanej ban, kterej u mě hraje nepodstatnou roli, protožě když vidím, že ten hráč se nějakej ten rok snaží a dělá toho pro server pomalu víc než admini, tak proč mu do prdele nedat jednu posranou šnaci, jenže podle pravidel maj stopku a podle mě je to chujovina sama o sobě.
    Za 3) Mě se nikdo na práva ohledně Adia neptal, neřeším to, ale pokud si admini z jb myslí, že to bude pro ten server přínos, tak proč ne.

    Sorry za vulgaritu, ale já to jinak už napsat neumím.

  14. #74

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    Eust a Indiáno vytáhli přesně to, co jsem tady chtěl celou dobu říct, jen jsem nevěděl jak to napsat, tak to možná vypadalo divně :D.

  15. #75
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: jb - diskuze k náboru

    a ja zs ze je to nespravodlive:))
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •