Ahojte, asi mě moc neznáte z fóra, ale na serveru vysupuji s nickem N0cTUa_JaMMeX a nyní jsem v klanu [HentaiBross] A proč jsem se představil?
Chci udělat návrh, který by mohl přinést pro tento herní portál nový server, tak aby jste věděli kdo píše :-)
K návrhu.
Chtěl bych tedy vytvořit nový Deathrun Server, který by byl bez jakéhokoli usnadňování, žádný Deathrun Shop, ani Double hop, ani autobhop, prostě nic, klasickej Deathrun na csko.cz neni, a dle toho, že díky tvarovi, který udělal hlasování (Asi před 15 minutama) na server :27021 jestli by o to někdo stál a 11 z 20? Hlasovalo pro ANO, a to rozhodně neni plnej počet hráčů, jež tam hraje a jež by o to stálo, řekl jsem si že bych to sem mohl hodit.
VIP by se zde moc nevyužilo, asi jen pro Skiny na postavu, a na nože...
Mapy by se museli domyslet, já si nemůžu pamatovat všechny ale mohli by zde být :
de_extreme, de_astro, de_forest? (U téhle si nejsem jist) a další.
Na konci by bylo AKčko, a T by byl asi ihend zabit, možná by šlo, že by si na začátku T mohl vybrat jestli Deagle nebo Double Pistole, aby se mohl nějak potenciálně bránit.
JDe mi hlavně o to že před 2-3 roky se nic jiného nehrálo, a ten pocit, že chci pojukovat Tčko, ten byl prostě neodmyslitelný k Deathrunům, teď je to jen o tom jakožto T dojít ke konci, a počkat až mě někdo vyzve na Duel, což je blbost...
Co vy nato? Jaký názor na to máte vy? :)
Děkuj za váš čas :)
JaMMeX