Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 104

Téma: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    OKej takže bolo to takto. Došiel som na server classic pretože sme mali hlásenie že je tam cheater. Došiel tam aj morbe a okrem toho tam bol aj Maly Buu.
    Potom morbe dal tomu cheaterovi ban a ešte sme kontrolovaly server či tam náhodou niaky cheater neni.
    Písali sme si v admin chate. A zničoho nič Jur0b začal sústavne provokovať. "Nemám rad Syriusa." Toto opakoval asi 4 krát. Potom tam niekto povedal na seba "ja som tučné prase" a Jur0b povedal aj Syrius. Takže ako urážka na admina že som tučné prasa som mu dal zas kick. Čo by podla mňa druhý admin mu už dal ban. Potom sme si zmenili mená a om nás začal prezradzovať že player je Syrius atď. Potom mu dal zas kick morbe. Určite som mu nedal kick neoprávnene. Sústavne provokoval.

    Monty : Ja som nevideľ že by si my písal do chatu niaku žiadosť o vysvetlenie. Jednoducho si si to niak zle vysvetlil a myslel si si že Jurobovi sme dávali kicki iba tak. Začal si tam písať "už som písal hl.adminovi ako sa tu chovajú admini na serveri". A pri tom si ani nevedel o čo sa tam jedná a začal si sa o to starať pri čom to stebou nič nemalo. Nechápem o čom tu hovoríš že si si odomňa pýtal niekoľko krát vysvetlenie,keď som ti ho jasne vysvetlil a ty si my na to opovedal s arogantnímy odpoveďami to je všetko. Takže všetko čo sa tam stalo bolo oprávnene akurát si si zastával svojho kamaráta a zle si to pochopil čo sa tam vlatne stalo. Ešte som sa to snažil stebou vysvetliť ako to naozaj bolo a riešiť po dobrom a aby sa práve toto zbytočne nestalo. Ale ty si si ďalej mlel svoje.
    Naposledy upraveno Syrius.; 26-12-10 v 10:30.

  2. #32

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Ehm, Jur0b je slušný a normální? Si blb?
    Jestli je podle tebe slušnost psát každému slova: tučný, gay, tak v tom případě blb si.
    Se Syriusem nemám problém, špatný admin není, nejspíš měl dobrý důvod to udělat
    Jestli je jako tučný, nebo gay urážka, tak si asi ty.... Tady se rešení asi nedočkám.....

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno Montty non skill Zobrazit příspěvky
    Pokud cheatoval, tak o tom nevím. Co tu řešíte juroba? Já řeším syriusa!
    Riešime tu Juroba preto lebo on za tým všetkým stojí. Lebo práve kvoli jeho dementnému chovaniu sme ho kickovali čo ty si ani nevedel. A rozvádzaš tu kraviny.

  4. #34

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno Syrius.* Zobrazit příspěvky
    OKej takže bolo to takto. Došiel som na server classic pretože sme mali hlásenie že je tam cheater. Došiel tam aj morbe a okrem toho tam bol aj Maly Buu.
    Potom morbe dal tomu cheaterovi ban a ešte sme kontrolovaly server či tam náhodou niaky cheater neni.
    Písali sme si v admin chate. A zničoho nič Jur0b začal sústavne provokovať. "Nemám rad Syriusa." Toto opakoval asi 4 krát. Potom tam niekto povedal na seba "ja som tučné prase" a Jur0b povedal aj Syrius. Takže ako urážka na admina že som tučné prasa som mu dal zas kick. Čo by podla mňa druhý admin mu už dal ban. Potom sme si zmenili mená a om nás začal prezradzovať že player je Syrius atď. Potom mu dal zas kick morbe. Určite som mu nedal kick neoprávnene. Sústavne provokoval.

    Monty : Ja som nevideľ že by si my písal do chatu niaku žiadosť o vysvetlenie. Jednoducho si si to niak zle vysvetlil a myslel si si že Jurobovi sme dávali kicki iba tak. Začal si tam písať "už som písal hl.adminovi ako sa tu chovajú admini na serveri". A pri tom si ani nevedel o čo sa tam jedná a začal si sa o to starať pri čom to stebou nič nemalo. Nechápem o čom tu hovoríš že si si odomňa pýtal niekoľko krát vysvetlenie,keď som ti ho jasne vysvetlil a ty si my na to opovedal s arogantnímy odpoveďami to je všetko. Takže všetko čo sa tam stalo bolo oprávnene akurát si si zastával svojho kamaráta a zle si to pochopil čo sa tam vlatne stalo. Ešte som sa to snažil stebou vysvetliť ako to naozaj bolo a riešiť po dobrom a aby sa práve toto zbytočne nestalo. Ale ty si si ďalej mlel svoje.
    Syrius, takže, když tu chceš vyprávět pohádky, tak si je slaď, ať to má váhu! Mrkni se na demo, inferno-admin umlčel juroba, pak admin vykopl juroba...
    K tomu, že ti psal že tě nemám rád se ani nedivím, ale to není urážka admina, ale pokud si to myslíš, tak jsi fakt dítě... To že jsi neviděl, nebo nechtěl vidět, že jsem tě vyzíval o vysvětlení.... to jsi fakt admin? Kdybych ti psal, že tam někdo chatuje, to by jsi taky neviděl????? Proto jsem tě vyzíval o vysvětlení. Pak jsi si o pár map později uvědomil, že jsem naštvaný a začal jsi, ať to jurob ani já neřešíme. Syrius, tak buď si za něčím stojím a vím, že mám pravdu, nebo se omlouvám a vím, že jsem udělal chybu. Neříkám nic, chybovat je lidské.... Ano odpovídal jsem ti arogantně, protože ty jsi se choval jako.... prostě raději no comment.
    Před několika lety jsem dělal cheathuntra na pár servrech a měli jsme pravidla ve stylu, chovat se slušně, řídit hru a nezneužívat práv na vlastní potřebu. To že ti jurob napsal, ( což bylo až po myslím druhém kicku ) že tě nemá rád a po třetím, žejsi tučný,to dle mě není důvod na kick, nebo i ban. Pokud měl mít ban, jak tu psal morbe a byl ve hře, je druhá věc. Asi jedna ruka neví, co dělá pravá a ani ty jsi nevěděl, že má mít ban, takže proto jsi mu ho nedal a ani jsi ho proto nekickoval. Syrius, za tohle co jsi udělal ( zneužití práv pro vlastní pořebu ) by jsi měl odejít sám, teda pokud jsi normální a férový a navíc jsi mi hrozil banem, když totu rozmáznu. Tohle určitě není chování admina. Je na tobě a na kotlovi, jak se k tomu postavíte.
    Pro ostatní, nebudu tu řešit narážky že jurob je cheater, že je vulgární atd... To si tu řešte sami, já tu hodlám řešit chování syriusa, coby admina.

  5. #35

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno Syrius.* Zobrazit příspěvky
    Riešime tu Juroba preto lebo on za tým všetkým stojí. Lebo práve kvoli jeho dementnému chovaniu sme ho kickovali čo ty si ani nevedel. A rozvádzaš tu kraviny.
    Néé, řešíme tu tebe!!

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Furt si melieš svoje. Opakujem ešte raz že tam boli 3 admini! Ja som mu nedal mute. Dal som mu 2x kick a nebolo to za to že my hovoril že ma nemá rád. Bolo to zato že my povedal že som tučné prasa, čo podla mňa neni normálne. 100 percent kick bol oprávnený. Je mi jedno či to bol Jurob alebo iný hrač proste my nejde o to. Ide my o to že my nadával a provokoval ma.
    Nevidel som že by si ma žiadal o vysvetlenie. Keby že ano tak ti ho určite milo poviem ako to bolo. Niesom robot aby som videl 300 vecí naraz. Furt čo sa tam stalo tu niak prekomolíš a pri tom to tak vôbec nebolo. Chovám sa uplne normálne na všetkých hráčov a situácie riešim spravodlivo. Ale škodá rečí. Ospravedlňoval som sa ti preto lebo som nechcel aby tu vzniklo práve toto. Aj keď viem že som nič zlé neurobil. Iba sa my proste nechcelo vysvetlovať ti toto lebo viem proste že by si to nepochopil lebo si si aj tam mlel furt svoje. To je tak všetko prečo som sa ti chcel ospravedlniť.

    A inak ja tu tie dôkazy určite doložim. Dám si tu prácu to vyhľadať pretože aby ma niekto obviňoval s toho čo som neurobil neni normálne.
    Tie dôkazy sem hodím. Len teraz idem preč takže sa ponáhľam a nemám teraz na to čas. O takú hodinu sa vrátim a všetko sem dám.
    Naposledy upraveno Syrius.; 26-12-10 v 11:16.

  7. #37
    morbe
    Guest

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Trochu ulehčim.. mute dostal pokud vim odeme, za co uz fakt nepamatuju, ale jen tak pro nic za nic to nebylo.. nejspis nejaka funny narazka hnedka na syriuse
    Potom co si tam Monty psal o vysvetleni byl Syrius afk, nebo podle me cetl chat na foru, co jste psali dal na fernu uz ale netušim vžmmm

  8. #38

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Kluci je zbytečný to řešit... až se Kotel objeví udělá pořádek a Jurobovi žádnej admin na serveru "ubližovat" nebude, protože Kotel obnoví ban za AB a sMoger a Apache budou vysvětlovat proč nám cheater Jurob opět běhá po Kotelně. Vůbec sme se do týhle situace dostat nemuseli, kdyby si ti dva admini nedělali co chtějí. Morbe a Syrius maj mojí plnou podporu
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 26-12-10 v 11:26.

  9. #39

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno morbe Zobrazit příspěvky
    Trochu ulehčim.. mute dostal pokud vim odeme, za co uz fakt nepamatuju, ale jen tak pro nic za nic to nebylo.. nejspis nejaka funny narazka hnedka na syriuse
    Potom co si tam Monty psal o vysvetleni byl Syrius afk, nebo podle me cetl chat na foru, co jste psali dal na fernu uz ale netušim vžmmm
    Dík Morbe. A ty jsi ho pak i kicknul? Protože tam od mute do kicku nebyla žádná jurobova hláška...

  10. #40

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Kluci je zbytečný to řešit... až se Kotel objeví udělá pořádek a Jurobovi žádnej admin na serveru "ubližovat" nebude, protože Kotel obnoví ban za AB a sMoger a Apache budou vysvětlovat proč nám cheater Jurob opět běhá po Kotelně
    To je to co jsem psal, že levá ruka neví, co dělá pravá. Pokud měl mít ban za ab, tak si ho asi zasloužil, ale já tu neřeším jeho haxy, ale chování syriusa. Když to nebude jurob, tak si příště syrius najde někoho jiného, koho bude jen tak kickovat, když mu někdo ublíží a napíše, že ho nemá rád, nedej bože mu napsat, že je tučný ;-)

  11. #41
    morbe
    Guest

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno Montty non skill Zobrazit příspěvky
    Dík Morbe. A ty jsi ho pak i kicknul? Protože tam od mute do kicku nebyla žádná jurobova hláška...
    nepamatuju uz vubec.. mute vim, ze jsem mu dal na nuke po tom co jsem zabannoval jednoho ns.. potom byl cpl_mill, kde dostal odeme kick za to prozrazeni spectu, a jeste je dost mozny ze dostal odeme druhej kick nekdy mezi tim za buzeraci Syriuse, a pokud to nejni v chat logu, tak pres admin say "!".. a na dustu jsem ho po tech vsech kecech na Syriuse vybannoval.. i kdyz z 3denniho bannu byl pul hodinovej, diky ví se komu.. thats all
    Naposledy upraveno morbe; 26-12-10 v 11:34.

  12. #42

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Jako tvoje předpoklady, že si Syrius najde někoho jiného na kickování jsou v této fázi pouze doměnky. Pokud tu budeme diskutovat s doměnkami tak se nikam nedostaneme

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Kluci je zbytečný to řešit... až se Kotel objeví udělá pořádek a Jurobovi žádnej admin na serveru "ubližovat" nebude, protože Kotel obnoví ban za AB a sMoger a Apache budou vysvětlovat proč nám cheater Jurob opět běhá po Kotelně. Vůbec sme se do týhle situace dostat nemuseli, kdyby si ti dva admini nedělali co chtějí. Morbe a Syrius maj mojí plnou podporu
    Diki Virgins :)

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Nikdy by som si nedovolil kickovať niekoho iba tak bez realnej príčiny.

  15. #45

    Re: Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje

    Já si myslim, že Montty je nějakej Jurobův kamarádíček a my sme zas jen obětmi jejich žertů

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •