Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Zmena

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Zmena

    Nevedel som presne ako riešiť ľudí, ktorí mi chcu srať do huby za to, že mám iný humor ako oni. A tak som sa rozhodol, že im to nejdem vraciať a

    1. Svoje názory prejavovať na fóre nejdem, pretože som v 21. storočí, kde je to nemožné
    2. Keď niekto niečo spraví, tak napíšem, že je to super alebo nenapíšem nič, pretože kritizovať není možné tuna.
    3. Život si idem užívať iba humorom a štýlom väčšiny, pretože ak nie, som hodný urážania a keď sa bránim, tak to už je na perma.
    4. Keď ma niekto bude urážať a bude to tak vyzerať, že on je ten dobrý, tak sa nechám, pretože nejde o to kto je dobry, ale ako kto správnejšie vyzerá podľa filmov, rozprávok a tak...
    5. Sem-tam sa budem chovať ako robot bez pocitov a snažiť sa ostatných presvädčiť o tom, že si života neužívam a všetko robím na silu, aby som tu trochu zapadol.
    6. Keď sa niekto nebude riadiť týmito pravidlami, tak začnem múdrovať niečo od veci, aj keď nebudem ani vedieť čo, aby som vyzeral ako správny robot.

    To je asi všetko, sem-tam ešte niekomu napíšem dieťa, keď si spraví srandu, aby som vyzeral ako dospelák, ďakujem za pochopenie.

    A za tie urážky sry, došli mi nervy :(

    A ako dôkaz, že som sa zmenil: Rytmus je debil, lebo keď ho niekto uráža, není ticho a netvári sa inteligentne. :)
    Naposledy upraveno Jur0b; 26-12-10 v 18:00. Důvod: ale nie

  2. #2
    morbe
    Guest


    Re: Zmena


  3. #3


    Re: Zmena

    Tři dni nás tu budeš urážet a pak napíšeš "Sry?"

  4. #4
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Re: Zmena

    No to je to o cem jsem tu jiz psal, vidite, ze se chce zmenit, jen aby vam to vyhovovalo a hned tu je nekdo, co do nej zacne rejt.

  5. #5
    morbe
    Guest


    Re: Zmena

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    No to je to o cem jsem tu jiz psal, vidite, ze se chce zmenit, jen aby vam to vyhovovalo a hned tu je nekdo, co do nej zacne rejt.
    "jojo, chce se zmenit.." hlavne zaregistroval loglyho kotla na fóru, tak aby neprestal zase nejakou chvíli spammovat nesmysly
    ále co ja to porad budu řešit, rikal jsem to, jaka to bude zase "komedie".. jeho velka zmena, takze tri dny psani zase o nem jaka je zmena, ze si dal pauzu mezi psanim kokotin, jakej je to chudacek.. a za mesic, zase se bude resit on, ale uz zase jak vsechny chce nasrat
    ubohost.

  6. #6


    Re: Zmena

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    No to je to o cem jsem tu jiz psal, vidite, ze se chce zmenit, jen aby vam to vyhovovalo a hned tu je nekdo, co do nej zacne rejt.
    Přesně apach29! Já mu dal kázání o chování, slíbil, že se polepší. Uvidíme... Je potřeba mu jen zkusit věřit a né do něj hned rejt....

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    58


    Re: Zmena

    Pekný prejav, gratulujem :)

  8. #8
    morbe
    Guest


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Zmena

    Citovat Původně založeno evolvee Zobrazit příspěvky
    pekný prejav, gratulujem :)
    :D:D
    imbecilita 100%

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445


    Re: Zmena

    Fest dobrý pocit, keď tu admin začne niekoho urážať za to, že si spravil srandu a ja s tým nemusím nič spraviť, hehe :)
    Naposledy upraveno Jur0b; 26-12-10 v 19:03.

  10. #10
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Zmena

    Toto si sľuboval aj na starom fóre. Vydržal si tuším dva dni. Som zvedavý do kedy ti to vydrží teraz. - a neberte to zase ako rýpanie, lebo to nie je rýpanie. thx

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Zmena

    1. Používání cheatů nebo reklama na cheaty - ban (pro ns 4 měsíce, pro steam perm, důvody jsou snad jasné) - porusil
    2. Vulgární nicky a vyjadřování - kick/ban - porusil
    3. Spam, reklama na jiné public servery - kick/ban - porusil
    a ty chces unban? nesranduj

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445


    Re: Zmena

    Porušil som iba to v strede a unBAN nechcem. Fakt, veď ja už som robot, neviem čo je sranda, od teraz som furt vážny, aj keď netreba.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    58


    Re: Zmena

    Citovat Původně založeno morbe Zobrazit příspěvky
    :D:D
    imbecilita 100%
    máš niečo proti ? tak nekomentuj, adminko

  14. #14


    Re: Zmena

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    1. Používání cheatů nebo reklama na cheaty - ban (pro ns 4 měsíce, pro steam perm, důvody jsou snad jasné) - porusil
    2. Vulgární nicky a vyjadřování - kick/ban - porusil
    3. Spam, reklama na jiné public servery - kick/ban - porusil
    a ty chces unban? nesranduj
    On opravdu o unban nežádá to už za Kotlovími zády zařídili sMoger a Apache

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639


    Re: Zmena

    Viem že Jur0b dokáže byť aj normálny. Jur0b vtedy som sa ťi ospravedlňoval čo si neprijal a urobil si si s toho srandu (aj keď som nič zlého neurobil, proste som chcel mať dobrý pocit, nerád sa hádam). Ale ja niesom hajzel Jur0b! Ja ti dám šancu. Verím že vieš byť aj normálny keď chceš.

    Čo sa týka toho banu tiež sa my to nepáči Virgins. Nejde teraz o Jur0ba. Ide o princíp. Kotel niekoho zabanuje a iba tak mu dá niekto UNban čo môže iba kotel.
    Aj kotel napísal v tom topicu o mne. "Tak polovica cheateru ma unban kvoli zlému nastaveniu ze známosti. To je fajn" To neni normálne že admin si odbanuje niekoho pretože sa sním baví. To neni admin.
    Naposledy upraveno Syrius.; 26-12-10 v 20:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •