Zobrazit výsledek ankety: Zúčastnili by ste sa Warcraft 3 TURNAJA?

Hlasující
17. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano

    10 58.82%
  • Ne

    7 41.18%
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 55

Téma: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

  1. #16

    Odpověď: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    Datum eśte neviem.. a Grakon ak to budeś nejak vedeť.. tak to bude myslím že omnoho lepśie:D
    No to já právě nevím, warcraft jsem hrál v době, kdy mi bylo ak 9 nebo 10 let a to jenom singlplayer. Jak funguje LAN to vím, ale normálně hry po internetu fakt nemám tušení.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    No to já právě nevím, warcraft jsem hrál v době, kdy mi bylo ak 9 nebo 10 let a to jenom singlplayer. Jak funguje LAN to vím, ale normálně hry po internetu fakt nemám tušení.
    ono tuna funguje tak ze proste na hamachi si vytvoris akoby lanku.. a do toho programu lancraft das IP toho co zalozil hru.. a napoji ta to.. a cez ten hamachi ste akoby prepojeny.. ale neviem ako by si to vedel spravit hentak to fakt netusim:D
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  3. #18

    Odpověď: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    Ok, tak už vím jak na to. Musel bych se svým taťkou nastavit službu VPN na našem serveru, což je záležitost jednoho dne. Až by to bylo nastavené, fungovalo by to zhruba tak, že byste si přes internetový prohlížeč připojili naši IP adresu, nějak se tam přihlásili a pak by se váš počitač choval tak, jako kdyby byl připojen v naší domácí síti.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    tak to niekedy skusime my dvaja a ked to pojde ostatnym to vysvetlime:)
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  5. #20

    Odpověď: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    tak to niekedy skusime my dvaja a ked to pojde ostatnym to vysvetlime:)
    Jasně, ale dneska už s tím nepočítej, spíše zítra se na to podíváme a pak dám vědět.

  6. #21
    Nováček Avatar uživatele Vcelicka
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    Žilina<3
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    Určite by som sa zúčastnil, starý dobrý Wc3. Len mám otázku, aké mapy by sa asi hrali? Normal mapy mi nikdy moc nešli...

  7. #22

    Odpověď: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    Aha, tak moc se omlouvám, ale asi to nepůjde. Museli bychom pro každého připojeného uživatele vytvořit jeden uživatelský učet na serveru a my máme licenci jen na 10 účtů. Vzhledem k tomu, že máme ve vlastní síti celkem dost komponentů, máme zablokováno už 7 účtů. Hamachi bude mnohem lepší nápad.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Aha, tak moc se omlouvám, ale asi to nepůjde. Museli bychom pro každého připojeného uživatele vytvořit jeden uživatelský učet na serveru a my máme licenci jen na 10 účtů. Vzhledem k tomu, že máme ve vlastní síti celkem dost komponentů, máme zablokováno už 7 účtů. Hamachi bude mnohem lepší nápad.
    alebo ešte cez GameRanger.. na hamachi mas max ludi 5 a na game ranger 8.. tak uvidime.. len neviem ci cez gameranger to ide
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  9. #24

    Odpověď: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    To už záleží, jak bys ten turnaj chtěl hrát. Všichni proti všem na jednom serveru nebo mezi týmama, nebo jeden proti jednomu na jednom serveru. Díky hamachi bychom na jednom serveru mohli dát zápas 2v2.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    To už záleží, jak bys ten turnaj chtěl hrát. Všichni proti všem na jednom serveru nebo mezi týmama, nebo jeden proti jednomu na jednom serveru. Díky hamachi bychom na jednom serveru mohli dát zápas 2v2.
    jo no to sa ešte uvidí podľa počtu prihlásených ľudí ale vyzerá to tak že by o to asi bol záujem.. zajtra spravím anketu aké dátumy by ste chceli alebo tak:) len škoda že by z toho nemohol byť nejak stream:D
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    Vlákno jsem prolítl jen v rychlosti tak nevím, co jste pořešili s tím hamachi, ale doporučuji stáhnout program s názvem Tunngle. Jsou to virtuální LAN, přímo rozdělené podle her, takže se stačí připojit do místnosti "warcraft 3" nebo klidně i do nějaké jiné, to je celkem putna a šlape to jak hodinky. A žádný hamachi ani Lancraft či co, k tomu není potřeba. A kapacita těch místností co si pamatuju byla kolem 100 lidí.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Re: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Vlákno jsem prolítl jen v rychlosti tak nevím, co jste pořešili s tím hamachi, ale doporučuji stáhnout program s názvem Tunngle. Jsou to virtuální LAN, přímo rozdělené podle her, takže se stačí připojit do místnosti "warcraft 3" nebo klidně i do nějaké jiné, to je celkem putna a šlape to jak hodinky. A žádný hamachi ani Lancraft či co, k tomu není potřeba. A kapacita těch místností co si pamatuju byla kolem 100 lidí.
    oo tak to je potom nice:) niekedy to skusim potom:) diky.. a zatial sme tu riesili len ci by bol zaujem :)
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  13. #28

    Odpověď: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    Vytvořil jsem Tunngle server pod jménem "Grakon2702" a heslem "csko.cz". Může me ho využít pro turnaj.

  14. #29

    Odpověď: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    Ja sa urcite zucastnim, len keyo mohol napisat, ze toto bol povodne moj napad!! :D ale ok....

  15. #30
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cream.
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    176

    Odpověď: Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj

    Proti mne beztak nemáte šancu :DD

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •